Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
3. nov 2012

Milagros :ano pojdes na kozu tam ta vysetri zobere ty vytery.Potom si pojdes lahnut urobi ty sono oblecies sa a este ty sestricka zoberie krv....a potom pojdes k doktorovy ...

bambula27
3. nov 2012

@jania023 ahoj. No u nas zatial nic nove. Ja som mrchu dostala 21.10. cize ked bude dalsia, tak by sme mali zacat znovu. A vy idete znovu na IUI?

jania023
3. nov 2012

@bambula27 Ako znovu?? my sme este neboly 😀 nas stale stoply ze nereagujem na liecbu ze mame skusit domacu kuchynu ale na iui jedno vajko je malo tak nic...Dnes som 2dc a zacinam stimulovat ale co sa mi stalo bolo divne...mala som gonal ale ten od vas take pero ale tam ani netusim kolko vlastne v tom pere bolo vraj 150ka ale dajak nechcelo ist a ja som potrebovala pichnut 150 dnes tak som daco pichla z toho pera a kedze neviem kolko som pichla tak som pichla este aj z toho nasho ten je super tam vies kolko latky si vstrekla do tela takze je mozne ze som namiesto 150 pichla 300 tak som zvedava...no ale hadam koly tomu nebude problem zajtra pokracujem z 150 a pozajtra idem na 112 az do ovu takze mam 2x 150 a asi 5x112 tak som zvedava ci zareagujem lebo zatial nic len cas a peniaze stracam 😒

lamilka
4. nov 2012

@jania023 vidis ake robi rozdiely, ja už neviem čo mam na to povedat. Tak ja som bola na iui, dokonca som mala len jedno vajicko a este aj v den zakroku prv povedal ze nejdeme robit a potom mi vytlacal tekutinu z brucha a povedal ze ideme na to, to uz urcite vedel ze je to zbytocne...jednu posiela aj s jednym vajickom a druhu nie...tiez tu pisali dievcata, ze ich na iui neposielal, lebo sa vyjadril, ze je to zbytocny sex za peniaze a u nas o inej moznosti ani nehovoril.tak neviem naozaj uz podla coho si vybera ludi, ci sa pozrie a si pomysli ze z teba vyzmykam co najviac penazi a z teba nie. joj nahnevala som sa, a pri tom to vsetko tak vela stoji...a ty sa uz teraz pripravujes na ivf?

lamilka
4. nov 2012

@jania023 aby si ma zle nepochopila, nazlostil ma ten pristup jeho ,nie ze som utocila na teba 😉 lebo stale premyslam, ze podla coho vybera koho na co posle .viem nemozme sa porovnavat lebo kazdy organizmus je iny ale aj tak su niektore rozhodnutia divne.

jania023
4. nov 2012

@lamilka nie oja nehnevaj sa a uz vobec nie na dokiho 😀 ja nechodim ku Hermanovy ale ja som vo Svajci v centre takze to je o inom..tu pokial nemas aspon 2-3 vajka nerovi sa iui ale ked mas 4 tak sa zas nerobi lebo je ich vela 😀 inak my tu mame 4 lekarov jeden je ten co ma mna na starosti a rozhoduje o dolezitych veciach ako to kedy a ako sa vykona zakrok a potom ked su len utz tak ma vezme hociaky doky ktori je volny nemusi to byt moj doky ale i jeho kolega a ten rozhodne ci a ako sa bude robit zakrok podla vajok, no a zatial mi neodporucali iui koly mojim vajkam pichala som 100golalu a ziadna reakcia tak teraz skusam 125 tak sa uvidi ci mi zabral ci ma zase bloknu..daju mi sice ovitrelle ale iui sa nerobi len akoze domaca kuchyna takze ja uz stimulujem 5 mesiac a zatial som iui nemala tak na slak ja..ale inak iny doky ba mi aj urobil iui z 1 vajkom ale ja som nechcela lebo je tam miziva sanca na uspech...mne poistovna zaplati lieky a 3 cikly iui ale zato lieky ked idem na ivf mi nezaplati a ani ivf ani cent..takze je to tu take za vlasy pritiahnute 😝

bambula27
4. nov 2012

@jania023 jaj, sice ano, vy ste mali 1 vajko, ... ja uz som z toho nejak popletena. Pockaj, Gonal nemala si nahodou 450? AKo to , ze nechcelo ist? Ja som s nim ziaden problem nemala. Ach, no tak hadam nebude problem. A mas pocas pichania aj kontrolne ultrazvuky?

jania023
4. nov 2012

@bambula27 ja som mala gonal 900 po 100 denne a nereagoval ,ty si mala tusim 180 a vela vajok a ja nic..teraz mam prve 2 dni 150 a potom 125 a utz 8dc,ja mam stale iba 1 utz lebo 2-3 dni nato mam ovu tak uz zieaden netreba 😀

lilli202
4. nov 2012

@21majka ahoj moja tak co zajtra ides???

lilli202
4. nov 2012

ahojte kto este ide zajtra do centra???

lilli202
4. nov 2012

Tak to nikto neide? ?

milagrosss20
5. nov 2012

@lilli202 ved to dr berie vytery vsak?ci?a spermiogram mi povie teraz aky bol?

lilli202
5. nov 2012

@milagrosss20 ahoj prvada dr ty berie vytery.nepovie ty nic len na 4.konzultacii.ja som bola dnes zacinam so stimulkou

milagrosss20
5. nov 2012

@lilli202 ahaa cize teraz pojdem a potom zasa o tyzden???ci ako casto sa tam chodi???juuj to az 4 povie vysledky?nie 3tej?aj v papieroch som to citala...no uvidime teda co bude...a pre mojho obvodneho gyndala treba kopiu spravy da mi ju pre neho ????nevies?

lilli202
5. nov 2012

@milagrosss20 pojdes teraz potom ta objedna zas ..a potom tusim tam bude pauza takych 2tyz. a vtedy ty povie vysledky kde vas posle este na aké vysetrenia....fúú to neviem moja ja som také nepotrebovala..

lilli202
5. nov 2012

ahojte zeny.dneska sa zacina stymulovanie predpisal my Gonal 450 po 180iu.o tyzden mam kontorlu.

milagrosss20
5. nov 2012

@lilli202 ahaa takze uvidime teda...som zvedava ze co bude,,,hmmm a to v podstate budem mat opat mmsku ked az o 2 tyzdne objedna...kokos...joooj ja uz by som chcela vediet ze co a ako...

linka
5. nov 2012

@milagrosss20 tu spravu ti da riadne domov,len si ju prefot,aby si mala viac kopii,nikdy nevies...

lilli202
5. nov 2012

@milagrosss20 aj ja som bola tak chcela som vzdy vediet dopredu vsetko...vzdy ked diktoval dr tak som si otvorila usi hahhha

milagrosss20
5. nov 2012

@linka ano len mne treba teraz dat mojmu gyndakovy ...lebo som pn a aby sa vedel preukazat ked mu pride kontrola vies??tak ja si budem pytat od neho...chii a ty tiez k nemu chodis?

milagrosss20
5. nov 2012

@lilli202 noo aj ja som tak pocuvala 😀 a aj to neviem na ktorej strane mam cystu :D jak ma pozeral tak diktoval a ja pocuvala ale neviem kde mi ju nasiel 😀 ale viem ze mam 70mm a asi na pravej strane lebo tam mi pozeral najprv...a ja som myslela ze ked mam tolko vysetreni zenebudeme takto cakat a ze hned pojdeme na to a kukaj tu musim cakat...

dash_ka
5. nov 2012

diefcence, je tu priiiilis vela stran na citanie :-/ a ja by som potrebovala poradit 🙂 vo stvrtok idem na prve vysetrenie do gyncare, mam si so sebou nieco zobrat? som trosku zaskocena, lebo mam prist poobede, teda mi asi odbery krvy nebudu robit.. ci?

milagrosss20
5. nov 2012

@dash_ka ahoj...zober si len lekarske spravy ak mas co sa tyka tvojich veci...a brat krv ti bude urcite a nic neboj...ja idem 2hy krat vo stvrtok...

lilli202
5. nov 2012

@milagrosss20 ja som nemala ziadne vysetrenia urobené,vtedy som si robila vsetky.genetiku,LPSK.,ENDO,........teraz ides vo stvrtok??ja ked som bola prvy krát ja som sa tak bála..jojj velmi tak som sa potila..ale teraz som si uz zvykla...

lilli202
5. nov 2012

@dash_ka ahoj nic si netreba zobrat len seba :Don aj tak nebude pozerat aj ked mas nejaké vysetrenia urobene mozno na konzultacii ty pozre ale dovtedy nie..

milagrosss20
5. nov 2012

@lilli202 no ja som mala laparku urobenu na vajecniky. ci ich mam priechodne,nemam zrasty a take, na endo chodim uz rok a beriem uz lieky na stitku....no este idem na hemetologiu tento mesiac na odber krvy ci nemam neake neviem stavy co sposobuju potraty vies?a ja ked som sla prvy krat som sa taaaaaak tesila chii a ale aj bala som sa trochen ale to len trochen...

milagrosss20
5. nov 2012

@lilli202 a mna pozeral normalne aj prvy krat ked som tam prisla....

lilli202
5. nov 2012

@milagrosss20 aha rozumiem ta moja.no ved musi ta pozriet prvy krát aj druhy krát aj treti krát....ty si uz mala potraty?

milagrosss20
5. nov 2012

@lilli202 no ty si pisala tej kocke ze ju nebudu pozerat ale asi bude tak ako mna....no a nie este som nemala a ani nebudem mat...ty si mala?

milagrosss20
5. nov 2012

@milagrosss20 kokos zle som napisala on pozeral aj papiere co som mala vysetrenia 😀