Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
3. dec 2012

@lilli202 gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cerkutka
3. dec 2012

@lilli202 to mas krasne HCG inac🙂)

milagrosss20
3. dec 2012

@lilli202 moja blahozelaaaaaaaam 😀 chiiiiiii

lilli202
3. dec 2012

Dakujem vam krasne

anuliktula
3. dec 2012

@lilli202 gratulujeeeem

natali225
3. dec 2012

@lilli202 blahoželááám 😉

timmka
3. dec 2012

@natali225 a ty moja ako?

slniecko001
3. dec 2012

@lilli202 blahoželám 🙂

timmka
3. dec 2012

gratulujem vsetkym, krasne darceky dostanete pod stromcek od hermana 😉 len nech to dobre dopadne a davajte si teraz na seba pozor do 12tt 😉 😵 😵 😵 😵

amali
3. dec 2012

ahoj baby, tak genetika neukazala nič, vo štvrtok ideme na tretí vklad tak dúfam že do tretice to už snad bude pozitívny výsledok 😉

zujanka
3. dec 2012

@lilli202 blahoželáááám, dievčatko 😉

lilli202
3. dec 2012

@zujanka
@natali225
@anuliktula
@milagrosss20
@milagrosss20
@21majka
@cerkutka DAKUJEM Vám vsetkym.tak sa tesim....o 3tyz. mam ist na kontrolu.

bambula27
3. dec 2012

@lilli202
@cerkutka
@21majka Ach...krasotinky moje, drzte sa. Tak velmi sa tesim s vami. Nech to cele dojde do stastneho konca. Dal by Boh, aby ta vlna pozit. vysledkov nechcela skoncit...

bambula27
3. dec 2012

povedzte mi, zenusky, pri kratkom protokole, kedy mozem cakat odber vajok ak teda bude vsetko o.k.? Som dnes 5DC, s Gonalom som zacala na 2DC. V stredu mam usg. A to budem mat rovnaku priprav pred odberom? Myslim Utrogestan, Duphaston a Pregnyl?

21majka
3. dec 2012

@amali silno ti budem drzat prsteky 🙂 nech uz sa konecne podariiii 🙂

21majka
3. dec 2012

@bambula27 nebojkaj moja,dockas sa coskoro,ani sa nenazdas a budes behat na wc-ko s testami kazdy den ako ja 😀 😀 😀 A nebudes chciet uverit ake kolajnice na nich uvidis 🙂 🙂🙂.A keby si vedela co som vsetko zazila za toto obdobie,od vkladu az po dnesok,by si vobec neverila,ze sa nieco uchytilo 🙂 Az sa cudujem a neverim tym testom,lebo to musim mat v brusku takeho bojovnika,ze ked to bude chlapec(v co dufam) asi to bude hotovy 'Herkules' 😀 😀 😀 .No uz mam termin odberu krvi-streda o 9ej rano,tak drz prstiky,nech je to oki 🙂

bambula27
3. dec 2012

@21majka jej, tak ten sa ti tam pekne silno drzi. Nech sa len drzi 🙂 sikovnicek maly. Dali ste si vlozit iba jednu bambulku? Jasneeee, ze budem drzat prstiky, ale ja tomu verim uz teraz. Ja idem za Hermim tiez v stredu, ale az o 11:20.

21majka
3. dec 2012

@bambula27 dala som si dvoch vo velmi dobrej kvalite(tak mi povedal doki),tak neviem,ci sa uchytili 2 ci len jedno....niektore zienky mi pisu,ze podla testov obidva,ale mne postaci ku stastiu aj to jedno -jedine,hlavne nech je to oki 🙂 A keby sa uchytili obidva,moj priatel by to asi tazko predychaval,lebo ja chcem dvojcatka a jemu staci jedno,ja chcem chlapcov a on chce dievca 😖 😖 😖 KOCENY hlavu hore,verim,ze teraz sa to uz konecne otocilo a naozaj sa v GYNCARE dariiiii 🙂

lilli202
3. dec 2012

Potom napis majka moja kolko si mala HCG.

tromboska
3. dec 2012

@lilli202 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 Tesiiiiiim sa 🙂

slniecko001
4. dec 2012

baby, mrcha dnes dorazila, ale keď rátam dni, tak vklad by bol 21.-22.12. a to už asi v centre robiť nebudú, či? Takže asi to ostane na nový rok - nový začiatok 🙂

linka
4. dec 2012

@lilli202 blahozelam moja,drz sa 😀

cerkutka
4. dec 2012

baby dnes som si znova robila test a zda sa mi trosicku slabsi ako vcera a aj brucho ma zacalo boliet jooooj:(( normalne som sa zacala bat:((

timmka
4. dec 2012

@cerkutka s akym odstupom si robila???test sa ma robit najlepsie kazdy druhy den, robis s tym istym???/znacka/

cerkutka
4. dec 2012

@timmka no..znacka ta ista ale odstup iba 1 den, jeden som robila vcera rano a jeden dnes rano....hej vidim a citam teraz na nete ze sa ma robit kazdych 48 hod. Ale zajtra rano uz idem na krv a este som mala posledny zvysny doma tak som ho chcela vyuzit🙂

timmka
4. dec 2012

@cerkutka len klud, vsetko zalezi kolko vody si vypili, ked je moc riedsi, tak ti tak neukaze.... uz netestuj a pockaj do krvi, zbytocne sa stresujes a nedobre to robi bambulke/am, drzim palce, nech ste kazda jedna uspesna, lebo ozaj som uz stracala nadej u hermana, ze co tam robi..... 😉 drz sa 😉

lilli202
4. dec 2012

@linka
@tromboska Dakujem vam baby..

matelko1
4. dec 2012

@lilli202 tak blahozelam 🙂 hcg si mala vysoke,ja som mala okolo 300 a dvojky 🙂 ,takze sa priprav,ze aj dvojky to mozu byt.drzim palce

lilli202
4. dec 2012

@matelko1 dakujem.hej hej uz som sa pripravila na to :Dvysoké mam no 600som mala na 12den. o 3tyz. mam ist na kontrolu.ale tak mi je na figu cely den.

bambula27
4. dec 2012

Ach, zienky moje...tak ako som sa mala minulu stiulku fajn, myslim to tak, ze hormony "nepracovali" bola som pokojna, kludna....tak tato stimulka je pravy opak. Zmeny nalad neskutocne, cokolvek ma hned rozplace a pritom hocijake bludy....Dufam, ze to prejde a bude fajn.