Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

marekmajka
24. mar 2013

@katka30129 no šak aj ja som si myslela, že to bude jednoduchšie 😀

matelko1
25. mar 2013

@slniecko001 mozes to aj 3D/4D utz nahradit.mne vysli zle triple testy a na amnio som nesla,ale k dr dankovcikovi do KE.ten ma uistil,ze vsetko je v uplnom poriadku.......a vraj ten prvy skrining v 12tt je najistejsi,mne ho robili...

matelko1
25. mar 2013

@marekmajka ja som napr.nemala ziadne bolesti,je to individualne......a najlepsie je nocna kosela,vytiahnes si ju a hotovo 😀
drzim place 🙂

emee
25. mar 2013

@marekmajka ako to islo? 🙂

slniecko001
25. mar 2013

@matelko1 ahoj moja, ďakujem za odpoveď, upokojila si ma. Presne k Dr. Dankovcikovi ma odporúčala aj moja známa, že je to špičkový odborník. Z amnio mám strach, tak by som išla k nemu pre vlastnú spokojnosť. Išla si k nemu iba tak, ale je treba výmenný lístok od obv.gynekológa?

katka30129
25. mar 2013

@marekmajka ahoj no ako si dopadla?kolko vajok?a ako sa citis?drzala som ti prsty cely den 😎 ....ja mam malu sliznicu len 6.3mm v stvrtok zase kontrola...takze do velkej noci to uz nestihneme,no co uz nevadii..len nech sa uchytiiii....mame 6 mrazacikov takze len skusat a skusat 😉

cerkutka
25. mar 2013

@slniecko001 booooze pozeram ze ty uz si v 8tt?? cipana...ved len nedavno si pisala ze si tehu ten cas letiiiii🙂)) aj ja som bola u dr. dankovcika...len ked tam budes volat tak sa pytaj priamo k nemu povedz ze si po ivf a tak...lebo tam uz pracuje viacero lekarov a on je fakt najlepsi. a vymenny listok zalezi od tvojho lekara, podla mna ale kedze si starsia tak by ti ho mali dat automaticky, mne napriklad na prvy test nedali ale teraz na morfologicky uz som mala vymenny.

marekmajka
25. mar 2013

@emee
@katka30129 moja a ty berieš ešte nejake lieky na slizničku? uvidiš, že sa ti KET-ko podari na prvy šup 😉
@matelko1
baby ďakujem za držanie palcov , mam 11 vajok, bolo to celkom v poho len nepametam ako som sa dostala na izbu, ani ako som si vybrala telefon a vraj som nečo hučala do sestričky 😀 Zo budila som sa na bolesť brucha dala som si tabletku a dalo sa, aj teraz ma ešte trochu boli ale to neriešim 😵 Doktor mi odporučil ICSI vraj kvôli tomu, že mam vysoke hodnoty FSH myslela som si, že ICSI potrebovať nebudem ale čo už, tak som si ho dala aj PK aj emryoskop tak uvidim. Na veľku noc už budem tehu 😀 😀 😀

katka30129
25. mar 2013

@marekmajka ano beriem estrimax 2x1 ale zvysil mi dneska na 3x1 vo stvrtok kontrola :o} jeeej tak to sa velmi tesim s tebou 😀 😀 😀 tak len oddychuj teraz aby si bola ok na vklad...a kolko si das vlozit?

emee
25. mar 2013

@marekmajka gratulujem! ze to zbehlo? 🙂 budes tehulka, tak-tak, to je spravny pristup 😉 ... a kolko si mala fsh ak sa mozem opytat? lebo to icsi kvoli fsh ja nechapem celkom 😕 aj ja som mala vysoke fsh, ved kvoli tomu ivf, ale nam icsi neodporucal. divne, no on to vie lepsie, takze netreba to riesit, vsak?

matelko1
26. mar 2013

@slniecko001 ak budes mat vymenny listok od svojho gynekologa,tak budes menej platit u dankovcika.ja som sla k nemu aby som sa uspokojila,kedze mne vysli triple testy na h....vsetko zle mi tam vyslo,bala som sa,ale na amnio som sa bala,lebo som cakala dvojky a tam treba az dvakrat pichat a v kutiku duse som vedela,ze je vsetko ok a ked mi to dr potvrdil,hned sa mi ulavilo a hned som sla do obchodu pre tych mojich drobcov nieco kupit 🙂
@marekmajka drzim palce a prajem ti to z celeho srdca 🙂

timmka
26. mar 2013

@slniecko001 pridavam sa ku matelko1, to iste som urobila aj ja a trochu ma to ukludnilo 🙂

marekmajka
26. mar 2013

@katka30129 teraz som mu volala a z 11 sa mi oplodnilo 10 🙂 Zajtra mam volať, že kedy budem mať vklad. Teraz som ešte viac unavena ako počas stimulky, divne no ale čo už. Aj bruško mam stale bolestive dufam, že do vkladu to prejde. Keď ležim je to o.k ale keď sa postavim tak ma boli. Asi si dam vložiť jedno embryjko a uvidim. No určite ti sliznička krasne narastie a po veľkej noci šup pre bambuľky 😉
@emee to je pravda veľmi rychle to zbehlo. Už len dobojovať do uspešneho konca. Ak som spravne vyčitala tak fsh som mala 12,2 neviem , že či to je veľa alebo nie. Ale odporučal mi ho tak to neriešim 400 eur hore dole 😀 nie? Aby som si potom nič nevyčitala.
@matelko1 ďakujem pekne 🙂

gombicka
26. mar 2013

@marekmajka 10 embryjok? blahozelam! tak nech to vyjde!

katka30129
26. mar 2013

@marekmajka tak to sa veelmi tesim s tebou to je supeer....to hned prejdu tie pocity,vsetko je take citlive...ale pokial nemas ohss tak to rychlo prejde 🙂 a kedy budes mat vklad?tak dufam,ze sliznica bude fajn a aj ja to dajak s robotou poriesim 🙂 musi to byt dobreeee a dufam,ze o 2 tyzdne si napiseme,ze sme obe tehuuuuu 😎 😎 😎

emee
26. mar 2013

@marekmajka ta bolest prejde, uz zatra bude lepsie, uvidis. ja som bola na odber tiez v pondelok a v utorok som mala take bolesti, ze som to fajne citila pri kazdom kroku. vsetko ma pichalo. a ano, presne, aj ja som bola taka slabsia to si pamatam 🙂 a vidis, vsak ze je lepsie neist hned na vklad, ale az o par dni? ...a citim z teba taky pozitivny pristup, ze som si ista ze sa ti to podari!

marekmajka
26. mar 2013

@gombicka ďakujem, uvidim koľko prežije PK, dufam, že všetky 😀
@katka30129 ešte zajtra mam volať a povie mi kedy budem mať vklad. No dufam, že ohss nemam - a ako sa prejavuje? mňa len boli podbruško po odbere ale to len vtedy keď chodim a citim sa trochu nafuknuta. Myslim, že sliznica bude o.k a určite to bude dobreeee a o 2 tyždne si budeme gratulovať, ja tomu verim 😉
@emee no dufam, že to bude zajtra lepšie a že nemam nabeh na ohss. To PK je super vôbec si neviem predstaviť, že by som mala mať vklad teraz s takym citlivym bruchom 😒 Ja som stale taka pozitivna 🙂 Pozitivne myslenie je 50 % uspechu. Neviem prečo ale ja proste mam ten pocit, že sa podari hneď na prvy krat, tak dufam, že sa nemylim.

marekmajka
27. mar 2013

žienky zajtra o 10:00 mam vklad, tak mi držte prosiiiiiim prsty

katka30129
27. mar 2013

@marekmajka jeeej tak to je supeeer...a ako sa citis?uz je ti ok? tessiiiim sa s tebou veeelmmi veeelmi ti budem drzat prsty 😉 ja idem zajtra na 8.30 na kontrolu....aaaa zienky neviete ako hermy robi-nerobi cez sviatky?

marekmajka
27. mar 2013

@katka30129 už je to lepšie ako včera ale vaječniky ma ešte stale bolia 😒 Aj ja ti budem držať prsty, potom daj vedeť, že čo a ako 🙂

katka30129
28. mar 2013

@marekmajka ahoj no ako?vsetko prebehlo v poriadku? ako sa citis? mne to dopadlo hrozne moja sliznica sa zmensila na 6 mm zo 6.3 mm som z toho dost nestastna ☹ ☹ ☹ neviete mi povedat ci to nemoze byt z toho cajiku pred ivf? alebo flaxiparinu? neviem co mam robit v utorok kontrola ☹ 😢 je mi z toho do placu 😢

marekmajka
28. mar 2013

@katka30129 ahoj je mi strašne ľuto, že to nie je ok ☹ dufajme, že do utorka pekne narastie. U mňa všetko prebehlo v pohode, len v noci ma straaaaašne boleli vaječniky z tej bolesti som nemohla spať ohss to nie je, je to tym zväčšenim vaječnikou mam ich cez 6 cm a sliznicu mam C ale nevadi uvidime, že čo a ako

katka30129
28. mar 2013

@marekmajka jeej tak to som rada,ze uz to mas za sebou...super ze nemas ohss...dufam, ze sa to zlepsiii a prejdu ti tie bolesti...tak to ma mrziii, ale uz teraz musis len oddychovat a mysliet na miminko...drziiim prstyyy 😉 prajem ti kraasnu a hlavne urodnuuuu 😉 velku noc plnu rodinnej pohody a lasky 😉 😉 😉

emee
28. mar 2013

@katka30129 neviem ci to moze byt z fraxiparinu, ale ja si to tiez picham a ja som mala sliznicu ok.

emee
28. mar 2013

@marekmajka drzim prsty, oddychuj vela 🙂

marekmajka
28. mar 2013

@katka30129 Aj tebe moja prajem pokojne a pekne sviatky a v utorok šup pre pozitivne spravy 😉
@emee ďakujem baby, 8.4 mam isť na krv tak verim, že bude pozitivna. Veď aj Hermanovy som povedala, že mu budem volať, že mam pozitivnu krv 😀 😀 😀

tromboska
28. mar 2013

zeny, co si pichate fraxiparine....mate trombofiliu tiez? Ja si picham fragmin teraz. Preto ma to zaujima.

gombicka
28. mar 2013

@tromboska ja si tiez picham

katka30129
29. mar 2013

ja si picham koli zhorsenim d dimerom {pecenove testy}, a mala som aj hustu kkrv-nemohli mi ani odobrat, ale teraz sa mi z nicoho nic pusti zo zubov tak uz je to asi dobre 😉 ...zle vysledky som mala a mozno este mam po ohss-uz mesiac si ho picham...vy to mate tiez z tych hormonov?a este jedna otazocka moze sliznicu ovplyvnit ten caj pred ivf? mam taky pocit ze sliznicu mam malu z neho...skusim ho do utorka nepit a uvidim ze co z toho bude :o}

tromboska
29. mar 2013

Nasmu panovi doktorovi zelam vsetko najlepsie k
dnesnym meninam 🙂