• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
tak ked to budes hadzat, to si nemusela ani umyvat :grinning:
10. mar 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievčence, želám Vám krásne dobré ráno a ešte krajší deň. Včera som Vás nestihla prečítať, keďže prišla za mnou do práce Kami (krsniatko), oblečená za spidermana, v takom kostýme. Ani nešla včera do škôlky, lebo ráno kým mala piť fľašu tak sa navliekla do toho kostýmu no nie a nie ho vyzliecť. Takže včera sme mali spidermana namiesto Kami. :grinning: Ale bola to sranda, jak tu pobehovala. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dievčence, teraz idem makať, ale večer si Vás prečítam. cmuk :wink:
10. mar 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bea :grinning: :grinning: už mám pohádzané,na dnes stačí,pokračujem poobede,teraz si trošku posedim pri káve :slight_smile:
ahoj soni :slight_smile:
10. mar 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj soni. tak si mala veselo :wink:
evy, daj si aj za mna kavu.
10. mar 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
každý den ju pijem za teba aj za šimonka :slight_smile:
10. mar 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlatunka. ale staci za mna, lebo simon potom velmi vystraja :grinning:
10. mar 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved on aj bez toho nie?vcera povzbudzoval?
10. mar 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera bol celkom slusny. cez den. v noci zas prislo na neho, a teraz sa mi zda ze spi, tak asi si idem aj ja este trocha lahnut.
10. mar 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru,kým ešte možeš využi to :slight_smile:
10. mar 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
trosku sa vam tu votriem. Potrebuejme pomoc CAR, ale neviem sa rozhodnut, ci zvolit Gyncare albo SPLN. Mozete mi tu v kratkosti popisat vase skusensoti? Nejake pre a proti? Budem vam vdacna.
10. mar 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,pekny dnik zelám :slight_smile:

leto vitaj medzi nami :slight_smile: moja skusenost je taka v gzncare,ze by som nemenila za ine centrum,doki je velky odbornik s vysokou uspesnostou,aj ked toho vela nenahovori ale svoju pracu vykonava skvele-aspon moj nazopr je taky.zhodila som knemu 3 roky,poznam ho dost dobre,ze sa mozem takto vyjadrit. :slight_smile: ak chces nieco este blizsie vediet kludne mi napis ip,ale aj tu v diskusii ti baby poradia. :slight_smile:
10. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj csillia :slight_smile:
ahoj leto,ja by som tiež nemenila :wink:
10. mar 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, fakt mam velku dilemu.... Vzdy som si myslela, ze to budem SPLN, ale teraz vaham....
A nie je tu niektora taka, ktora bola aj tam aj tam?
10. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.prajem pekny slnecny den :slight_smile:
10. mar 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to veru ani neviem,ja od začiatku chodim do gyncare
10. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....ako sa dnes máte??
10. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dianan,evka...
no dnes svieti slniecko,tak hned ma clovek lepsiu naladu :slight_smile: ..a ty mas co nove?
vidim,ze mame tu nove snazilky. :slight_smile:
10. mar 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto mozes sa opytat aj v teme Spln-a rozhodnutie je na tebe. :slight_smile: ja som v inom Car nebola len v Gyncare :slight_smile:

co nove babenky?tu fuka vietor ale je slnecno :slight_smile:
10. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla :slight_smile: ..u nas je super teplucko,bezvetrie....ako sa mas?co je u teba nove?
10. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za opytanie matelko,nic nove vsetko po starom :wink: mame sa ok,akurat sa muzik porezal vcera v praci na prste a ma to dost hnusne :frowning2:

a ty ako,mas vela prace? :wink:
10. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto jasne rozhodnut sa musis sama do ktoreho centra pojdes....ja ked som sa rozhodovala,tak jedna znama dr.mi povedala,ze gyncare ma lepsiu uspesnost a herman je velky odbornik,ale rozhodnut sa musis ty.
10. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj dia,matelko :slight_smile:
10. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla rano nikdy nemame vela.kazdy je v praci,takze mam volnejsie. :slight_smile: ..v piatok som obj.k hermimu.to budem akurat 21 DC,takze zacnem asi s dipherel.uvidim,dufam,ze uz sa nezjavi nejaky problem.
10. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evy.dnes je tu rusnejsie ako vcera :slight_smile: ..co mas dnes na plane?
10. mar 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto mozes si pozriet aj ich webové stranky,prestudujes a rozhodnes sa kam pojdes.inac aku mas poistovnu?lebo heran ma zmluvu zo vsetkymi poistovnami,ale dr.hredzak nie-aspon pred rokom nemal lebo kamoska tam chcela ist ale nemohla bo nemal stou poistovnou zmluvu,tak nechcela cakat rok tak isla do gyncare.moze byt ze odvtedy sa uz zmenilo a tiez maju aj v Splne zo vsetkymi poistovnami zmluvy-ale treba sa opytat brknes tam sestricke a oni podaju info :wink:
10. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko aha tak pohodicka,drzim palce na piatok aby vsetko bolo ok a zacala si stimulku :slight_smile:
10. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
takže som po odbere........jedno prázdne vajko :cry: :cry: :cry: :cry: ........a to si herman myslel, že ich budem mať na rozdávanie........nedozreli :cry: :cry: :cry:
10. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puglee mojko to mi je luto :frowning2: len jedno jedine aj to prazdne?
10. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puglee tak to mi je velmi luto :frowning2:

csilla dakujem.trosku sa aj bojim.
10. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze som brnkla kamoske co chcela ist do Splnu pred rokom a mala poistovnu Apollo tak ju doki hredzak nezobral lebo stouto poistovnou nema/ju uzatvorenu zmluvu.

a dalsi postup aky puglee?co povedal?mal ti dat asi vyssiu davku,ale sa asi bál aby si nereagovala zase tak ako minule
10. mar 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok