• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@lilli202 ano moja , este sme stale 3 v 1 :grinning: , no mala by som to mat na 100% potvrdene, ze je to parik, ale nikdy nevies....ale sekciu mam planovanu 21.12 :dizzy_face:
5. dec 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli202 myslela som estrimax :slight_smile:) nie estrogen..sak to muzsky hormon je nie??:slight_smile:
5. dec 2012 o 11:49  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timmka teraz sa bojim ja uz nemam co sa dáva do posvi.povedal by ze do skoncenia balenia.dalej nie.
5. dec 2012 o 11:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 no prvy krat som brala aj ja len do skoncenia balenia a u mna to dopadlo zle, ale mala som hcg len 50, ale ty mas krasne hcg, mozno u teba to bude ine :wink:
5. dec 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka tak teraz co mam robit mam si radsej kupit a uzivat???tyzden uz neuzivam.do pici teraz sa uz bojimmmmmm.
5. dec 2012 o 12:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ale ked ty uz tyzden neuzivas a si OK tak si OK....to najhorsi je ten prechod...od uzivania k neuzivaniu....(podla mna teda)
5. dec 2012 o 12:35  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka a co ti nerastlo hcg? ci si spontanne potratila? v akom tyzdni?? boooze to mi je luto:( a testy si mala pozitivne ? myslim z mocu...ja uz sa zacinam bat..
5. dec 2012 o 12:36  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka bodaj by si mala pravdu.hej som ok ani nespinim nic.ty este uzivas?
5. dec 2012 o 12:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202
@cerkutka baby modrykonik je super vec,ale prestante sa stresovat z kazdeh veci,ktoru tu precitate,vobec vam to nepomaha.lili sup sup do postele oddychovat a cerkutka ty hajdom do prace nech nemyslite na hluposti.....inak tie vase deticky z vas svihne:slight_smile:
5. dec 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby,ktore mate PCO,pozrite temu Inofolic-skusenosti....vyzera to zaujimavo....nahodou som na to natrafila,bohuzial nic pre mna :(,ale vam by to mohlo pomoct
5. dec 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuliktula presne tak,dobre si to napisala....nestresujte sa a nepanikarte.Vsetko je tak,ako ma byt :grinning:
Ahojte zienky,ako sa mate,ako je u vas?My tu mame aj ked slnecno no poriadne chladno,na IRL prislo ochladenie dost skoro tohto roku,sneh sice nemame,ale riadne mrzne :sunglasses: Tak ja som bola na krv dnes rano no a kedze som v IRL,v krajine kde maju na vsetko cas,tak vysledky budu az buducu stredu resp.piatok :angry: :angry: :angry: .Ako u blbcov.No co uz, nevadi,nejako to uz vydrzim :slight_smile: .Doktor povedal,ze testy su pekne,tak sa nemam stresovat a obavat,ze mam pracovat a zit ako doteraz a ze tehotenstvo nieje choroba :grinning: :grinning: :grinning: Srandista riadny,som sa nasmiala pri nom.
5. dec 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timmka jej uz sa ti to krati,budete mat krasny vianocny darcek :slight_smile: ..dobre sa drzis.ja som presne ako som vosla do 37tt tak chlapci sa vypytali von,odtiekla mi plodova voda a rano o 8-mej sa narodili....drzim palce :slight_smile:
5. dec 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka no co je????????
5. dec 2012 o 14:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli202 no nic, co by bolo :grinning: , cerkutka len robí tajností :grinning:
5. dec 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slniecko001 jojjjj ja kazdu chvilku sem kuknem ze co je a ona ma takto potrapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
5. dec 2012 o 14:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli202
@slniecko001 hahaaaa:slight_smile:)) vy ste baby vtipaaaalky, som bola na obed so svojim muzickom aby sme spolu zavolali:slight_smile:
takze:
som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: HCG 149
na tvoje lilli sa to sice nechytaaaa:slight_smile: ale dr povedal ze je to pekne hcg a ze to vyzera na jedno babetko:slight_smile:)))))))
tha som happyyyyyyyy ako cappyyyyyyyyyyyy:slight_smile:)) mam mu zavolat a idem na kontrolu tak ako ty o 3 tyzdne:slight_smile:)))))))))
ale mala som slzy na krajicku az tak ze som mu zlozila a potom som mu musela zavolat este raz a som sa ospravedlnovala haha:slight_smile:) kuku som:slight_smile:
5. dec 2012 o 14:24  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anuliktula co je to PCO?
5. dec 2012 o 14:25  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka PCO - polycystické ovária (vaječníky s cystami)
5. dec 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka na lili sa nechytá nikto, ona bude mať nie že 2-čatá, ale 4-čatá :grinning: :grinning: :grinning: s takým HCG
5. dec 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 to zato ze take mlade ucho je:slight_smile:))) to my postarsie vies ako.....:slight_smile:) pomaly sa na nu tahame:slight_smile:
5. dec 2012 o 14:36  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka veď to, ty si na tom ešte dobre, ale čo ja? Už stará koza ... :grinning: :grinning: :grinning: Ale vieš ako sa hovorí: stará, ale jará... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slniecko001 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne tak!!!! :slight_smile:) no vidis moja, tak jej vyslo hned na prvy sup bo je najmladsia, mne na druhy bo som stredna takze tebe na tutti vyjde na treti :wink:
5. dec 2012 o 14:40  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka zabudla som ešte raz blahoželáááám a držte sa :wink: Prečo si sa Hermimu zložila, to akože si sa rozrevala?
5. dec 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 sak pozeram ze nic.... :grinning: dakujem velmi pekne:slight_smile:) som zlozila bo som v strese bola a som dako neviem....zoskratovala:slight_smile:
5. dec 2012 o 14:41  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka bodaj by si mala pravdu :sweat_smile: Ale ja si to nechám až na február / marec, aby aj vtedy tu nejaké pozitívne správy boli :grinning: Ešte si poriadne zalyžujem a potom, keď už nebude sneh, môžem s príchodom jari ísť aj na bábo :grinning: :grinning: :grinning: aby vyšlo ako darček pod stromček na budúce Vianoce :grinning: Pekne som si to naplánovala, bárs by to tak aj bolo :wink: :wink:
5. dec 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka zo srdiecka blahozelaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To sa tak krasne cita :slight_smile:
5. dec 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka blahozelam
5. dec 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka dakujem dakujem:slight_smile:)
5. dec 2012 o 14:55  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 och fakt...ja mozem zabudnut na lyzovacku, och....moje noveee lyzeee nepouziteeeee :slight_smile:)) este vcera som sa dohadovala skamoskou ze konecne napadal sneh a ze ideme lyzovat, vidis...jak to cloveku nedochadza...
5. dec 2012 o 14:56  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuliktula dakujem pekne, inak mne setci blahozelate na 2x:slight_smile:) raz pred dvoma dnami ked som dala test a teraz druhykrat hihi:slight_smile:) tak si to uzivam :slight_smile:
5. dec 2012 o 14:59  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok