Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
11. dec 2012

@bambula27 drz sa dnes🙂)

cerkutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambula27
11. dec 2012

@cerkutka az zajtra moja....dakujem

lilli202
11. dec 2012

@cerkutka ahoj hej uz som citala Dakujem. Hahha ty uz vies ze budu dvojki uvidime co bude kolko bude. Kedy ides na sono??jojj ja sa tak bojim ze nebude srdiecko teraz uz nad tym rozmyslam furt ze co ak jajj boze cely zivot sa len bojis a cakas..a mas nejake priznaky tehu? ?kedy si dass státus caka bábo? ?co? ?

lilli202
11. dec 2012

@bambula27 zajtra sa drz a myslim na teba na kolku ides?

bambula27
11. dec 2012

@lilli202 dakujem ti, moja...na 9:00 idem.

cerkutka
11. dec 2012

@lilli202 nemam moja nemam🙂 ziadne priznaky🙂 ale mam tehotne kamosky a hovorili ze to este skoro na priznaky, akurat prsia sa mi zvacsuju pomalicky a zda sa mi ze som citliva na pachy (ale to vies..mozem si to aj namyslat) 🙂 takze vlastne nic...ja sa presne toho isteho bojim ty kokos...presne to co pises, ci bude babetko tam kde ma byt (vies ci nie je mimo...) ci bude mat srdiecko v poriadku a tak.....vela veci a obav mame aj z tohto fora si myslim 🙂 je to dobre na povzbudenie ale tiez zle na "to ze sa clovek boji veci skor ako sa vobec stanu"🙂rozmyslam ze zajdem na sono k svojmu gyndosovi, na srdiecko je skoro ale nech sa aspon pozrie ci je vsetko tam kde ma byt....asi tento tyzden k nemu pojdem, hermimu zavolam asi az buduci tyzden, ty si uz volala?

cerkutka
11. dec 2012

@lilli202 a status cakam babo si dam po prvom trimestri ked bude vsetko OK 🙂

cerkutka
11. dec 2012

@bambula27 a ako sa citis?

bambula27
11. dec 2012

@cerkutka moja, vies co? Pobolievaju ma krize, ale to uz aj vcera cez den, prsniky uz asi 4 dni a co sa tyka mojich slavnych vajecnikov po pichnuti Pregnylu...zda sa, ze celkom fajn. Citim podbrusko, ale take zvlastne to je, ako keby mal dojst menzes....inak v pohodke. Dufam, ze to cele skonci dobre....

linka
11. dec 2012

@lilli202
@cerkutka baby vy sa vobec nebojte ci budete mat srdiecko,ja som bola asi jedna z mala,ktora nemala,takze hlavy hore,budete mat 😉

lilli202
11. dec 2012

@linka ahoj tak dufam ze aspon jedno srdiecko bude ked som ani nekrvacala a aj hcg som mala dost vysoké.ty si ani raz nemala srdiecko? ?

lilli202
11. dec 2012

@cerkutka ahoj moja ani ja som este nevolala aj ja chcem tak nabuduci tyzden. Prsia aj ja mam vacsie aj na pachy a zvykne my byt na grcanie hlavne v noci.

linka
11. dec 2012

@lilli202 nie ani raz a takto daleko som sa dostale len pri poslednom pokuse,tiez som nekrvacala a hcg bolo dost vysoke,takze tak...

lilli202
11. dec 2012

@linka tak ja neviem bude co bude aj tak to neviem zabranit ...a ty si uz bola na sone v 4tt??lebo tak mas vypisane ved v 4tt ani nevidno srdiecko. Ja som teraz okolo 5tt.

linka
11. dec 2012

@lilli202 nikde nemam napisane,ze to bolo sono,ale ze som o ne prisla,podla vypoctu...

lilli202
11. dec 2012

@linka a zacala si krvacat alebo si bola u dr??

cerkutka
11. dec 2012

@linka presne na teba myslim kazdy vecer ked idem spat a kazde rano sa s tym zobudzam.....:(

cerkutka
11. dec 2012

@linka tazko sa ti o tom pise vsak? a my ani nemame pravo sa ti v tom pitvat ☹ ale sestricka mi povedala jednu vec ktoru si pamatam doteraz, kazdy ma svoj zivot predurceny, niekdto zije 10 rokov niekto 50 niekto 100 a niekto iba zopar hodin alebo dni.....a nikto to neovplyvni lebo je to dopredu urcene.

cerkutka
11. dec 2012

@bambula27 dobre bude neboj, musis sa dat za tych 5 dni dokopy po odbere, da sa to aj ked v tvojom pripade je to tahsie, ale neboj, ked budes na seba davat pozor tak to das🙂 a este tento rok ti urobi vklad...

lilli202
11. dec 2012

@linka
@cerkutka ja viem ze je to tazké ani nemusis odpisat co som sa pytala.

bambula27
11. dec 2012

@cerkutka ach, ach.... take to je vselijake, a este ked citam, co pises, mas vlastne pravdu, ze v mojom pripade je to tahsie, ale...nemozem si pomoct, ja nejak verim, ze to dobre dopadne. Verim aj tomu, ze ohss nebude. A ak, tak len uplne mierny. 🙂 Citim sa proste dobre.

linka
11. dec 2012

@cerkutka moja presne ako pises,kazdy ma svoj osud napisany dopredu,nezmenime ho,aj keby sme neviem ako chceli a to je velka skoda,ze si nemozes pomoct ☹ 😔

cerkutka
11. dec 2012

@bambula27 to je hlavne ze sa dobre citis🙂) zajtra to das uvidis🙂) budem ti drzat palce velmi velmi velmi🙂

bambula27
11. dec 2012

@cerkutka dakujem zo srdca...uz ma akosi chyta panika, ale prezijem 😔

cerkutka
11. dec 2012

@bambula27 nemas co stratit iba ziskat, tak nepanikar...🙂) dobre bude🙂)

lilli202
12. dec 2012

No ako bambulka? ??

cerkutka
12. dec 2012

@bambula27 zijes??🙂))

anuliktula
12. dec 2012

@21majka ahoj maji tak ako HCG?

bambula27
12. dec 2012

@cerkutka Zijem 🙂 🙂 .... Taaaaakze, z vyse 20 folikov boli nakoniec len 4 vajicka 😒 Ale samozrejme, ja sa tesim aj z toho 🙂 Lepsie ako nic. Zajtra volam, ze kolko ostalo po oplodneni. S Bozou pomocou sme to zvladli 🙂 a verim, ze ostanu vsetky 4.... 😔 😔