Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lrm
21. nov 2012

@linka Dr.povedal, ze v 1dc mam volat, 2dc musim ist k nemu, zacina stimulka pri kratkom protokole a to je asi tak vsetko, co viem. recept nemam, nazvy liekov som len vycitala zo ziadosti 🙂 dik za info

tromboska
21. nov 2012

@sfera Ahoj, tak ako krvny obraz HCG? DRZIIIIIM PALCE.

matelko1
21. nov 2012

@lrm nie v hociktorej ich nemaju.od hermana ked vyjdes,pojdes do lava a zase na konci odbocis do lava,rovno cez parkovisko prejdes a zase do lava a tam je lekaren kde vsetky tie lieky a injekcie najdes.ony s tou lekarnou spolupracuju.teraz neviem,nepamatam ako sa vola...zdravie?

bambula27
21. nov 2012

@milagrosss20 ano, ked pojdes k Hermanovi na tu konzultaciu, tak ti da uz spravu. Neboj nic....a hlavne nezufaj, babätko pride a vyberie si ten spravny cas. Vsetky sme tu take, ktore sme si mysleli, ze po svadbe hned na matersku...a teraz cakame a cakame a tuzime, ale hadam sa dockame. Moja, drz sa. 😉

bambula27
21. nov 2012

@lrm a ty si tiez budes sama zhanat lieky? Alebo to dostanes na recept? A o enolve som este nepocula. Tak ano, zavolas mu, ze si dostala ms, povie ti kedy mas prist a asi ti urobi usg, napise recept a hned zacnes pichat. Presne ako napisala
@linka .

lrm
21. nov 2012

@bambula27 neviem vobec, ci mi da recept, alebo ci budem zhanat sama, ale myslim, ze mi da recept, lebo ked som volala so sestrickou, tak povedala, ze mam schvalene lieky aj vykon. tak logicky by to malo byt na predpis. mam v tom chaos, je to moje 1.ivf, nemam ani sajnu!

lrm
21. nov 2012

@matelko1 uz som to pozerala na nete, lekaren na Kovacskej ulici- Zdravie, dakujem !

milagrosss20
21. nov 2012

@bambula27 ahaaa takze ked pojdem k nemu da mi spravu pre obvodneho??lebo mne uz aj napisal na vymenny listok ze to potrebuje...lebo ked ma vypise moj dr tak som skoncila s tymto lebo mna v robote nepustia ku dr a teraz chodim pomaly kazdy tyzden jeden den,..kokso... ty marodujes?

timmka
21. nov 2012

@lrm urcite to budes mat hradene aj z poistovni, to by ta upozornil, jeden gonal by ta vysiel cez 300 eur , keby si si mala kupovat sama a tak cca 170 eur, aspon mna tak vysiel, ale baby tu opisali, ze za lieky treba pocitat cca 400 eur, tak si ich priprav 😉 sice citam, ze nemas gonal, tak ci nebudes mat lacnejsie 😒 to neviem
a neboj aj ja som zacala pichat na 2dc a na 10 skoncis 😉 , to vsetko je malina, horsie bude cakanie za vysledkom 😉

lrm
21. nov 2012

@timmka dakujem, dufam, s takou sumou aj priblizne ratam, uz som si nasla na nete, co stoja moje lieky. obavam sa toho pichania, ja som posera, sama to asi nedam :( a na cakanie som zial zvyknuta, cakam uz vyse 2 rokov, ale verim tomu, ze to budu nekonecne 2 tyzdne 😨

katka30129
21. nov 2012

ahojte babenky....neviete mi niektora poradit, co ste boli na iui?neviem ci som si pichla pregnyl spravny den....vcera som bola u neho a zda sa mi ze hovoril ze v ten den ked som tam bola si mam pichnut...na iui idem zajtra {stvrtok}...a este neviete skontroluje ma pred zakrokom este alebo pojdeme rovno na vec? juuuj tak sa bojiiiim :o{

timmka
21. nov 2012

@lrm mne pichal manzel, moja aj ja som cakala dva roky a dockala som sa 😉 drzim palce

lrm
21. nov 2012

@timmka no aj mne bude manzel, aspon zatial to trvrdi, ze bude 😀 tak dakujem za podporu. a na kolky pokus Vam to vyslo?

sfera
21. nov 2012

@tromboska výsledok menej ako 0,5 mlU/ml 😢

cerkutka
21. nov 2012

@sfera to mi je luto este mas mrazaciky?

timmka
21. nov 2012

@lrm mne vysiel hned na prvy pokus, ale v 6tt som potratila a potom zmrazene pri prvom nevyslo az pri druhom kete vysli dvojicky 😵

timmka
21. nov 2012

@sfera to mi je luto ☹

tromboska
21. nov 2012

@sfera :( a nie je nejaka sanca, ze sa to este nejako navysi to HCG? Ja sa v tom vobec nevyznam, preto sa pytam.

lamilka
21. nov 2012

@katka30129 ahoj, pichla si si pregnyl dobre, no a ked stvrtok prides tak ta prv pozrie cez ultrazvuk a az potom pojdes na zakrok.nebude to dlho trvat....drzim palce

katka30129
21. nov 2012

@lamilka dakujjeem...som rada ze si mi poradila...jaaj uz nech to mam za sebou :o}

lamilka
21. nov 2012

@katka30129 potom budes lezat v zaklone este na sale, ale potom ta daju na izbu, no a ked budu volne postele tak si tam polez dlhsie, ja som si polezala asi 5 minut, a bolo treba asi viac, lebo sa to nepodarilo, no ale asi to nebolo preto a uz by som najblyzsie lezala na izbe dlhsie.

bambula27
21. nov 2012

@milagrosss20 No ja tam tiez chodim ako na klavir a teraz to este len zacne, ked zacnem znovu stimulovat, musi ma viac kontrolovat, aby sa nezopakovalo to, co naposledy. A nemarodujem....to by v robote neprezili, keby prisli o jednu zamestnankynu. Ale stale sa nejak da poriesit, aby som na niekolko hodin vypadla....bud potiahnem za kolegynu poobede nejake tie 3 hodinky a potom mam 3 hodinky k dobru a podobne.

sfera
21. nov 2012

@cerkutka mám asi 7 tak hneď ako sa bude dať idem na vec 😉
Len dnes som sa dokymu nemohla dovolat

bambula27
21. nov 2012

Ach zeny...bol dnes niekto v gyncare? Ja len ze tam dnes museli mat riadne perno. Som tam 4x volala a nikto nedvihal. To sa mi este nestalo 😀 Aj ked som tam osobne, dvihne kazdy jeden telefonat. Na 5.krat uz dvihol, ale dokopy nic neviem....ze mam zavolat o 15:00, lebo ma strasne vela ludi a o 15:00 zase nikto nic. 😀 😀 A inak....povedal mi predsa len, ze budem potrebovat aj Cetrotide. Ale ze to on nieco ma na ambulancii, ale ze mu mam zavolat, ze mi povie nejake cisla ci co???? 🙄 🙄 🙄 Ja som z neho total mimo....nechapacka.

bambula27
21. nov 2012

@sfera nie....to ma mrzi ☹ Uz by som rada pocut aj pozitivnu spravu, A samozrejme aj v tvojom pripade, moja zlata.

sfera
21. nov 2012

@tromboska neviem tiež sa nevyznám ale nedovolala som sa dokymu tak neviem čo ďalej, zajtra ráno mu zavolam a uvidime

sfera
21. nov 2012

@bambula27 aj ja by som rada poslednou dobou to tu nejako nevychadza

cerkutka
21. nov 2012

@sfera povie ti vysadit tabletky, dostat menstruaciu a zavolat mu🙂) ked ju dostanes tak zacnes brat estrimax a mozes ist znova🙂) ja to prave prezivam tak mam v cerstvej pamati...🙂) to bolo tvoje poprve?

lucka023
21. nov 2012

@bambula27 no mal dnes perno,my sme boli objednany na 11.00hod a zobral nas o 12,00hod....a prišla tam nejaka na vklad na dvanastu a sestrička ju poslala do zimnej zahrady že má ešte čas lebo idu robiť ešte len prvu a ona je tretia takže mali toho dosť 🙂

bambula27
21. nov 2012

@lucka023 no pekne. Dnes ani telefony nestihal 😀 Ale fakt, na toto by mal mat tam kohosi....to je o zivot u nich niekedy.