• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@slniecko001 dakujem :o} chcem verit,ale tak nejak mam stale take tusenie velmi silne,ze sa nam to nepodarilo :o{ snazim sa mysliet pozitivne,ale nejako to neide :cry:
9. mar 2013 o 11:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka ak sa mozem spytat aky cajik to je?ako sa vola?mozno by som ho chcela vyskusat :o} a tebe pomohol?
9. mar 2013 o 11:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ten caj aj ja mam doma, len som celkom zabudla a nepila. no nevadi, pomohlo asi nieco ine :slight_smile: . mylsite na tento, vsak? http://www.otehotnenie.sk/product/bylinna-zmes-pre-podporu-ivf-89/
9. mar 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte, neviem čo mam robiť. V pondelok mam isť do Hermana mam začať stimulovať z Gonalom, ale dnes ma začalo bolieť hrdlo a priedušky a mam zvyšenu teplotu 37, 6 a ešte nie je ani večer :frowning2: Bude to mať nejaky vplyv na stimulku? Nebude ju Herman chcieť odložiť?
9. mar 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, dá sa ten čaj kúpiť aj normálne v lekárni alebo len cez internet?
9. mar 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lafia ahoj,ja mam jeden neotvoreny doma na predaj,ak by si mala zaujem,tak sa ozvi :wink:
9. mar 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto mi neporadi? :unamused:
9. mar 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marekmajka ahoj,skus mu zajtra zavolat,uvidis ako sa budes citit...
9. mar 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka ďakujem pekne, ale chcela som len vedieť, čo čaj obsahuje, lebo na tej stránke to nie je napísané a zdal sa mi trochu drahý.. a veď sa Ti možno ešte zíde :wink:
10. mar 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marekmajka aj podľa mňa mu skus dnes zavolat.
10. mar 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lafia v lekárni ho nekúpiš, iba cez net
10. mar 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka
@emee asi mu rano zavolam, dnes už mi je lepšie len ma ešte boli hrdlo, mysli, že bude chcieť stimulku odložiť nakoľko 3 yždne pred OPU sa nesmu mať respiračne ochorenia, čo asi je aj angina :frowning2:
10. mar 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra je den D....zajtra sa dozviem ci sa to podarilo alebo nie...velmi sa bojiiim... :unamused: :slight_smile: aj tesim,aspon nebudem v takom napetiii...tak drzte prsty
10. mar 2013 o 16:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka30129 ahooj veľmi ti držim prsty aby si na teste mala krasne //
10. mar 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
10. mar 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka30129 Držím prsty :slight_smile: :slight_smile: a daj nám vedieť
10. mar 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marekmajka tie respiračné ochorenia--možno to nebude až také vážne, veď on Ti povie. A nemôže to byť aj kvôli tej narkóze?
10. mar 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lafia nie,mne uz sa nezide,ak sa nikto neozve,vyhodim ho... :wink:
10. mar 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lafia no hej kvôli narkoze nesmu byť 3 tyždne pred OPU respiračne ochorenia, mne už je dnes lepšie, pôjdem zajtra za nim a uvidim čo povie, dufam, že to bude o.k, keďže pôvodne zajtra by som mala začať stimulku z gonalom
10. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka ahooj ja by som mala zaujem o ten cajiiik....mohla by si mi ho poslat?a kolko stoji?
10. mar 2013 o 19:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka30129 akoze nic mi do toho, ale este zajtra mozes mat poz. krv, az potom rozmyslaj ci ti treba caj alebo nie :wink: ci ty uz vobec neveris ze sa ti to mohlo podarit? :confused:
10. mar 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám otázku. preco herman kaze kazdej jednej vysadit utrogestan po potvrdeni srdiecka? ja osobne sa bojim vysadit, a ked to tak citam inde tak vacsinou baby brali do konca 12. tyzdna...
10. mar 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka to je mi ľúto :frowning2:
10. mar 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marekmajka Keď je to len kvôli narkóze a cítiš sa už lepšie, tak myslím , že to bude OK. Je to len krátka narkóza.
10. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emee Skús sa o tom poradiť aj so svojím gynekológom alebo sa spýtaj Hermana. Keby bolo po mojom, ja by som radšej lieky nechcela vôbec :unamused:
10. mar 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emee nevysádzaj lieky skôr ako v 13. týždni, veľa báb na to doplatilo. Otehotnieť pri IVF je iné ako otehotnieť prirodzene. Ja som pri 1. IVF (ISCARE) vysádzala postupne od zač.13. týždňa každé 3. dni o 1 tbl. menej a v 15. týždni som už bola bez tbl. Ak by mi aj teraz Herman povedal vysadiť, určite nevysadím skôr ako v 13. týždni.
11. mar 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emee v ziadom pripade nevysadzuj, ja som vysadila a potratila som, neviem ci akurat to zapricinilo, tazko povedat, teraz ked som bola v tehu a dokonca som krvacala, bola som u hermana na potvrdenie srdiecka a predstav si, ze som mu spominala, ze krvacam uz dva dni, tak on napriek tomu mi kazal vysadit utros...na pohotovosti mi povedali, ze v ziadnom pripade sa nesmie utros vysadit zo dna na den... a moj gynekolog mi ho daval az do 20 tt :grinning: , nic s tym som nepokazila, len som mala viac progesteronu /tehotenskeho hormonu/ v tele, tak mozno preto som mala take velke deticky 2700 a 2850 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , drzim palce a prijemne tehulkovanie :wink:
11. mar 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka30129 no..neviem ci mi pomohol prave ten caj...ale nepila som ho pred prvym ivf a vtedy sa nepodarilo a pila som ho pred druhym avtedy sa podarilo takze urcite tam bolo nieco...viem ze ho pili vtedy aj ine baby a tiez sa im podarilo...ale zas nemozem tvrdit ze to kvoly caju...http://www.otehotnenie.sk/product/bylinna-zmes-pre-podporu-ivf-89/ - odtial som ho objednavala...:slight_smile:
11. mar 2013 o 12:19  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marekmajka to sa musis jeho spytat, tazko povedat ci ma choroba vplyv na stimulku...podla mna nie..
11. mar 2013 o 12:20  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2013 o 12:21  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok