Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
4. dec 2012

@bambula27 moja ja som tie stavy az take nemala(a to som si pichala konske davky),no obcas ma nieco vytocilo,ale inak vsetko som brala s usmevom,ze to tak ma byt a viem kvoli comu to robim 🙂 🙂 🙂 .Stale som sa tak vytesovala,ze ked sa podari....ze budem najstastnejsia zienka 😀 .Pri kazdej injekcii som si predstavila svoje dietatko a hned sa mi pichalo lepsie.Sice este netusim,ci sa podarilo,ale stale sa snazim byt v pohode a mysliet iba pozitivne....aj ked obcas ma prepadne strach a obavy 😀 😀 😀

lilli202
4. dec 2012

zienky viete nad cim rozmyslam ja teraz????????ze v kolkom tt by som mala byt?????si myslim ze sa to nepocita tak ze od kedy nemam mrchu.tak?

lamilka
4. dec 2012

@cerkutka
@lilli202
@21majka dievcata, tak super, citam ze sa vam to podarilo, blahozelam vam, som rada, tesim sa ,drzte sa !!!

lilli202
4. dec 2012

@lamilka dakujeme este aj nathali sa podarilo.

21majka
4. dec 2012

@lamilka ahojki,ja este neviem ci ano 😒 iba domace testy mi vysli pozitivne,uvidime po krvnom teste...

bambula27
4. dec 2012

@21majka juj, moja....tak ako ty, som sa citila ja pri prvej stimulke. Teraz mam nizsiu davku a predsa zvlastne pocity. Mozno prave preto, ze sa pretinaju krasne spravy, ze vam sa to podarilo, s tymi, ktore o babätko prisli (moje kamosky), jedna v 4. a druha v 5. mesiaci. S pichanim uz nemam najmensi problem...aj ja na to stale myslim, ze viem, preco to robim a kludne ak by bolo potrebne, budem pichat aj cele tehu, kvoli babu vydrzim cokolvek. Ty uz sa takychto pocitov, ako je strach a obavy v tvojom stadiu co najskor zbav a uz len pokoj a pohoda 😉 Ja verim, ze toto je vas krasny cas 😉

cerkutka
4. dec 2012

@lamilka ja tiez este iba domace testy....krvicka zajtra🙂))

cerkutka
4. dec 2012

@lilli202 v 5tt 🙂) ja som tak pocitala...bo to od zaciatku menstruacie pocitas...

timmka
4. dec 2012

@lilli202 od poslednej sa to nepocita, co ja viem, tak sa to rata tak, ze od odberu plus dva tyzdne, aspon mne to tak sedi cca 2 dni mi utekaju, ale aj tak sa dr. bude riadit podla velkosti plodu a nie podla mrchy 😉
ale zase je to ine pri kete a pri ete, ja som mala vklad na 14 den cyklu

cerkutka
5. dec 2012

@timmka no a ked si po KET? to ratas ako potom?
a ono ked je to od odberu + 2 tyzdne tak to mas od zaciatku menstruacie zhruba....a ked ti este dva dni chybaju tak skoro uplne nie??

lilli202
5. dec 2012

@cerkutka potom napis ze co je.a opytaj sa kolko mas hcg.

lilli202
5. dec 2012

@timmka tak ja som z toho jelen.ved my potom herman povie v kolkom som nie???

timmka
5. dec 2012

@cerkutka no ja som si ratala tak, ze vklad som mala na 14dc, tak priratala som si 6 dni PK a dva tyzdne este plus k tomu, ked som bola na krv na 10 den po vklade, tak som si ratala tak ,ze 10 dni plus 6 dni a plus dva tyzdne, mne to vyslo presne, vsetko zalezi kedy je vklad, niektore zeny maju Ket aj na 23 dc....
ale ja aj tak sa dr. bude riadit podla velkosti plodu, aspon moj gynekolog podla toho pocital 😉

cerkutka
5. dec 2012

@lilli202 napisem napisem...joooj to je sakra dlhe cakanie toto...
ako sa citis ? uz je ti lepsie?? boli ta nieco??

lilli202
5. dec 2012

@cerkutka budem cakat..to je cakanie co ako keby sa cas zastavil vsak??ja som okej.cely den my je na grc nechce sa mi nic robit ledva navarim a sups spat :DDDDD

lilli202
5. dec 2012

@timmka ja som mala vklad na 25dc.

lilli202
5. dec 2012

@21majka ahoj aj ty si bola dneska na krvicke?

timmka
5. dec 2012

@lilli202 tak si vypocitaj kolko preslo od vkladu plus 6 dni PK a plus dva tyzdne a malo by ti vyjst priblizne v ktorom si, ale mohli sa bambulky uhniezdit aj cca na 2-3 den najneskor,tak toto treba potom odratat,a le ked to nevieme tak ja som to neodtratavala

timmka
5. dec 2012

@lilli202 aj ja som vela spala a oddychovala 😵 , neskor mi bolo aj na grc, ale u mna to trvalo do 8tt a potom to nejako preslo 😉

lilli202
5. dec 2012

@timmka tak ako pocitam tak okolo 34dni.

lilli202
5. dec 2012

@timmka mne vcera bolo zo vsetkého na grc ale dneska to je uz ok...

timmka
5. dec 2012

@lilli202 ono mne sa to tiez striedalo, ze raz bolo dobre a raz zle, pamatam sa, ze aj 3 dni mi bolo uz dobre,tak som sa zlakla, vsetky priznaky sa stratili, tak som zacala stresovat, robila som si hned test 😀 😀 😀 ale vratilo sa to .... bude to tak na striedacku, nie kazdej tak byva, u mna zacala priznaky az po krvi 😉 a dost ma bolelo brusko ako na menzes, raz v noci som sa az zlakla , ze kazdu chvilu dostanem, ale je to normalne, maternica sa zvacsuje 😉

timmka
5. dec 2012

@lilli202 tak by si mala byt v 5tt 😉 ale dost neksoro si mala vklad, ja som mala vklad po ET na 16 den,t ak preto sa tak rata, ze kazda ma inaksie a nemozeme to brat od posledneho menzesu...

cerkutka
5. dec 2012

@lilli202 a ty nepracujes??hahaaa🙂) dakomu ako fajne🙂) a co robis cele dni?? ja by som nudou zomrela🙂

lilli202
5. dec 2012

@timmka ako pises.aj mne vcera vecer take krce som dostala uz som sa zlakla uz som furt pozerala do gatuse ze ci náhou neprisli,ale chvala bohu nie.ráno som si nedala tabletky mozno preto som mala krce ako na menzes.a ty si este furt 2v 1????dobre sa tam citia maly betari.uz vies na 100ze budu cjlapec a dievka?

lilli202
5. dec 2012

@timmka ano vtedy som mala.v oktobri som mala 27naposledy menzes a v novembri 21som mala vklad.

cerkutka
5. dec 2012

@timmka a dokedy si brala lieky?? estrogen, duphaston a utrogestan?

lilli202
5. dec 2012

@cerkutka nie ja nepracujem nech pracuje kto to potrebuje hahhaha.kdeze sa nudim furt je co ribit.

lilli202
5. dec 2012

@cerkutka ty beries aj estrogen????

timmka
5. dec 2012

@cerkutka estrimax som brala do potvrdenia srdiecka a duphaston a utrogestan sa pomaly vysadzuje po 12tt postupne, nevysadzujte ho hned ako vam potvrdi tehu, mne herman kazal vysadit utrogestan, ale moj dr. mi ho daval dlho, az do 20tt, ze cim viac ma zena tehotenskeho hormonu, tam lepsie sa babatkam dari, ale do 12tt by somho urcite brala, po ETE som ho vysadila hned ako mi skoncila krabicka po krvi a hned som zacala spinit a potratila som,nechcem vas strasit, ono ked je silne embryo tak sa aj tak udrzi, ale ja som to neriskovala 😉