Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
31. okt 2012

@lamilka Tak ja chapem, ze nema cas....ale...bude musiet. Teraz mi povedal, ze sa budeme vidiet castejsie. Ja by som nerada, ak by sa to zopakovalo. A vies, clovek musi byt pripraveny na vsetko, ze to vyjde aj nevyjde. Aby potom clovek nebol strasne sklamany. AJ ked.....ja som sa pripravovala na vsetko, ale psychika je svina a slzy museli byt. Moja, drzim silno prsty, aby si ty bola ta, ktora nas tu najblizsie povzbudi pozitivnym vysledkom..... 🙂 Neboj sa.

lamilka
31. okt 2012

@bambula27 ano, tak uz to mam odskusane na neuspesnej iui, myslim ze som to zvladla celkom dore no ale tak ivf je uz ina kava,a neviem ako budem tu prezivat neuspechy.uvidime, ja len dufam ze uz buduci tyzden budem mat ziadost schvalenu a zacneme hned aby sme mali pekne vianoce 🙂

bambula27
1. nov 2012

@lamilka moja, nerozmyslaj o tom, ako budes prezivat neuspechy pri ivf, ale ver, ze tvoje 1.ivf bude uspesne. Snaz sa mysliet pozitivne. Velmi ti to prajem, nech to vyjde na prvy sup.

bambula27
1. nov 2012

Zienky, poradte mi....trosku mimo temy. Ale uz par dni ma trapi nevolnost, neustale grganie, jem lebo musim, uz len co sa blizi cas obeda a ja citim, ze som hladna, tak uz len pri pomysleni na jedlo ma napina. Myslite, ze sa vracaju nevolnosti z metforminu? Na zaciatku som ho tazko znasala, potom uz bolo dobre.....a zeby znova? ☹ Uz som z toho hotova....a to grganie je neprijemne 😠

lilli202
1. nov 2012

o

amali
1. nov 2012

no to som sa nasrala, moja švagriná je tehotná po IVF a ja čo aj ja chcem....a nearí sa 😠

lilli202
1. nov 2012

A to na prvy pokus? ?

lamilka
1. nov 2012

@amali a chodi aj do toho isteho centra?

amali
1. nov 2012

@lilli202 ano na prvý pokus...

amali
1. nov 2012

@lamilka nie, oni žijú v čechách tak chodia do plzňe...

lamilka
1. nov 2012

amali : aha, ale tak aspon vidis ze sa to da, len treba trpezlivost.

sfera
1. nov 2012

Dievčatá tie čo ste už po odbere viete mi poradiť boli ste potom veľmi utlmene? Zvládnem cestu domov aj sama??? Vďaka

darfi
2. nov 2012

Zdravím, prosím vás viete mi poradiť, na kontrolné HCG mám ísť ku svojmu gynekológovi alebo do Ke k Herman.

sfera
2. nov 2012

Nikto mi nevie odpovedať...??

cerkutka
3. nov 2012

@sfera v pohode budes🙂) ja som hned z centra isla nakupovat🙂) coz evidentne nebola dobry napad kedze sa to nepodarilo, ale fyzicky si uplne v pohode....hoci z vlastnej skusenosti by som odporucala asi oddych🙂) takze uplne v pohode odsoferujes, odtancujes alebo hocico🙂)

cerkutka
3. nov 2012

@darfi mozes ist aj k vlastnemu aj k hermanovi, to je na tebe,...🙂) tak ci onak sa dopracujes k rovnakemu vysledku🙂

sfera
3. nov 2012

@cerkutka vďaka

vivera
3. nov 2012

@sfera ahoj, aj ja mám v pondelok odber 😉

milagrosss20
3. nov 2012

@lilli202 ahoj na druhe vysetrenie idem 8.11. co mi budu robit?

sfera
3. nov 2012

@vivera 🙂 v utorok mi vravel, že nás bude viac, ale ked ma zapisoval do kolendara tak predomnou bolo len jedno meno

@milagrosss20. No opäť ťa vyšetrí a tvoj manžel by tam mal byt tiež 😉

jania023
3. nov 2012

@bambula27 ahoj co mas nove?ja zacinam dnes stimulku z 125 denne tak som zvedava co z toho bude lebo do teras nic 😢

milagrosss20
3. nov 2012

@sfera ahoj..moj uz bol vcera na odber lebo nemoze ist 8.ako mam ist ja...a nevies tie vysledky budem vediet ohladom neho az potom?

lilli202
3. nov 2012

Ahoj Milagros na druhom vysetreni ty bude zas robit sono a manzel spg. Nie nepovie ty nic len na 4.kde bude konzultacia aj krv ty budu brat zas.

milagrosss20
3. nov 2012

@lilli202 to fakt?cize teraz idem na 13 den cyklu...a potom zasa pojdem o tyzden?a mm uz bol na spemiogram vcera lebo inak mu to nevychadzalo...

lilli202
3. nov 2012

Ano taktak ....na 3vys.bude ta vysetrovat aj na Kozmetik...

milagrosss20
3. nov 2012

@lilli202 kozmetik?co je co?mne robil utrazvuk teraz...mi nasiel cystu 70mm.a mam vyraznu autoimunitu...ci co...

lilli202
3. nov 2012

Prepac chcela som na koze. Juj to nedobre pojdes na laparko aj ja som bola

lilli202
3. nov 2012

Viviera na kolku ides???ja som na 9.

milagrosss20
3. nov 2012

@lilli202 na koze?a co mi robil utrazvuk teraz to je nieco ine???ja som uz bola na laparke na priechodnost a zrasty a priefuk...4.10. ma robili...

sfera
3. nov 2012

ešte mi viete poradiť ten duphastan 2x 2 sa berie deň pred OPU a aj v deň OPU? Vďaka