• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
@slniecko001 ja sa mam velmi dobre:slight_smile: sem tam mam taky den ze ho cely prevraciam ale to ja uz dopredu viem ze pride, napriklad ked neviem odolat vyprazanemu syru s hranolkami, uz pri jeho vychutnavani viem ze nasledujuci den stravim pri zachodovej mise ale tha neda sa furt .....:slight_smile:))) mam problem ze nemozem vecer jest (aby mi nebolo zle na druhy den a aby som nemala migrenu) tym padom nepriberam:slight_smile: od zaciatku tehu som schudla 2 kg. Som vcera manzelovi hovorila ze som sa tesila na to ze ked budem tehotna tak budem jest hocico a nebudem davat pozor na liniu.....kdezeeeee.....teraz davam este vacsi pozor ako predtym, nie na liniu ale na to ako to moj zaludok prijme, takze vseho vsudy som stihlejsia ako kedykolvek predtym....:slight_smile: ale babetko sa ma OK,vcera som bola na sone, budeme mat dievcatko (asi) meria od hlavicky po dupku 10cm :slight_smile:
21. feb 2013 o 09:36  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cerkutka Ja som si presne myslela, ze budete mat dievcatko :slight_smile: A Adka ze bude mat chlapceka. Ona este nevie ze co caka?
21. feb 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata,dnes som tu prvy krat . . .Snazime uz 4 roky a nic... Lekarka ma nakoniec vcera odporucala priamo k Mudr. Hermanovi, ze ma naj vysledky atd...Neviem co si mam o tom mysliet, ci to mame skusit u neho, alebo porozmyslat aj nad inymi ... Co vy na to? Manzel je za, nech to skusime a uvidime. Poradte mi prosim, nech sa necitim taka bezradna... :wink: Dakujem
21. feb 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ked ste sli posledny krat k Hermanovi po uspesnom ivf, po tych 4 tyzdnoch co potvdil tehu ako prebiehala ta kontrola?dakujem
21. feb 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia33 jasnee ze chodte do toho....poriadne vas vysetri a zisti preco nevahajte!!!aj Martin ma velku uspesnost,,,no pre vychodniarov dost daleko....hmmmmmmmmm ale chodia tam aj z vychodu,,,, :confused: :confused: :confused:
21. feb 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamilka ahoj.uz ti potvrdil ze si tehu??myslim hcg.ak hej tak mas uz ist len na potvrdenie stdiecka ci bije jedno alebo dve :slight_smile:)))))a uz ta odovzdá k obvodn.gyn.drzim palce.
21. feb 2013 o 12:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katica1 ja som mala kosice tam aj spat 500km dost nárocne to bolo hlavne pri stimulke ale zvládli sme to na 1****
21. feb 2013 o 12:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cerkutka neiem co je snou idem jej uz zavolat ze co je snou.
21. feb 2013 o 12:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ano, ja uz som v 7tt.aj srdiecko mi uz potvrdil moj gynekolog.len musim ist este k hermanovi.
21. feb 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 daj vediet potom ci je ok
21. feb 2013 o 13:31  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamilka tak naco mas ist este k nemu nerozumiem.
21. feb 2013 o 14:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka zatial sa my neozvala na sms :(((
21. feb 2013 o 14:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 dufajme ze je OK
21. feb 2013 o 14:06  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cerkutka to už ti povedali tak skoro, že bude dievčatko? Tak to je super! Ono to je nakoniec jedno, čo by to bolo, len nech je zdravučké. :wink: :wink: :wink:
21. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby mali ste nejaké zvláštne pocity po KET? Lebo mňa v deň KET a včera trošku pichalo v podbrušku a večer v deň KET ma trošku boleli prsia, ale teraz už nič. :confused:
21. feb 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 joooj mne to povedali este v 12tt:slight_smile: ked som bola na 3D ultrazvuku - povedali ze na 90%
21. feb 2013 o 14:46  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 ziadne pocity moja....uplne vooobec ziadne, dokonca ani po urobeni tehotenskeho testu a zisteni hcg z krvi este take 2 tyzdne voooobec nic. Az potom zacal cirkus:slight_smile: takze nestresuj....uplne pohoda.
21. feb 2013 o 14:48  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 ja som stale hovorila ze som cakala ze ma budu boliet prsia, ze mi bude zle, ze ma bude boliet brusko alebo hociake ine pocity o ktorych sa pisalo na nete....ale nic, vobec nic....
21. feb 2013 o 14:49  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka bola si po KET doma alebo si chodila do práce?
21. feb 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tromboska myslim ze nevie:slight_smile: preco si si to myslela?
21. feb 2013 o 14:50  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamilka tak ako vsetky kontroly u neho. Prisla som, lahla som si rovno na sono, pozrel chvilku, videl srdiecko, napisal spravu a dovidenia:slight_smile:
21. feb 2013 o 14:51  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, chystám sa na krátky protokol s Puregonom v gyncare - nemáte skúsenosti? Neostal niekomu puregon? Ako je to s Puregon perom na aplikáciu, dokupuje sa zvlášť?
21. feb 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 do prace som chodila. ja stale chodim do prace. iba raz som si zobrala na tyzden marodku ale to som musela lebo som bola v nemocnici. Podla mna ked sa ma uchytit tak sa uchyti nemusis lezat doma s nohami na streche. Kazdopadne ja som toho nazoaru ze najdolezitejsi je den vkladu. Pri prvom ivf som nemala pokoja pri KET som si ho dopriala a lezala som cely den, to bol ale piatok, takze sobotu a nedelu som lezala vlastne tiez. a v pondelok som uz isla do prace. takze 3 dni po KET som bola v klude - oproti prvemu ivf velky rozdiel lebo tam som lietala po obchodoch hodinu po vklade.
21. feb 2013 o 14:53  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ibra1 to si musis kupit vlastny, to nikomu neostane tolko aby bolo tebe dost a pero ti da lekar, lebo tak ci onak nemozes s cudzim perom pichat:slight_smile:
21. feb 2013 o 14:54  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka ja som mala KET v utorok o 10.30, potom o 13,00 som si išla po auto do servisu a išla som domov. Cestou som sa ešte zastavila u "svokry" najesť sa. Včera som bola doma, ale iba som si čítala a oddychovala, až na to, že som bola nejako vnútorne nekľudná. Dnes som už bola aj chvíľu v práci. Uvidíme, tak ako hovoríš, keď sa má, tak sa chytí. Dnes som už v poho :wink:
21. feb 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 no ale predtym si bola v kuse doma vsak? si si zobrala dovolenku pokial si pamatam...:slight_smile: mozno dobre ze teraz to robis inac:slight_smile:
21. feb 2013 o 15:03  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka dík za odpoveď, som samoplatca a lieky ma budú stáť dosť veľa, zato ta otázka.
21. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ibra1 ja len preto to hovorim lebo sama som brala puregon a viem ze to bolo presne nadavkovane. nic mi neostalo ani jedna jedina ampulka.
21. feb 2013 o 15:42  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka na koľký krát sa ti to podarilo? mala si tiež krátky protokol?
21. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ibra1 nie ja som mala dlhy. a nepoznam ani nikoho s kratkym protokolom:slight_smile: mne sa podaril KET. teda prve ivf ale az druhy vklad (zrazene embryjka).
21. feb 2013 o 16:17  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka pri ET som bola doma iba v deň prenosu, pri 1.KET som mala týždeň dovolenku a aj tak sa nezadarilo. Teraz sa snažím na to nemyslieť, ale veľmi sa mi nedarí, furt sa prichytím, že som myšlienkami zas pritom :angry:
21. feb 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok