Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

kevama
9. mar 2009

o to mi je teda luto,. tak ked seba porovnam s tebou tak sa nemam preco este lutovat..A ako sa to riesi ak vytvaras protilatky?

eva7780
autor
9. mar 2009

nijako,len umelym 😒 a este pri tom spg,neviem ci je daka šanca prirodzene,pochybujem,kedze za tu dobu som este tehu nebola
su ženy čo sa snažia omnoho viac ako ja,ale nevzdavame to
tvoaj lekarka ti robila aj hormonalny profil?

kevama
9. mar 2009

no hormonalny profil som som si robila sama na oddeleni a dala som nasej dr vyhodnotit ale to bolo uz skoro pred rokom takze aktualny nemam.,moja mi nic neurobi mozno by mi povedela ze mam este casu mat deti. 😒
to mas pravdu my sme mali jednu mamicku ktora sa snazila 11rokov, dokonca si za ten cas adoptovala dve det a nakoniec sa im narodila aj vlastne a to prirodzenou cestou-.

eva7780
autor
9. mar 2009

kolko máš rokov,ked ti vraví,že máš čas na tehu?

kevama
9. mar 2009

budem mat 24,co je podla mna tak akurat a ty?

eva7780
autor
9. mar 2009

ja som mala minuly týžden 32,takže už by bolo načase 😒
24 to je asi tak akurát,ved su aj omnoho mladšie maminy,to už tvoja dr.nemusi riešiť,ty vieš najlepšie kedy je ten správny čas 🙂

kevama
9. mar 2009

tak teda vsetko najlepsie k narodkam.mech tie buduce si uz uzivas ako mamina 🙂
aj ja si myslim ze to nie je starost doktorov,ale zas vies mas vselijakych.ozaj ty si z ke?

eva7780
autor
9. mar 2009

dakujem 😵 😵 😵
nie ,ja som okr.MI

kevama
9. mar 2009

nevies mi este povedat ze ako casto je navsteva u dokiho?a pripadne ci sa plati za tie bezne vysetrenia a zhruba kolko ale su hradene poistovnou?

eva7780
autor
9. mar 2009

teraz ako poijjdes 1x k nemu potom ta objedna potyzdni,potom znova-potrebuje odsledovat cely tvoj cyklus,na 4 x tam pojdete uz na sedenie ,pre vysledky ,vtedy zaplatite 1500,-sk(po starom)myslim ze to neslo hore a potom podla vysledkov ,mozno ani nebudete mat dajake vacsie problemy

eva7780
autor
9. mar 2009

poistovnou mas hradene 3 cykly,doplacas asi 25 % liekov,ak ich potrebujes,ale to je myslim skoro na taketo info. aku mas poistovnu?

kevama
9. mar 2009

no tak to nie je tak vela, cakala som podstatne viac..no dufam ze nejake vacsie problemy nas obidu..aj ked to si hovori asi kazdy par ked ide k nemu. 🙂

csilla76
9. mar 2009

Pekny vecer sa zelá 🙂 vitaj kevama 🙂

eva7780
autor
9. mar 2009

aj ja som si to hovorila,je to tazsie nasetrit na 2.ivf 😒

eva7780
autor
9. mar 2009

ahoj csilla 😵

csilla76
9. mar 2009

uff nejak je pomaly net,nechce mi pridavat prispevky ☹ vidim debata v plnom prude sa tesim ze mame aj nove tvare 🙂

kevama
9. mar 2009

dakujem csilla..urcite je tazsie nasetrit na ivf..hlavne ked som citala kolko stoja len tie lieky a to kde su este ostatne procedury..preto sa mi tych 1500sk zdalo tak akurat..

eva7780
autor
9. mar 2009

kevama ,mozno je lepsie ist hned k dobremu odbornikovi,ktory ked najde problem ,poradi ako ho riesit,ako behat od lekara k lekarovi,vela raz som si povedala,,čo som nesla k hermanovi skor 🙂

csilla76
9. mar 2009

no ved hej 1500sk oproti 30 000sk nie je nic.... 😉 je to velmi tazke nasetrit tolko penazi,nie je to lacna zalezitost.a vy sa kedy chystate k hermimu?

kevama
9. mar 2009

prave preto som sa ja ja rozhodla uz po pol roku aby som si to potom nevycitala..ak nenajde nic, tak budeme dalej robit to co robime a ak sa nieco najde tak budeme svojim sposobom radi ze uz sa mame o co opriet.

kevama
9. mar 2009

ja sa chystam v stredu, zatial bez priatela,ale ako mi povedala evi tak on tam pojde so mnou na druhu navstevu.

eva7780
autor
9. mar 2009

kevama musi 😀 😀

csilla76
9. mar 2009

aha tak drzim na stredu palce aby vsetko bolo ok 🙂 priatel staci ist vtedy ked to bude potrebne-hoci moj manzel chodil so mnou bo on bol sofer,len asi 2x som bola busikom a to som sa tam nachodila za 3 roky.

kevama
9. mar 2009

ano uz som mu to povedala, tak ma z toho zabavu, ze jeho ,,kamosi" su urcite ok..to este nevie ze ich musi dostat do nadobky..ale snad mozem byt pri to s nim alebo ako to tam funguje..on je totiz na take veci trosku viac pruderny 😀

kevama
9. mar 2009

tiez som chcela aby so mnou siel aj na prvu nastvevu ale nevedela som ci to bude vhodne..tak som mu povedala ze nech len pride po mna..no mozno si to rozmyslim..neviem totiz ako to tam funguje.ci by moho ist so mnou dnu alebo by musel cakat v cakarni.-.

eva7780
autor
9. mar 2009

so mnou bol manžel na kazdej kontrole 🙂 dokonca 1.x bol aj dnu a posledny tiež ,asi by bolo lepsie keby isiel s tebou,vacsinou tam chodia pariky

csilla76
9. mar 2009

samozrejme ze moze ist s tebou,mne raz povedal doki ye ved obaja chceme babo,tak je pekné ked obaja chodia aj do car spolu na vysetrenia.mna obcas cakal muzik v cakarni,niekedy isiel so mnou dnu-podla toho kedy ako

eva7780
autor
9. mar 2009

csilla presne,a lespie mi to padli,ked bol dnu a pocul čo hermi hovori 🙂 a nemusim to potom opakovať 😀

kevama
9. mar 2009

ok, tak ste ma presvedcili baby,,donutim" ho ist so mnou.. 😀

csilla76
9. mar 2009

vy ste priamo z KE?