• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@lilli202 no ako je to mozne, ale to uz by bol "iny" pripad :grinning: Ja dufam, ze uz je tam pekne usalaseny, ci uz sam alebo "rozdeleny" :wink:
22. dec 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula27 ahoj bambulka,aj ja tam vidim ducha.Len citam,ze si testovala uz na 5ty den a to mozu byt este stopy pregnylu v tele,tak pozor na to.Mne Herman kazal az po 9-10tom dni si urobit test,ze skor je vysledok neisty.Skus testovat kazdy den,tak ako ja a ked ciarka bude silniet,tak je to jasneee-tehulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka Joj, Maji, aj mne tak kazal, ale ja som nevydrzala :grinning: A Pregnyl to asi nebude, kedze som ho mala pichnuty 10.12. a len 3000 jednotiek. A viem, ze 10000 jednotiek sa drzi maximalne 10-11 dni.
22. dec 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka a testovat budem asi kazdy druhy den. Akurat mi to teraz vychadza na 24.12. :slight_smile: a potom den pred odberom. Uvidime. Snazim sa ratat so vsetkym, aj ked v kutiku duse silno verim.
22. dec 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 musis verit a hlavne byt v klude :slight_smile: Ja som sa utesovala tym,ze ked to nevyjde teraz,na jar skusime znovu :slight_smile: Mne pichali pregnyl 5000 a povedal,ze skor ako 9-10 den zbytocne testovat.Ale jasnacka,ze ked si mala slabsiu davku tak uz ho mas asi aj z tela von.Ja som testovala tri dni po sebe,potom pauza a zase tri dni po sebe.Vsak si videla fotkyAby som videla jasny rozdiel.Ale zacinas moja presne ako ja,so slabulinkou ciarockou,takze bude silniet kazdym dnom a bude to oki :slight_smile: Drzim silno prsteky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka ale ja sa uz nechcem utesovat, mna "dostala" ta skusenost s prvym IVF a prazdne foliky. Toho sa bojim. Lebo teraz to bolo tiez o chlp. Toho sa bojim, ze by sa to znovu zopakovalo. Neviem preco, ale mam v sebe uplny pokoj, a taky zvlastny pocit, ze to tentokrat vyjde. Samozrejme nechavam si priestor aj na to, ze budem sklamana, lebo vsetko je mozne, ale..... bojim sa toho. A DAKUJEM ti :wink:
22. dec 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ked mas pocit,ze to tentokrat vyslo,tak to urcite vyslo...vsak vies,ze my zeny mame zvlastny dar-jeden zmysel navyse :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Bambulka moja,tak ti to velmi velmi zelam a naozaj zo srdiecka prajem :slight_smile:
22. dec 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka Maji, dakujem ti este raz, si zlatucka. A s tym dalsim zmyslom u zien, to je pravda. A ty si uz napis, ze cakate babätko :slight_smile: Tak ma to tesi, ked to v tejto teme pribuda. :wink:
22. dec 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 Neeee,este neviem,az v pondelok rano idem na polsku kliniku na ultrazvuk.Tak az potom to tam supnem,lebo este nas mozno dorazi pocet srdiecok pri takom hcg :grinning: Moj priatel sa smeje,ze to nase babatko je vlastne medzinarodne svetove :grinning: Oplodnene na SK,rastuce v IRL,doktor je arab a vysetrenia mi robia poliaci :grinning: :grinning: :grinning: Aj mna to strasne tesi,ze sa Hermanoviek rozrasta....vsetkym to prajem,aby sa zadarilo :slight_smile:
22. dec 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@21majka Juj, tak nech to uz visi tu pri tvojom mene :slight_smile: Budu asi dve, co? :dizzy_face: Krasa, len tak dalej, zienky.
22. dec 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkaz od @timmka Tak uz sme na svete-Nelka 2850g,48cm a Oliverko 2750g,47cm,narodili sa vcera rano o deviatej...
22. dec 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@linka velika velika gratulaaaaaciaaaa,vela vela zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka Gratuluujem Timka vela zdravicka a velaaaaaaaaaaaa mlieka hlavne.
22. dec 2012 o 12:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 fiiiiha taky uplne presne isty som ja mala 8 den.....
22. dec 2012 o 13:10  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka naozaj? :slight_smile: joj,ja strasne verim...ale najblizsieho testu sa asi budem bat...
22. dec 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka gratuujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
22. dec 2012 o 13:18  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 haha....aj ja som sa bala a to do takej miery ze som musela prestat testovat:slight_smile:)urobila som si 3 testy a nic viac...lebo som z toho bola na nervy....potom som radej sla na krv...:slight_smile:)
22. dec 2012 o 13:19  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka ze timmke zo srdca blahozelaaam a nech sa drzia. Krasne miery bubatka maju ;)
22. dec 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka no ja chcem skusit urcite este na stedry den a potom den pred odberom...vo stvrtok idem na krv. Viac testov ani nekupim...
22. dec 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ale to tvoje mimi je extra sine ked ti uz na piaty den ukazuje...:slight_smile:) raz som videla jednu babu co testovala siesty den....a tiez mala pozitivne a uz mam mimi....takze sa neboj:slight_smile:)
22. dec 2012 o 14:00  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka tak vies...kusok opatrnosti nezaskodi, cize s tou radostou neprehanam, ale stale dufam. Uvidime v pondelok, ci bude silnejsi. Ale dakujem za povzbudenie :wink:
22. dec 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka aj ty si vypisaná na 10augusta??takze spolu budeme rodit hahha..takze teraz sme v 2mesiaci vsak???
23. dec 2012 o 09:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka potom napis ako si dopadla moja .cakam...
24. dec 2012 o 09:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne stastne a vesele vianocne sviatky vam vsetkym zienky,aby kazdu jednu postretlo to jedno jedine...krasne bijuce srdiecko pod svojim srdcom.Aby ste sa vsetky dockali takeho krasneho zvuku ako ja dnes :slight_smile: Moja bambulka ma 128mm a frekvencia srdiecka je 148bpm :grinning: :grinning: :grinning: .Ostalo mi iba jedno,po druhom este mi lekarka ukazovala skvrnku na monitore.Ale to nevadi,my sme s priatelom velmi velmi stastni....
24. dec 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@21majka Tak jedno mas.nevadi to nech je zdravé a nech vydrzi do uspesného konca.
24. dec 2012 o 16:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka majuuš tak ti gratulujeeeem a prajem krásne tehulkovanie :slight_smile:
24. dec 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka jej,Maji...tak je to tam,bije ako zvon. Tak sa drzte a nech mas krasne tehotenstvo,ktore skonci malym babom v naruci.
24. dec 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby jaaaj,moj stedry vecer nedopadol naj...zacala som kaslat, som uplne slaba, cele telo ma boli,lezim tu v posteli ako snehuliak a trasiem sa v teplotach. Co okrem paralenu,cajickov a potenia sa? Dufam,ze toto moj krpcek zvladne :(
24. dec 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 no vyzera to na 8tt ideme do tretieho mesiaca :wink:
25. dec 2012 o 07:50  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 robila si testik vcera?
25. dec 2012 o 07:52  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok