Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
3. feb 2013

Zienky som stastna,ze sa to tu znova rozbehuje pozitivnymi spravami...
@xeni81
@lamilka zo srdiecka Vam gratulujeeeeeem
Virusiky funguju 😀 😀 😀

slniecko001
4. feb 2013

@xeni81 gratulujem moja a držím silno palce 🙂

slniecko001
4. feb 2013

@21majka
@lamilka
@xeni81 baby nechajte ešte aj nám nejaké z tých TTTTTTTTTTT vírusikov, nie že nám ostanú už iba chrípkové 😀: -D 😀

xeni81
4. feb 2013

@marekmajka aj nám povedali lekári, že manžel má taký zlý spermiogram, že jediná možnosť je pre nás len IVF, a predsa bez liekov bez všetkého sa nám podarilo, teraz som doma na PN a oddychujem...

marekmajka
4. feb 2013

@xeni81 tak to je skvele 🙂 , gratulujem

wanesi
4. feb 2013

@lamilka ahoj, gratulujem Vam. ked si to ty co myslim, tak sme to podstupili v rovnakom case. ja este neviem svoj vysledok, lebo test som riesila cez svojho lekara a on v piatok neoordinoval, tak som bola az dnes na krv a vysledok bude v stredu. no mam obavy,lebo po vklade som mala problem.

jenny7
5. feb 2013

Ahojte dievčatá, neostal niektorej z Vás MENOPUR 75 IU po stimulácií? Veľmi by mi pomohol. Prosím do IP. Ďakujem

lamilka
5. feb 2013

@wanesi poslala som ti IP.

emee
7. feb 2013

ahojte, mohli by ste mi trochu podrobnejšie rozpísať ako vlastne prebieha ten odber a hlavne prenos? Som zvedavá, na čo sa mám pripraviť, čo si tam mám zobrať so sebou, či to bolí, ako dlho sa potom leží, či sa ide ešte predtým na konzultáciu, kedy sa dohodneme s dr koľko emryí vkladáme... atď

amali
7. feb 2013

@emee ahoj. No zo sebou si zober pyžamo, papuče poprípade ponožky...odber sa robí ráno o 8.00, trvá to asi 15 minút, potom ta odvedú na izbu a oddychuješ koľko potrebuješ, zatiaľ tvojmu mužovi vezmú spermie a potom čakáte na výsledok koľko máte vajok a tak. Prenos sa robí po kultivácii oni ti povedia kedy máš prísť, stačí ti pyžamo a papuče...vložia ti embryjko a potom ešte 30 minút ležíš na sále a ešte si možeš oddýchnuť na izbe podľa potreby a už len čakáš na pozitívny výsledok 😉

zujanka
7. feb 2013

ahojte dievčatá,
chcem sa vás opýtať, ako vám nabiehal cyklus po neúspešnom IVF Mne po vysadení hormónov na tretí deň prišla ms, teraz mi mešká už týždeň a už 12 dní mám pozitívny ovulačný test. Žeby sa mi telo zbláznilo?

linka
7. feb 2013

@zujanka ahoj,mne tiez ms prisla do 3 dni a neskusis tehu test?

zujanka
7. feb 2013

no to radšej nie, možno neskôr, nechcem byť zbytočne sklamaná, skôr si myslím, že je to ešte vplyvom hormónov, aj ked veľmi by som želala opak

katica1
7. feb 2013

@zujanka mne tiez nabehli kramy asi na treti den po vysadeni liekov,,,,,a hned dalsi cyklus som prirodzene otehotnela,,,a neverila som tomu,,,, 😕 treba sa snazit aj pomimo ivf.......... 🤐 .....telo je nabite hormonmi......drzim palce,,,

zujanka
7. feb 2013

hmm, ved práve, že sme sa poriadne snažili, len si nechcem nič namýšľať

katica1
7. feb 2013

ja viem ja som neverila,,,,a brucho boli ako pred kramami ,,,,krce silne ,,,,tak som myslela ,ze sa kramy uz uz spustia,,, a tak som tahala 2tyzdne,,kym som sa odvazila testovat,,,,,a vyslo,,,,uhhhhhhhh 🤐

katica1
7. feb 2013

@zujanka praveze tie lieky co sa beru povklade nedovolia kramom sa spustit,,,no ked sa vysadia ,,,mali by nabehnut hmmmm snad si tehotka,,, 😵

zujanka
7. feb 2013

mne po vysadení liekov nabehol menzes, ale teraz ten druhý nejak štrajkuje

katica1
8. feb 2013

@zujanka je to najdejneee, aj u mna to tak bolo,,,vyckaj a ked nedojde testuj,,,,, 😀

zujanka
9. feb 2013

nie je to prelud? zdá sa mi akoby tam bola aj druhá /

zujanka
9. feb 2013
katka30129
9. feb 2013

@zujanka ahooj, aj ja tam nieco vidim ale nemozu to byt pozostatky z hormonov?ja som po iui mala taku istu...duuufam, ze sa mylim a ze bude silnejsia a silnejsiaaaa....drziiim prstiky 😎

zujanka
9. feb 2013

no ja dúfam, že bude silnieť pred troma dňami nebola žiadna a hormóny neberiem od 3. januára. Ale radšej sa veľmi ešte nevytešujem, len veeeeeeľmi dúfam

katica1
9. feb 2013

@zujanka no ja tam cosi vidim,,,hmmmmmmmmm veríme,,,, 😔

zujanka
10. feb 2013

ďakujem dievčatá, ale asi je to len planý poplach, dnes ráno ju už takmer nevidno:((((((

bambula27
10. feb 2013

Ahojte. Dlho som sa neozvala...Som tu stale pritomna, len akosi sa "miernim". Ja som po neuspesnom IVF tiez dostala MS na 3.den od vysadenia liekov. To bolo 30.12. Momentalne som len na Metformine, dnes 43DC. Vcera som mala taky ruzovkasty hustejsi vytok....som myslela, ze dojde MS, dnes ale nic. To by bola parada, lebo moje cykly su pridlhe. Inak, co sa tyka CAR a IVF, momentalne neriesim nic. Oddychujem od toho vsetkeho....

zujanka
10. feb 2013

ja s tými testíkmi neviem prestať Toto je dnešný mamatest

lilli202
10. feb 2013

@zujanka ved ja to tam akosi vidim nieco a silnie....skús aj zajtra áno moja jojjjj tesim saaaa.

ema263
10. feb 2013

@bambula27 A nemozes byt tehu??? 🙂

ema263
10. feb 2013

@zujanka JEDNOZNACNE SILNIE!!! 😵 😵 😵