Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

puglee
8. mar 2009

evi synove???

eva7780
autor
8. mar 2009

puglle 😀 c

puglee
8. mar 2009

evi 😀 😀 😀......prepáč, ale aj tak nechápem.....myslíš cínová postava?

eva7780
autor
8. mar 2009

nieeeeeeee,synovec 🙂 neviem kde ta napadla cinova postava,asi tam nedam ziadnu fotku,ty vidis cinovu postavu,lusi babku

puglee
8. mar 2009

ahááá, evi prepáč........ja som trubka 😀 😀 😀

eva7780
autor
8. mar 2009

no ešte že si to priznáš 😀 😀 😀 asi tam dám farebnu,lebo pride lusi a ktovie čo tam najde 😀

eva7780
autor
8. mar 2009

lusi už nemenim,aj keby si tam videla prababku 😉

puglee
8. mar 2009

evi daj tú farebnú čo muž stojí za tebou a ťa má obchytenú....tá je pekná 😉

eva7780
autor
8. mar 2009

puglle ja taku ani nemam,to bol moj synovec a ja za nim,a on ma 6 r.takze ma nemohol oblapat 😉 inak netusim potom asi ktora fotka

eva7780
autor
8. mar 2009

jaj uz asi viem ktoru myslis,tak dam tu APOKOJ

puglee
8. mar 2009

evi nemyslím tú so synovcom, čo pred chvíľou si menila, ale ešte skôr si mala takú s mužom čo stojíte..alebo sedíte na lavičke...už si nespomínam

puglee
8. mar 2009

bingo 😀

eva7780
autor
8. mar 2009

vsak poznas to,mam len par fotiek s manzelom,tak ani neviem o ktoru ide 😀

eva7780
autor
8. mar 2009

idem kuk spravy,pekny večer a puglee zajtra myslim na teba 🙂

lusinkaj
8. mar 2009

eviii tato je super... 🙂 uz nemen... 🙂

puglee
8. mar 2009

...ďakujem evi......idem si ja nachystať veci....prajem príjemný večer 🙂

gerena
8. mar 2009

idem do sprchy........puglee drzim palce 🙂

jelka73
8. mar 2009

caf baby,no ja sa dostat na konika,to je zazrak.som v kuse v pokluse,tak tak aj asi dopadnem,ako mi patri.este som od transferu-a to som 5ty den po transfere,nelezala,len v noci,ked spim.len lietam,chodim do prace,upratujem chatu,a vcera segra dostala chripku,tak som ju sla striedat do krcmy,robila som casnicku 7hodin na nohach.takze tak.ale inac mi nic nie je,akurat ma boli brucho,ako na mrchu.

lusinkaj
8. mar 2009

ahoj jelka,tak ty by si mala odychovat a lezat...
puglee drzim prsty aj ja... 🙂

jelka73
8. mar 2009

no ja to viem furt tak super vystihnut,ked tu nik nie je,som tu ja.

lusinkaj
8. mar 2009

ale ja som tuuuu.... 😉

jelka73
8. mar 2009

Ahoj lusi,pisala som pol hodiny prispevok,a nezobralo ho asi.rada by som lusi lezala,ale asi som si nevybrala dobre obdobie,v skole mame krajsku inspekciu,takze na marodku íst nemozem,vyzeralo by to tak,ze sa vyhybam povinnostiam,a v stredu mam obhajobu jednej pedag.prace na zvysovanie kvalifikacie,takze pisem,konzultujem,no neda sa.asi som mala ist na ket az v aprili

jelka73
8. mar 2009

ja by som sice na PNurcite nesla-bola som 2krat na marodke po 2a3IVF,a nikdy som neotehotnela,a to som poctivo lezkala,len na vecko a sprcha.a 2krat som normalne chodila do prace,aj v bare som posedela,aj deci cerv.vinka si dala,a bola som tehu.asi je lepsie vobec na to nemysliet,a byt zamestnana,ako lezat doma,pozorovat sa,a nervacit.ale vsetko s mierou.ja to teraz prehanam.a hlavne mam stres.

jelka73
8. mar 2009

len sa bojim tej skusky,toto je moj hlavny stres,to aj potratim,ked sa mi nahodou ujalo.joj boze,zle nacasovane,velmi zle.ale ked som nevedela pred mesiacom,ked som zacinala cyklus ziadne terminy ani skusky,ani inspekcie.

lusinkaj
8. mar 2009

jelka presne tak,najlepsie je na to nemysliet... 😉
ale stres ti teraz urcite nerobi dobre...

gerena
8. mar 2009

ufffffff konecne pozehlene 😵 😵 ked som prala nebolo toho tolko......som si ista ze sa to v noci rozmnozilo 😝 😝

gerena
8. mar 2009

jelka moja zlata tak to si si teda vybrala obdobie.............ale dufajme ze to neuskodi 😀 😀 a z babatka bude hyperaktivny superman 😉

lusinkaj
8. mar 2009

ger...sikovna...ja som poobede zehlila... 😝

jelka73
8. mar 2009

Ger,my sme sa v utorok nerozpravali v lekarni?bola som tam po prenose.nerobila si?okolo obeda?

gerena
8. mar 2009

🙂 neviem, o com sme sa bavili?