Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
6. nov 2012

@bambula27 To mas pravdu,nabehla som,ale ani to dajako nevnimam,ze uz som zacala so stimulkou...vsak v podstate este len dryhy den dneska picham puregon,ale inak mam aj take myslienky,ze ci nedopadnem ako ty,ze ci to nebude vela na mna take vysoke davky...Aj ked napr.diphereline ja zvladam celkom oki,nemala som ziadne problemy, ale ta davka puregonu ma strasi...Inak to je super,ze ta uz bude takto kontrolovat a sledovat...to by som brala aj ja 😀.A zostanes pri gonale?Tak tak, musime verit,ze na Vianoce budu // 🙂

bambula27
6. nov 2012

@21majka Nemysli na to, ze by si mohla dopadnut ako ja. Mas teda poriadne davky...ale ktovie, ci to je skoro to iste ako Gonal...neviem. Diphereline som aj ja znasala dobre, vsetko zacalo asi na 6.ty den od zacatia s Gonalom. Ale verim, ze ty sa tomu pekne krasne vyhnes, dr. najde par krasnych vajicok a sup na tom 🙂 Ano, ostavm pri Gonale...mam este 2 krabicky, a vraj mi budu dostatocne stacit. Tak moja, hadam obe sa budeme uz len tesit 😉 Drzim silno prsty.

slniecko001
6. nov 2012

@timmka idem teraz v piatok za dokym na pokec, aby sme sa dohodli ako ďalej, mala som už 2 vklady po sebe neúspešné, dala som si teraz pauzičku možno 1-2 mesiace, uvidím, ako sa dohodneme. Mala by som mať ešte mrazáčiky na 3 vklady, ak sa dobre rozmrazia, ale nechcem nimi zbytočne plytvať. Rada by som sa už dočkala pozitívnej správy a ak je nejaká možnosť ako tomu ešte pomôcť, tak ju skúsiť, aby som nemala pocit, že som niečo mohla ešte urobiť a neurobila som to.

tromboska
6. nov 2012

Ahojte Hermanky,
prosim o info, ked sa ide na odber vajok, plati sa nieco v ten den?
Dakujem 🙂

sfera
6. nov 2012

@tromboska bola som v pondelok na odber a neplatila som zatiaľ nic

tromboska
6. nov 2012

@sfera dakujem 🙂 a kedy ides na vklad? uz vies?

sfera
6. nov 2012

@tromboska V piatok

timmka
6. nov 2012

@slniecko001 moja len si to poriadne over ci mas este na tolko vklady, lebo ja som mala 12 oplodnene a este dr. v den vkladu mi tvrdil, ze mam tolko zmrazene a nakoniec mi embryolog povedal,ze mam len na dve vklady, tak vyjdi z neho, ale budem mu este volat kolko vlastne mam a ci mam

21majka
6. nov 2012

@tromboska zajtra ti budem drzat silno prsty,aby bolo vsetko oki a urcite sa mi ozvi ako to dopadlo 🙂 Ja uz utekam do hajan,lebo som potom dnesnom cestovani unavena,potom este popiseme...pa a hlavne zajtra krasny den 🙂 🙂 🙂

tromboska
6. nov 2012

@21majka Dakujem Majka, urcite sa ozvem. Dobruuuuu noc 🙂

tromboska
6. nov 2012

@sfera Drzim palce na piatok 🙂

sfera
6. nov 2012

@tromboska Vďaka, Ideš zajtra na odber, ak to správne chápem, tak nech máš dobrú úrodu.. 🙂

cerkutka
7. nov 2012

@linka ako sa mas?? any good news?

linka
7. nov 2012

@cerkutka ahoj moja,zazrak sa nekonal,srdiecko nebolo ☹

cerkutka
7. nov 2012

@linka fakt? och to ma mrzi:( a co teraz robis alebo aky je tvoj dalsi postup??:( boooze fakt mi je to luto, si OK?

linka
7. nov 2012

@cerkutka nic,uz to neriesim,s centrom som skoncila,vsetko ma odradilo,hlavne pristup lekara...ale to tu rozpisovat nebudem.

slniecko001
7. nov 2012

@timmka tak to by ma riadne naštval. A kam sa podeli ostatné?

timmka
7. nov 2012

@slniecko001 neviem moja 😒 , ani som sa ho nepytala, ale nechce sa mi verit aby si mala po PK tolko... , ale mozno mas.... 😒 , over si to, neze budes stimulovat a zistis, ze uz nic nemas

slniecko001
7. nov 2012

@timmka ok, opýtam sa ho v piatok. Mala som ich pod embryoscopom a povedal mi, že všetky sa pekne delia, 2 vkladajú a 8 mrazia. Na KET použili 2, tak som zvedavá, koľko mi povedia, že ostalo. 😒

timmka
7. nov 2012

@slniecko001 nie nemala, vtedy to este nemal, ale ked som sa ho pytala pri ete , ze kolko mi mrazia, tak pozrel do karty a povedal, ze vsetky, tak som ratala ze ich vsetky mam, ale nedalo mi to a opytala som sa embryologa a on ma zaskocil 😒 , ale mozno sa embryolog pomylil a mam tam zmrzlinky, po porode budem volat kolko mam... chcem to vediet

lilli202
7. nov 2012

@21majka ja si pichám o 7hod..zatial ma to neboli vcera kus ma to bolelo ale nic hrozného..ty si teraz pichas dve injekcie?????

lilli202
7. nov 2012

@linka boze je my to strasne luto.teraz kde pojdes do akého centra??

lilli202
7. nov 2012

@sfera ahoj aj ja som bola u dr v pondelok náhodou nie ty si prisla naposledy sestricka prisla pre teba?

tromboska
7. nov 2012

Ahojte, bola som dnes na odber, tak Vam chcem len napisat, ktore sa na to chystate, nebojte sa, nestresujte.
Nemusite sa nicoho bat. Musim pochvalit naozaj profesionalny ale hlavne ludsky pristup lekara aj sestricky, ako aj ostatnych. Naozaj klobuk dole. Som velmi spokojna 🙂

sfera
7. nov 2012

@lilli202 no niesom si úplne istá 0🙂 asi v akom čase to bolo?

lilli202
7. nov 2012

@sfera okolo 9 po10 to bolo..ale tvoj muz sa prechádzal vonku???

lilli202
7. nov 2012

@tromboska ahoj.nebole ta ani brusko?ako si vstala?kolko mas vajok?

tromboska
7. nov 2012

@lilli202 tak teraz poobede mam take bolesti, akokeby vajecniky ma boleli. Pri kazdom pohybe, ale snad to prejde. 7 vajok mam. Ty ides kedy?

lilli202
7. nov 2012

@tromboska zajtra volas kolko sa oplodnilo???ja idem v pondelok na kontrolu odber este neviem kedy mám

tromboska
7. nov 2012

@lilli202 hej zajtra budem volat, dufam, ze sa to podari, lebo uz mam depku z toho...