Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
20. dec 2012

@sfera aj my sme mali najprv azoo.

lamilka
20. dec 2012

ahojte, dievcata, za aku dobu ste dostali menzes, ked vam pichli decapeptyl depot?to vlastne oddiali menzes?

kukulik30
20. dec 2012

@lamilka za nejakych 10 -12 dni by mal menzes nabehnut....u mna to bolo 10 😉

cerkutka
21. dec 2012

baby uz som doma z nemcky dnes ma pustili chvalabohu, babo je OK dnes mu tak silno bilo srdiecko....jeeeeeej🙂) uz mame skoro 1cm hihi🙂)) vyrastli sme za tri dni o dvojnasobok...haluz🙂) tesim sa, mam kludovy rezim aj ked spinenie prestalo tak a bojim aby nezacalo znova....🙂)

cerkutka
21. dec 2012

@bambula27 ako moja?? kedy robime testik??

cerkutka
21. dec 2012

@lilli202 gratulujem k srdieckam....vidis,som ti hovorila ze budes mat dve...🙂)tak vela statia moja vysadila si uz estrimax?lebo ja hej, hned ked som pocula srdiecko...len som nevolala este hermanovi, bo som ho nechcela strsovat ze som v nemocnici...a vlastne rozmyslam ci treba aby so este isla a nim ked uz som srdiecko potvrdila v nemocnici? robil ti este nieco?

cerkutka
21. dec 2012

@lilli202 ozaj a mas uz tehu knizku??

bambula27
21. dec 2012

@cerkutka ahoj moja.som rada,ze ste obaja v poriadku. A tiez,ze tak krasne rastiete.aj ja by som sa chcela tesit z takychto veci. My a testik? Tak ja som mala prenos len v pondelok...cize mam cas,aj ked ma to strasne laka,ten cas sa vlecie. Ale mame sa fajn, citim sa sice obcas tak,akoby som mala dostat menzes...ale hadam bude vsetko ako ma byt.

cerkutka
21. dec 2012

@bambula27 no to hej tie pocity na menzes su pocas preho ivf velmi intnzivne . zaujimave bolo ze uz pri zmrazenych som to nemala az take intnzivne takze je to asi normalne 😉 ja som robila test na 8 den a bolo vidno iba slabeho ducha, dalsi den uz bolo lepsie vidno tak skus tak potom v strede buduceho tydna, ci si to das pod stromcek??

bambula27
21. dec 2012

@cerkutka jaj moja, neviem...rada by som si to dala pod stromcek, alebo skor manzelovi 😉 to ale budem len 7 den po...uvidime.

21majka
21. dec 2012

ahojte zienky,ako sa mate?
@bambula27 drzim silno silno palceky,nech je to vase embryjko velmi silne a zahryzne sa poriadne 🙂
@lilli202 zo srdiecka gratulujem 🙂
@cerkutka no a ty si ma moja riadne vystrasila s tou nemocnicou,dufam,ze uz bude teraz vsetko v najlepsom poriadku a babatko bude rast a kopat 🙂
No aj ked dost neskoro,konecne mi dneska prisli vysledky.Tak vam pisem svoje hcg na 14 den po ET bolo 2784 😀 😀 😀 .V pondelok rano mam ultrazvuk,tak uvidime ci niesu tri 😀 😀 😀 😀 😀.

cerkutka
21. dec 2012

@21majka fuuuu....ono to sice brutal rychlo rastie to hcg ale toto je fakt vysoke cislo...🙂) daj vediet potom..

lilli202
21. dec 2012

Cerkutka ahoj konecne ze ste uz v poriadku chvala bohu. Podla mna staci len zavolat hermimu hej uz som vysadila nie este nemam tehu knizku. Ty??zavolaj mu v pondelok ze si bola v nemocnici a ze tam ti potvrdili srdiecko. Dneska som si kupila moje prve tehu nohavice hahha. Teba nebolia krize? ?jojjj mna strasne ..Majka Dakujem. Aj ja ty gratulujem krasne hcg to budu aj stvoricky.

21majka
21. dec 2012

@cerkutka ano,je vysoke,vsak som sa az zlakla,ale doktor mi povedal,ze uz som bola v podstate na konci 5teho tyzdna a vtedy mozu byt hodnoty az do 7000 🙂 .(ty s lilli ste boli na odber krvi 12ty den po ET a ja az 14ty poobede)Tak ma doktor ukludnil a skonstatoval,ze vsetko je oki.Ale aj tehu testy si videla,ako mi rychlo a silno ukazovali //.Herman mi tiez hovoril,ze mam velmi kvalitne embryjka,ze sa urcite rychlo uhniezdnia.Tak asi preto take vysoke hcg.Vsak uvidime v pondelok....

anuliktula
21. dec 2012

@cerkutka
rodit budes az v 2013 :D uprav si status

anuliktula
21. dec 2012

@21majka teeeeeda.super hcg,a ze zlyhavanie vajecnikov,a take embryjka silne,teda boli kvalitne vajka

21majka
21. dec 2012

@anuliktula silne lebo sme to s priatelom silno chceli 😀 😀 😀 To bola diagnoza od Hermana-to zlyhavanie,moj gynekolog to az tak zle nevidel.Vsak som ti pisala,ako to bolo...ale po takych konskych davkach liekov,co som si musela pichat,tak museli byt silne 🙂

katka30129
22. dec 2012

ahojte zienky...je tu niektora co sa chysta v january/february na ivf? my teraz cakame na schvalenie ziadosti a uz sa nemozeme dockat zakroku...mam pco a inzulinovu rezistenciu a mam obavy ci sa to podary....a zienky co sa vam podarilo...tak vam zo srdca blahozelam a nech to v zdravi dobojujete do konca :o} drzim palce...dufam,ze o par mesiacov to aj ja napisem 😒

sfera
22. dec 2012

@bambula27 za seba ti radím nerob si test! Dnes 11. Den po KET a moj test je negativny,tak pekne sviatky ☹ Radšej vydrz 😉

bambula27
22. dec 2012

@sfera joooj, ked ja som nevydrzala....som dnes len 5 den po a ratala som s tym, ze toto nebude asi realny vysledok, ale....ved pozri foto, to co znamena? Ta tenka ciarka nie je chybna? Ale vpravo vedla nej sa tam rysuje dusik.... 😀 😖

bambula27
22. dec 2012

Baby, len sa zasmejte, ja som fakt "šiši" ale pre mna cakat do testov z krvi je neuveritelne vzdialene...sa to vlecie.

bambula27
22. dec 2012

@sfera a moja, ty kedy mas testy z krvi?

sfera
22. dec 2012

@bambula27 neviem ti v tomto poradiť, snáď tie ktoré už tých duchov na teste mali, ale.. 😉 Nemám ísť na krv vraj si mám urobiť test 27.12. a len mu zavolat! Tak si ho 27. 12. Zopakujem a zavolam mu ako dalej

bambula27
22. dec 2012

@sfera a to si dnes uz 11 den po KET a az 27.12. ti kazal? Ja nechapem. Ja som dnes 5 den po ET a kazal mi 28.12. ist na krv k svojej gynek. alebo sa otestovat sama a zavolat mu.

sfera
22. dec 2012

@bambula27 11.12.som mala vklad, hm asi mi nechcel kaziť vianoce a tak som si ich pokazila sama 😠

lilli202
22. dec 2012

@bambula27 ahoj.na 5den je krasny testik.je to tam proste podla mna.mozno aj ty dvojmo???hahha.a ako sa mas neboli ta hlava???

lilli202
22. dec 2012

@21majka hej hej ja som bola na 12den a bolo 600.tak aj ty gratulujem moja.

lilli202
22. dec 2012

@timmka ahoj moja ty ako si uz na tom uz si potom????????????daj vediet moja.myslim na teba.

bambula27
22. dec 2012

@lilli202 joj, moje krasne, ja dvojmo asi nie 😔 mam v brusku len jedneho chrustika, ale hadam sa tam pekne uchytil, ked tam ma tolko miesta 😉 Hlava ma neboli, len prsia mam akesi naliate, v podbrusku ma sem tam pobolieva ako na mrchu....ale nic viac necitim.

lilli202
22. dec 2012

@bambula27 ahoj.tebe davali len jedno ale aj to jedno sa moze rozdelit na dve a z toho budu jednovajecne ak dobre viem...jojjj mna strasne bolela hlava.aj v podbrusku ma bolelo az doteraz.