• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@lilli202 určite ti ho pán Boh vynahradí, keď to prvé podrastie, pôjdeš si po ďalšiu "zmrzlinku" :grinning: Len nech sú zdravučké :wink:
2. mar 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@21majka Ďakujem Maji, všetkým babám tu na modrom koníku zo srdiečka želám, aby im to vyšlo, každá si to zaslúži. Pomohli aj modlitby a silní viera, že to tentoraz vyjde.
2. mar 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dakujeeeem za srdiecko :slight_smile: Mile prekvapenie :wink:
3. mar 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky robi sa pred OPU len interne vyšetrenie alebo aj ARO ?
3. mar 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja dakujem krasne za srdiecko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marekmajka ja som mala iba interné (krv, moč,ekg)
3. mar 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emee ďakujem za odpoveď :slight_smile:
3. mar 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marekmajka netreba ARO.
4. mar 2013 o 12:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tromboska nemáš začo moja :wink: nech ti prinesie šťastie :slight_smile:
4. mar 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. mar 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko001 ...kujeeem... :slight_smile:
4. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chcem sa opytať tych, ktore ste stimulovali decapetylom , mali ste po jeho pichnuti nafuknute bruško? 1 marca v piatok mi ho sestrička pichla ( bolo to jednorazovo na 21 DC ) a včera som spozorovala, že mam dosť nafuknute brucho, je to normalne? Brucho ma neboli, len občas citim pravy vaječnik. A ešte nemeškala vam menštruacia po tejto injekcii, lebo Herman mi poveda, že ju môžem dostať skôr alebo môže meškať :frowning2: Inač ju mam pravidelne. Možno teraz budem trochu otravna :slight_smile: a budem sa vas vypytovať na nejake veci nakoľko som začala stimulku na 1 IVF a všetko je pre mňa nove a zo všetkeho som vystrašena ako teliatko :grinning:
4. mar 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@marekmajka ja myslim ze kazda jedna z nas bola vystrasena ako teliatko :grinning: takze si z toho nic nerob, si v poriadku :wink: . menstruaciu som dostala presne tyzden po pichnuti decapeptylu, zhruba v case ako normalne. nooo, to nafuknute brucho si uz velmi nepamatam ci som mala aj vtedy, ale ked vychadzam z toho ze v podstate som mala nafuknute stale, tak je to mozne ze aj po pichnuti decapeptylu :slight_smile: ale uz si to fakt nepamatam az tak.
4. mar 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emee len dufam, že mi nebude meškať, chcela by som vklad stihnuť ešte pred veľkou nocou :slight_smile:
4. mar 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marekmajka tak drzim palce aby si dostala cim skor a potom uz dlhoooo vobec :slight_smile:
4. mar 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem pekne, dufam, že to tak bude :slight_smile:
4. mar 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby všetko vyzerá byť ok, beta HCG nám pekne stúpa, v piatok (10.deň po vklade) bolo 70 a v pondelok (13. deň po vklade) je 274. Len nech sa tam našej fazuľke páči aj naďalej :slight_smile:
5. mar 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujem za srdiečko :slight_smile:
5. mar 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@21majka dakujeem,,,uz mam po tom ale hned v ten den som vecer isla do nemocnice :frowning2: mam ohss a necitila som sa uplne najlepsie...no mam pocit ze mimi tam vobec nieje :frowning2: je mi z toho velmi smutno,ale asi sa to nepodarilo :frowning2: a dost ma boli brusko ako pred mrchou
5. mar 2013 o 14:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka30129 ale veď je ešte celkom drobné ako toto (embryjko v uchu ihly), nemôžeš nič cítiť. Len mysli, že to bude dobré a netráp sa :wink: Držím silno palce :slight_smile:
5. mar 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lafia ked ja som taka nestastna z toho :frowning2: bodaj by som sa mylila...a tie bolesti su normalne tak skoro?
5. mar 2013 o 17:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka30129 musis to nejako vydrzat, hlavne psychicky :wink: Niekedy to moze vyzerat, ze nic z toho nebude, a predsa sa to podari. Drzim palce.
5. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka30129 verím Ti :frowning2: ale hlavu hore, nič nie je stratené.Tie bolesti to ešte nič neznamená, môžu byť predsa aj z hormónov a z ohss, nie? Skús na to nemyslieť :wink:
5. mar 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeem vam velmi krasne,toto mi v nemocnici velmi chybalo...podelit sa s niekym o pocity....dakujem velmi mi to pomohlo :slight_smile: len nech je uy pondelok
5. mar 2013 o 17:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka30129 Drž sa a nech Ti to tam rýchlo zbehne. Ja som síce ohss nemala, ale nemocnice som si tiež užila, tak viem, že je to dobrá otrava. :angry:
5. mar 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, po potvrdeni tehotenstva z krvi sa ide este na kontrolu k hermanovi, vsak? a to ako prebieha?
5. mar 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marekmajka ahojki,ja som zase vobec nemala nafuknute brucho,lenze ja som si zase pichala kazdy den diphereline a ty mas jednorazovku...a menzes som dostala tusim s 1dnovym oneskorenim,takze tiez pohodicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kludne sa pytaj na akukolvek malickost,ved my sme si presli presne tym istym ako ty...kazda jedna z nas ti s radostou odpovie a poradi :slight_smile:
5. mar 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka30129 ja som mala cely cas pocit,ze dostanem menzes...a neprislo :slight_smile: Vsak este aj teraz citim v obdobi kedy by som mala mat menzes take slabe pobolievanie.A o tom,ze potom budes v kuse citit ako ti rastie maternica ani nehovorim :grinning: :grinning: :grinning: Klud,neboj sa a mysli hlavne pozitivne...Aj ked ja by som na tvojom mieste vklad odlozila,ja by som v takom stave na vklad vobec nesla.
5. mar 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emee Pôjdeš ešte na ultrazvuk, po 3 týždňoch sa mi zdá...
5. mar 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slniecko001 supeeeerrrrrrr,aka som len rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Len nech to hcg ratsie. :grinning: .A na usg na srdiecko ides kedy?
5. mar 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok