• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@linka Dr.povedal, ze v 1dc mam volat, 2dc musim ist k nemu, zacina stimulka pri kratkom protokole a to je asi tak vsetko, co viem. recept nemam, nazvy liekov som len vycitala zo ziadosti :slight_smile: dik za info
21. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera Ahoj, tak ako krvny obraz HCG? DRZIIIIIM PALCE.
21. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lrm nie v hociktorej ich nemaju.od hermana ked vyjdes,pojdes do lava a zase na konci odbocis do lava,rovno cez parkovisko prejdes a zase do lava a tam je lekaren kde vsetky tie lieky a injekcie najdes.ony s tou lekarnou spolupracuju.teraz neviem,nepamatam ako sa vola...zdravie?
21. nov 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milagrosss20 ano, ked pojdes k Hermanovi na tu konzultaciu, tak ti da uz spravu. Neboj nic....a hlavne nezufaj, babätko pride a vyberie si ten spravny cas. Vsetky sme tu take, ktore sme si mysleli, ze po svadbe hned na matersku...a teraz cakame a cakame a tuzime, ale hadam sa dockame. Moja, drz sa. :wink:
21. nov 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lrm a ty si tiez budes sama zhanat lieky? Alebo to dostanes na recept? A o enolve som este nepocula. Tak ano, zavolas mu, ze si dostala ms, povie ti kedy mas prist a asi ti urobi usg, napise recept a hned zacnes pichat. Presne ako napisala
@linka .
21. nov 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 neviem vobec, ci mi da recept, alebo ci budem zhanat sama, ale myslim, ze mi da recept, lebo ked som volala so sestrickou, tak povedala, ze mam schvalene lieky aj vykon. tak logicky by to malo byt na predpis. mam v tom chaos, je to moje 1.ivf, nemam ani sajnu!
21. nov 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 uz som to pozerala na nete, lekaren na Kovacskej ulici- Zdravie, dakujem !
21. nov 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula27 ahaaa takze ked pojdem k nemu da mi spravu pre obvodneho??lebo mne uz aj napisal na vymenny listok ze to potrebuje...lebo ked ma vypise moj dr tak som skoncila s tymto lebo mna v robote nepustia ku dr a teraz chodim pomaly kazdy tyzden jeden den,..kokso... ty marodujes?
21. nov 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lrm urcite to budes mat hradene aj z poistovni, to by ta upozornil, jeden gonal by ta vysiel cez 300 eur , keby si si mala kupovat sama a tak cca 170 eur, aspon mna tak vysiel, ale baby tu opisali, ze za lieky treba pocitat cca 400 eur, tak si ich priprav :wink: sice citam, ze nemas gonal, tak ci nebudes mat lacnejsie :unamused: to neviem
a neboj aj ja som zacala pichat na 2dc a na 10 skoncis :wink: , to vsetko je malina, horsie bude cakanie za vysledkom :wink:
21. nov 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka dakujem, dufam, s takou sumou aj priblizne ratam, uz som si nasla na nete, co stoja moje lieky. obavam sa toho pichania, ja som posera, sama to asi nedam :( a na cakanie som zial zvyknuta, cakam uz vyse 2 rokov, ale verim tomu, ze to budu nekonecne 2 tyzdne :fearful:
21. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....neviete mi niektora poradit, co ste boli na iui?neviem ci som si pichla pregnyl spravny den....vcera som bola u neho a zda sa mi ze hovoril ze v ten den ked som tam bola si mam pichnut...na iui idem zajtra {stvrtok}...a este neviete skontroluje ma pred zakrokom este alebo pojdeme rovno na vec? juuuj tak sa bojiiiim :o{
21. nov 2012 o 15:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lrm mne pichal manzel, moja aj ja som cakala dva roky a dockala som sa :wink: drzim palce
21. nov 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka no aj mne bude manzel, aspon zatial to trvrdi, ze bude :grinning: tak dakujem za podporu. a na kolky pokus Vam to vyslo?
21. nov 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tromboska výsledok menej ako 0,5 mlU/ml :cry:
21. nov 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera to mi je luto este mas mrazaciky?
21. nov 2012 o 16:48  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lrm mne vysiel hned na prvy pokus, ale v 6tt som potratila a potom zmrazene pri prvom nevyslo az pri druhom kete vysli dvojicky :dizzy_face:
21. nov 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sfera to mi je luto :frowning2:
21. nov 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera :( a nie je nejaka sanca, ze sa to este nejako navysi to HCG? Ja sa v tom vobec nevyznam, preto sa pytam.
21. nov 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka30129 ahoj, pichla si si pregnyl dobre, no a ked stvrtok prides tak ta prv pozrie cez ultrazvuk a az potom pojdes na zakrok.nebude to dlho trvat....drzim palce
21. nov 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamilka dakujjeem...som rada ze si mi poradila...jaaj uz nech to mam za sebou :o}
21. nov 2012 o 17:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka30129 potom budes lezat v zaklone este na sale, ale potom ta daju na izbu, no a ked budu volne postele tak si tam polez dlhsie, ja som si polezala asi 5 minut, a bolo treba asi viac, lebo sa to nepodarilo, no ale asi to nebolo preto a uz by som najblyzsie lezala na izbe dlhsie.
21. nov 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 No ja tam tiez chodim ako na klavir a teraz to este len zacne, ked zacnem znovu stimulovat, musi ma viac kontrolovat, aby sa nezopakovalo to, co naposledy. A nemarodujem....to by v robote neprezili, keby prisli o jednu zamestnankynu. Ale stale sa nejak da poriesit, aby som na niekolko hodin vypadla....bud potiahnem za kolegynu poobede nejake tie 3 hodinky a potom mam 3 hodinky k dobru a podobne.
21. nov 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka mám asi 7 tak hneď ako sa bude dať idem na vec :wink:
Len dnes som sa dokymu nemohla dovolat
21. nov 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach zeny...bol dnes niekto v gyncare? Ja len ze tam dnes museli mat riadne perno. Som tam 4x volala a nikto nedvihal. To sa mi este nestalo :grinning: Aj ked som tam osobne, dvihne kazdy jeden telefonat. Na 5.krat uz dvihol, ale dokopy nic neviem....ze mam zavolat o 15:00, lebo ma strasne vela ludi a o 15:00 zase nikto nic. :grinning: :grinning: A inak....povedal mi predsa len, ze budem potrebovat aj Cetrotide. Ale ze to on nieco ma na ambulancii, ale ze mu mam zavolat, ze mi povie nejake cisla ci co???? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ja som z neho total mimo....nechapacka.
21. nov 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera nie....to ma mrzi :frowning2: Uz by som rada pocut aj pozitivnu spravu, A samozrejme aj v tvojom pripade, moja zlata.
21. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tromboska neviem tiež sa nevyznám ale nedovolala som sa dokymu tak neviem čo ďalej, zajtra ráno mu zavolam a uvidime
21. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 aj ja by som rada poslednou dobou to tu nejako nevychadza
21. nov 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera povie ti vysadit tabletky, dostat menstruaciu a zavolat mu:slight_smile:) ked ju dostanes tak zacnes brat estrimax a mozes ist znova:slight_smile:) ja to prave prezivam tak mam v cerstvej pamati...:slight_smile:) to bolo tvoje poprve?
21. nov 2012 o 18:35  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 no mal dnes perno,my sme boli objednany na 11.00hod a zobral nas o 12,00hod....a prišla tam nejaka na vklad na dvanastu a sestrička ju poslala do zimnej zahrady že má ešte čas lebo idu robiť ešte len prvu a ona je tretia takže mali toho dosť :slight_smile:
21. nov 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka023 no pekne. Dnes ani telefony nestihal :grinning: Ale fakt, na toto by mal mat tam kohosi....to je o zivot u nich niekedy.
21. nov 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok