Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
7. dec 2012

@lamilka tak ano, mas pravdu...nech len tie foliky nie su prazdne...ach

timmka
7. dec 2012

@bambula27 joooj dufam, ze nie..

cerkutka
8. dec 2012

@lilli202 a naco si bola u gynekologa?? pocuj vies co? mna zvykne rano boliet brusko...som z toho kus na nervy....potom to prejde a som az do vecera OK, ale druhy den rano sa to opakuje....ha neviem....

cerkutka
8. dec 2012

@bambula27 drz sa moja, to nevadi ze nebudes mat vklad hned, daj sa dokopy a mrazaciky na teba pockaju a mojej vlastnej skusenosti je KET menej fyzicky narocny, lebo uz je tvoje telo OK a nie je rozhadzane po odbere...o nic neprides max o jeden mesiac....pohodicka 🙂 drz sa🙂)

bambula27
8. dec 2012

@cerkutka jasne...to urcite, ak budem na tom tak zle, tak urcite silou mocou vklad nebudem chciet. Och, ale tak ako som vcera pisala, ze sa citim dobre, ziadne bolesti....tak som sa s nimi dnes rano zobudila ☹ A kde to este do stredy. Tych bolesti sa uz fakt bojim....znesiem vela, moja skusenost s ohss bola fakt strasna. ☹

lilli202
8. dec 2012

Ahoj cerkutka nemala som uz duphaston. Mna neboli akurat mi je na grcanie rano. Nic ine a nechce sa mi vstavat rano hahha ..kedy ides k hermimu? ?

timmka
8. dec 2012

@cerkutka len klud, aj mna bolelo brusko dost dlho, raz v noci som mala take , ze som myslela, ze uz pride menzes
maternica sa roztahuje,niekoho boli brusko viac, niekoho menej a niekoho vobec, mna bolelo dost a dlho, cca do 8-9 tt som ho citila a potom sem tam zabolelo ako na menzes, tak neboj ... bude dobre 😉

timmka
8. dec 2012

@bambula27 jooooj moja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to mi je velmi luto, tie bolesti su strasne, skus zobrat kludne aj tabletku od bolesti,uz nejako vydrzis do stredy, pregnyl dostanes urcite minimalnu davku, tak ako ja, myslim ze som mala len stvrtinu lebo mohlo by sa po nom zhorsit

bambula27
8. dec 2012

@timmka No tie dnesne bolesti nie su trvale, raz trosku boli, potom zas nie. Ale prevazne je to pravy vajecnik. Zatial je to take, ze sa to da v pohode vydrzat. Ja sa len bojim, ze sa to bude zhorsovat. Pregnyl si mam dat pichnut zas 3000j. Cize väcsiu polovicu. Ten datum odberu 12.12.2012 by fakt mohlo priniest aspon kusok stastia.

timmka
8. dec 2012

@bambula27 urcite ti prinesie ako mne 😉 , ja som mala odber minuly rok 11.11.2011 😀 , presne ako ty teraz, taky magicky
moja ja som mala bolesti stale, ako keby svalovicu na bruchu, stazenie dychanie a ked som isla na WC, to bol zabijak ☹ , tak nemusis mat taky silny ako ja, len mozno mierny 😉

bambula27
8. dec 2012

@timmka ty si fakt mala odber 1.11.2011??? 🙂 no krasa. Tak zacinam tomu verit viac. A po tomto odbere a naslednom ET sa vam podarili tie 2 krasne babuliatka? Ale ty si mala bolesti este pred odberom? Lebo take ako tu pises som ja mala po odbere. Stazene dychanie, bolesti strasne a hlavne tiez ked som sla na WC...to som sa musela oboma rukami drzat na podbrusku. Inak by som sa asi ani nevycikala.

timmka
8. dec 2012

@bambula27 ano,odber som mala 11.11.2011 😀 , sam dr. a sestricka sa smiala , ze ked to nevyjde, tak tomu neuveria, ze je krasny magicky....
mne to zacalo pred odberom a horsie bolo po odbere, ale nejako to do tych piatich dnoch preslo 😉

bambula27
8. dec 2012

@timmka no ale tak tebe nepovedal, ze ET sa konat nebude? Ci si mala tych 5 dni este cas sa rozhodnut a teda sa dat do poriadku?

karin415
8. dec 2012

Dievcatá nemá dr. Herman niekde cenník na nete? na ich stránke ho nemaju, 😉

timmka
8. dec 2012

@bambula27 no mne povedal hned po odbere, ze sa nebude konat, ze ponuka mi PK a ze transfer bude az o mesiac, ale ze sa uvidi , ze mu mam volat o 5 dni, ze aj tak chce ma vidiet, ked som mu volala, objednal ma ...
prvy krat v zivote nebol rouhodnuty ci mi ma urobit transfer alebo nie, ale nakoniec povedal,ze to riskneme, ze to nevyzera az tak hrozne....ale iba jedno embryo
ale ja som mala uz pocas stimulky vodu v dutine brusnej 😒

bambula27
8. dec 2012

@timmka ale ved cakate dvojicky. Ci to vtedy ET nevyslo? Ja som uz popletena. Tolko vas tu citam, ze mam z toho misung. Pri vcerajsom usg diktoval sestricke, ze sliznica 10, DF 14 (to je co? dominantny folik, alebo co?), dalej ze tekutinu nezistuje....tak neviem co tym myslel. SOm sice zdravotnicka, ale on ked jej diktuje, ja som uplne mimo z toho 😀

bambula27
8. dec 2012

@karin415 nie, na ich stranke cennik nie je. Cennik ma vyveseny v cakarni pri sestricke....a potom je na protokole, ked ho uz dostanes. Ja som sa nikde inde s ich cennikom nestretla.

timmka
8. dec 2012

@bambula27 mne vyslo et, ale nie na dlho, v 6tt som potratila a mne vyslo KET 😉 s dvoma embryami 😉 , tak super, ze tam nemas tekutinu, ja som tam mala uz pred odberom, viem ze aj sestricke diktoval.... moze byt DF domin. folik. ze mas 14 a zbytok su asi malicke, joooj prajem ti to aby to dobpadlo dobre, vsak si sa uz dost vytrapila, uz len 4 dni a ides na to 😉

bambula27
8. dec 2012

@timmka dakujem ti krasne. 4 dni je este viac nez dost, ale....uz tolko vydrzim. Po nicom inom netuzim, nech to uz len vyjde. 🙂 V piatok potom mame vianocny vecierok v praci, tak ktovie, ci budem schopna vobec niekam ist.

lilli202
9. dec 2012

Ahojte. Ja neviem preco ale kazdé ráno mam taký biely husty vytok. Len ráno cez den uz nic.

slniecko001
9. dec 2012

@bambula27 už ani u sestričky nie je vyvesený, keď som tam bola naposledy, chcela som si niečo pozrieť a už tam nebol. Možno sa budú meniť ceny, či... ? 😠

bambula27
9. dec 2012

@slniecko001 fuha, to neviem. Ale mne sa zda, ze sa u nich malovalo, nie? Inak tam bolo vsade bielo a teraz kazda miestnost ma inu farbu. Mozno len preto tam nevysi. 😉

bambula27
10. dec 2012

Zeny moje...dnes rano pichnuta posled. davka Gonalu a Cetrotide a vecer uz len Pregnyl. Drzte palce, nech sa to "nespusti" az tak moc ako minule. Dakujeeeeem.

katka30129
10. dec 2012

@slniecko001 ahoj,,,ja som tam bola asi pred 3 tyzdnami a ten cennik mal dr. pri sebe k ambulancii...lebo mi ukazoval kolko sa doplaca za iui.... :o} vytiahol niekde zo suplika....

bambula27
10. dec 2012

Baby, kedy sa vlastne plati za vykony? Pri odbere vajok, ci az pri vklade?

linka
10. dec 2012

@bambula27 pri vklade moja

bambula27
10. dec 2012

@linka dakujem 😉

lilli202
10. dec 2012

@bambula27 ahoj tak ako sa mas moja? ?ty by si mala mat aj vklad uz nabuduci tyzden ak nebude ohhs a to dufam ze nebude a budes mat krasny darcek.

bambula27
10. dec 2012

@lilli202 ahoj moja. No...za hodinku idem pichat pregnyl,tak mam z toho trochu stres. Aby sa to teraz cele nespustilo. Ale inak len krize ma teraz trochu bolia.a ano...ak nebude ohss,tak pondelok by mal byt vklad. Ach uz zacinam stresovat,a to ma hlavne strasi ohss

bambula27
10. dec 2012

Boze drahy,....baby, ten Pregnyl som si mala asi radsej pichnut sama. AKo sorry, aj ja som sestricka, ale taku aku som zazila teraz na pohotovosti,...no zbohom. Keby som bola ticho a neozvala sa, tak ona mi pichne celych 5000j. A jasne na papieri odHermana stalo, ze 3000j. Uz som mala ihlu takmer v zadku, ked zo mna vyslo, ze "nepichate mi celu?" a ona "ano, celu". Tak jej vravim, ze len 3000j. "To nikde nemate napisane"...tak som schmatla papier zo stola a ukazujem jej to obrovske cislo 3000. Pokrutila hlavou a s poznamkami typu " ja som sa toho uz napichala, ... prvykrat v zivote to takto picham..." a bla-bla-bla. Tak jej vravim, ze ja mozem mat z toho velky problem, ked mi pichnete celu inj. tak vas poprosim len 0,6 ml. Kedze som to davno mal vyratane. Tak nieco odstriekla.....ale mozem cakat co bude, dufam, ze ta "stara pani" mi nepichla celu. 😠 😠 😠 Ach ale ma vytocila. A keby sa aspon odzdravit vedela... 😠