Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
20. nov 2012

@milagrosss20 ach moja, bud trpezliva....Ja som k nemu zacala chodit v maji tohto roku a kym sme sa dostali k stimulacii, bol oktober. To chce trosku casu. A zvlast, ked ta chce poslat este na nejake vysetrenie.

linka
20. nov 2012

@bambula27 ja ked som mala kratky,tak som zacala gonalom,potom som pridala cetrotide a fostimon..

bambula27
20. nov 2012

@linka A cetrotide a fostimon to su tiez injekcie? Lebo to si budem musiet zhanat asi....

linka
20. nov 2012

@bambula27 ano to su tiez injekcie,mala som dva kusy cetrotide,keby som vedela tak ich nepredam 😒

bambula27
20. nov 2012

@linka a kolko tie injekcie stoja? Obe?

linka
20. nov 2012

@bambula27 bez preplatenia poistovne 232€ a s preplatenim 55€,to su 7 kusy v jednom baleni...

bambula27
20. nov 2012

@linka o Boze.....tak mne nic nepovedal, co dalej budem potrebovat, tak ja ked sa mu ozvem, ked dostanem menzes a bude chciet zacat hned, tak neviem. Nic nebudem mat. ☹

linka
20. nov 2012

@bambula27 moja zlata ☹ a mozno tieto nebudes potrebovat...neviem preco ti nepovedal,ktore si mas pozhanat 😖

bambula27
20. nov 2012

@linka Ach jaj....asi mu budem musiet este zavolat, ze co vlastne mam zhanat. Ci bude stacit Gonal. To by ma zaujimalol, ci niekto pri kratkom protokole pichal len Gonal a potom uz len tabletky.

linka
20. nov 2012

@bambula27 zavolaj mu,lebo keby ti trebalo aj nejake ine,tak na poslednu chvilu nenajdes...

kukulik30
20. nov 2012

@bambula27 ahoj, ja som pichala pri kratkom gonal a k tomu ti treba cetrotide

bambula27
20. nov 2012

@kukulik30 ahoj...dakujem. Takze asi len Gonal stacit nebude, vsak?

kukulik30
20. nov 2012

@bambula27 no ja neviem o tom, zeby sa len cisty gonal..............Gonal, to je FSH - od 2. dna cyklu a k tomu pre zlepšenie účinku injekcií s FSH sa súčasne aplikujú preparáty zo skupiny tzv. GnRH – analóg (agonistov alebo antagonistov ) , to su Cetrotide a Orgalutran - 7- 8. den cyklu a potom sa dava pregnyl a nasledne je odber

bambula27
20. nov 2012

@kukulik30 Ale Cetrotide to len jedna injekcia, alebo balenie 7ks?

linka
20. nov 2012

@bambula27 ja som z balenia cetrotide pouzila 5 kusov,tak mozno tebe ani tolko nebude treba,neviem tazko povedat,ale zozenies tu na konovi v teme-mam nemam lieky na ivf....keby ti len par kusov trebalo

bambula27
20. nov 2012

@linka dakujem ti moja, za rady.....musim mu cim skor zavolat, nech sa vyjadri.

linka
20. nov 2012

@bambula27 vobec nemas zaco moja,skus mu zavolat,budes aj ty kludna...

bambula27
20. nov 2012

@linka Tak to urcite. Len si predstavim jeho vyraz, ked mu budem volat a to som tam len vcera bola. 😠 Ale to je fuk....musim to vediet.

kukulik30
20. nov 2012

@bambula27 ja som mala napriklad pri soft stimulacii iba 2 ks a stacilo...

linka
20. nov 2012

@bambula27 mas na haku ako sa bude tvarit alebo reagovat,ide tu o teba,vasu buducnost,vase peniaze...

lilli202
20. nov 2012

@21majka ahoj na kolku ides zajtra? ?

lilli202
20. nov 2012

A baby den vkladu sa plati aj za zmrazenie???

sfera
20. nov 2012

@lilli202 no on sa ta bude pytat koľko vkladate a či zvyšné chces zmrazit ak áno tak áno platí sa

lilli202
21. nov 2012

@sfera Dakujem

slniecko001
21. nov 2012

@bambula27 Ja som tiež mala krátky protokol, brala som od 2. dňa Gonal a potom Cetrotide - tie sa dajú dostať v lekárni aj po 1 ks, ja som mala 5 bal. po 1 ks. Potou už iba 1 amp. Pregnyl.

milagrosss20
21. nov 2012

@sfera @bambula27 ach to mi ani nehovor totok ze taaak dlho budem cakat...dnes som bola pri mojom gynakovy a uz na mna krical ze pnka co mam nie je dovodom na to aby som bola kokso ...ale ked ma vypise tak som skoncila s tym aby som chodila ku nemu na dalsie vysetrenia... ☹ kokso som dnes aj povedala ze ked skoncim pnku tak som skoncila s tymto lebo mna s roboty nepustia ☹ tak potom uz bol iny ku mne bol az mily a sam uznal ze herman je taky tajnostkar a ze nenahovori vela...no a chce od neho neaku spravu aby si ju mohol dat do karty ked budem marodovat...myslite ze mi uz ju da ked pojdem teraz na konzultaciu??????

milagrosss20
21. nov 2012

ach baby maroduje s vas niektora s tymto ci ani nie???ach jooj ja chcem uz male ☹ uz som s toho mimo fakt...a to som si hovorila ze do konca roka sa nam podari male ☹ moje nadeje zmyzli uz... ☹

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linka
21. nov 2012

@lrm podla mna na druhy den alebo mozno aj v ten ked mu budes volat,tak ta objedna,lebo ta musi kuknut cez sono a da ti aj recept,ak ti ho este nedal...mal by ti vysvetlit do ktorej lekarne mas ist,oni s nou spolupracuju,je za budovou za gyncarom a vola sa ZDRAVIE...popytas sa niekoho