Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
30. dec 2012

@lamilka dakujem. momentalne o centre uz vobec neuvazujem. Jedno vsak viem, ze ak to embryjko tam ostalo, tak si prenho urcite pojdem. A ak nie....tak si urcite chcem oddychnut. Nechcem teraz rozmyslat ani o Hermanovi, ani o inom CAR...momentalne potrebujem oddych. A ja verim, ze raz sa to podari. Urcite nadej stale existuje. 😉

lamilka
30. dec 2012

@bambula27 hej , hej, oddychni si aj od takychto stranok, to tiez nerobi dobre. venuj sa niecomu co ta bude tesit a myslienkami ta privedie na inu cestu.

zujanka
31. dec 2012

žienky pomoooc! Hodnota beta hcg 12. den od ET 0,26 moja dr. vraví, že je to hraničná hodnota a test treba zopakovať o 2 dni a Dr. Herman sa mi nevedel k tomu presne vyjadriť, kedže netuším v akých jednotkách dané laboratórium vyhodnocuje. Máte niektorá podobnú skúsenosť? Už sa ale preventívne začínam zmierovať s myšlienkou, že to nevyšlo ☹

bambula27
31. dec 2012

@zujanka ach moja, nechcem ta sklamat, ale referencna hodnota beta hcg je pre tehotne nad 5. Väcsinou by to vsade malo byt rovnake. Ale chcela by som s tebou verit tomu, ze to moze este stupnut.... Ako je mozne, ze sa Herman nevedel vyjadrit?

zujanka
31. dec 2012

@bambula27 no preto, lebo som nevedela povedať v akých jednotkách a v akej škále vyhodnucuje výsledky daný labák. Do 5 je ďaleko, tak prečo potom dr. vyhodnotila ako hraničnú? Prestávam tomu celkom rozumieť a žiaľ aj veriť ☹

cerkutka
31. dec 2012

Baby vsetko dobre do noveho roku 2013 prajeme s malych chrustikom v brusku.....nech hlavne vas ktore sa chystate podstupit tuto skusku sprevadza stastie a nas ktore sme ju uspesne podstupili sprevadza zdravie🙂 a nech sa vsetky v roku 2013 tesime ci uz babetkam alebo uspesnemu tehulkovaniu!!!

bambula27
31. dec 2012

@zujanka tak ja osobne si myslim (a to robim v zdravotnictve, aj spolupracujeme s laboratoriom), ze kazdy vysledok by mal mat v kazdom labaku rovnaku referencnu hodnotu. Pisala si, ze si mala vysetrene beta hcg a to ma hodnoty pre tehotne nad 5. Ja by som ti strasne chcela napisat nieco, cim by som ti dala nadej, nepisem to vobec preto, aby som ti sposobila sklamanie.... ☹ Ved sama som po neuspesnom ivf presne v tomto case a neprajem to naozaj nikomu. Nechapem ale tvoju doktorku 😔 hm.....zvlastne. Mohla si sa jej opytat, o co vlastne ide, ak to podla nej bolo hranicne. To by zaujimalo aj mna a mozno predsa len by tam nejaka ta nadej bola....

amali
31. dec 2012

ahoj baby, tak a je to tu dnes sa to stalo 5 týždeň a samovoľný potrat- pekný nový rok ☹

zujanka
31. dec 2012

@bambula27 neviem, moja fakt tomu nerozumiem, Herman povedal, že mám brať ďalej lieky tak ako doteraz o 2 dni test zopakovať a zavolať. Nuž nech sa deje vôľa Jeho, aj tak už plačem

natali225
31. dec 2012

Babenky krásneho Silvestra Vám prajem, pre niekoho smutného ako pre mňa ☹ , ale ostatným Vám želám, všetko dobré a hlavne zdravíčka pre Vás a hlavne pre Vaše bábätkááááá 😉 v roku 2013 to aj my dotiahneme ako Vy úspešneee do konca maminky 😀

emily222
1. jan 2013

zujanka, posielam hodnoty HCG a beta HCG, preto ich máš hraničné 🙂
Nejčastěji uváděné hodnoty pro hCG:

Určení těhotenství: > 500 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 5. týden: 6 000 – 24 000 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 6. týden: 13 500 – 54 000 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 7. týden: 20 000 – 80 000 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 8. týden: 42 230 – 168 920 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 9. týden: 62 500 – 250 000 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 10. týden: 58 560 – 234 240 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 11. – 12. týden: 90 000 – 500 000 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 13. – 24. Týden: 5 000 – 80 000 U/l (SÉRUM)
Těhotenství 26. – 38. týden: 3 000 – 15 000 U/l (SÉRUM)

Nejčastěji uváděné hodnoty pro Beta hCG:

Muži, ženy netěhotné a po menopauze: < 0,3 μg /l (SÉRUM)
Těhotenství: < 1,8 MoM μg /l (SÉRUM)

emily222
1. jan 2013

Mne merali teraz v novembri HCG, ktoré mi vyšlo 4,3, KET bol neúspešný. Pred tromi rokmi som mala HCG 2 a mám doma trojročné dvojičky 🙂.

emily222
1. jan 2013

Toto som našla v jednej téme na modrom koníkovi: "V Heliose po ET, a aj KET oznamujú výsledky krvi z hladiny beta hcg(v nižších číslach), čiže iné hodnoty ako vo viacerých centrách, kde udávajú len hodnotu hcg. Z výsledku krvi som mala hcg 0,08, a bolo to definované ako hranične pozitívne. To je až do hladiny 0,1 hranične pozitívne, a logicky od 0,1 hore je 100% tehotenstvo-vraj (teda čo sa týka číseliek hcg...). Z úst doktorky je negatívny výsledok beta hcg 0,02, a z dvoch rôznych ďalších zdrojov je to 0,05 a dokonca aj 0,07."

emily222
1. jan 2013

Ďalšia baba napísala: "Mne povedali hodnotu 0,12 jednoznacne tehu...ked som sa pytala ze ci je hodnota dostatocna tak bolo povedane ze akurat."

emily222
1. jan 2013

Ja som mala hodnotu 2 na 11. deň po ET.

zujanka
1. jan 2013

@emily222 Vďaka emily, uvidíme, čo bude zajtra Prajem vám všetkým šťastný a úspešný rok 2013 🙂

21majka
1. jan 2013

Vsetko krasne do Noveho roka,uspesnym krasne bezproblemove tehulkovanie,zdravy porod a tym ktore sa pustaju do boja,pevne nervy,vela vela stastia a zo srdiecka vam prajem 100% uspesnost 🙂 🙂 🙂

ema263
1. jan 2013

Ahojte baby 🙂 Tak po 1 MA v aprili 2010 a odvtedy marnej snahe ostat tehu sa chystame do Gyncare. Vcera som tam volala a mam sa ozvat v 1. den cyklu. Mozem Vas poprosit o info co ma caka? Co bude nasledovat, ake vysetrenia a pod. A pan doktor je aky? Dakujem za Vas cas 🙂 A krásny rok 2013 Vám prajem, nech sa už konecne aj my všetky dočkame...

katka30129
1. jan 2013

@ema263 ahoj...no ja to uz mas za sebou....takze cakaju ta prve 3 vysetrenia a stvrte sedenie s dr.hermanom aj s manzelom....1.sedenie:ked dostanes menstruaciu ultrazvuk zdola+krv...2.sedenie:ultrazvuk zdola+krv a manzel na spermiogram...3.sedenie:ultrazvuk zdola+krv...potom ta dr objedna na sedenie s manzelom a povie ti co dalej :o} {vacsinou to byva laparoskopia a endokr.vysetrenie}

tromboska
2. jan 2013

takze v 8. tyzdni Missed AB, zamlknuty potrat. Hrozna skusenost. Najhorsie sviatky.

anksunamonka
2. jan 2013

ahojte dievčata, obraciam sa na vás s otázkou ohľadom IUI u dr. Hermana. Viem ze on je dosť proti IUI ale tak by sme to chceli najprv skusit takto, nie hned IVF. BOli sme unho na tie vstupne vysetrenia pred rokom a pol a odvtedy nic. manzelovi vysiel zly spg, ja tiez daco nie celkom OK (ale ja uz ani neviem co), v albume mam pripojenu spravu keby chcela niektora nahliadnut a rozumie sa do toho lepsie ako ja.
chcela som sa teda spytat, ci robi dr. Herman aj IUI, kolko to stoji a co to obnasa...
a VOBEC, ci s manzelovymi vysledkami ma cenu IUI... prosim pozrite sa na to niektora 😵
dakujem za kazdu odpoved

cerkutka
2. jan 2013

@tromboska och boze to mi je luuuto, ako to je mozne preboha? 😢 si OK? nebola si náhodou v nemocnici pred sviatkami?

cerkutka
2. jan 2013

@anksunamonka ahoj on robi IUI ked to uzna za vhodne. On Vam ho aj na vasse poziadanie urobi, ale ked s tym on nie je stotozneny tak vam to aj povie. tazko podla spravy hodnotit ked clovek nie je lekar.

vivera
2. jan 2013

@anksunamonka Ahoj, my sme to mali podobne a šli sme rovno na IVF + ICSI.

21majka
2. jan 2013

@tromboska cooo???boze,ako je to mozne?takze ti pobyt v nemocnici nepomohol?Napis mi spravu,co sa stalo....strasne mi je to luto. ☹ ☹ ☹ Nemozem tomu uverit... 😢 😢 😢

zujanka
2. jan 2013

takže dnes beta hcg menej ako 0,1 Náš pokus nevyšiel, trochu sa z toho pozbierame a tešíme sa na druhé kolo v šťastnom roku 2013

anksunamonka
2. jan 2013

@vivera myslis ze spermiogram ste mali taky ako ma moj manzel?
Ja som chcela skusit iui lebo teraz budem mat statnice tak ivf som chcela az niekedy po nich rozbehnut. Preto som si vymyslela ze dovtedy snad par iui keby sa dalo... budem len nervozna z ucenia na statnice a tak by bola asi blbost v takej nervozite absolvovat ivf.....
A vam ani vobec neodporucil iui? Povedal ze by to bolo zbytocne?

bambula27
2. jan 2013

@anksunamonka IUI odporuci skor vtedy, ak ma muz spermiogram dobry. Ak ho ma zly, tak rovno IVF. Dr.Herman povazuje IUI za "sex za peniaze" a vraj zbytocny....Nam to tak povedal.

bambula27
2. jan 2013

@tromboska ach moja, to ma mrzi....to muselo byt strasne. Dufam, ze si v poriadku. 😔

bambula27
2. jan 2013

@zujanka jaj, mrzi ma to....tak velmi som na teba myslela, ze ci tie hranicne hodnoty predsa len nestupnu....