Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

christiana81
4. aug 2013

@emee Dakujem no budem musiet ;D

slniecko511
5. aug 2013

Zdravím Vás, nevie mi niektorá z Vás povedať dokedy má Dr. Herman dovolenku. Ďakujem veľmi pekne.

jana2505
5. aug 2013

To by aj mna zaujimalo ze do kedy...,nevie nikto???, 🙂 😉

vivera
6. aug 2013

@jana2505
@slniecko511
Ahojte mne povedal, že mu mám volať po 11. auguste. To by už mal pracovať.

jana2505
6. aug 2013

@vivera dakujem..., 🙂

vivera
6. aug 2013

@jana2505 nemáš za čo, aj ja čakám kedy sa vráti, aby sme šli do toho 😉

marhulka88
8. aug 2013

ahojte...mozem sa vas opytat na nazory na dr. hermana? aj sukromnou spravou ... tiez by ma zaujimalo ci robi nieco ako umele oplodnenie soft pri ktorom sa vyprodukuje jedno pripadne min. pocet vajicok? dakujem za odpovede...

katka30129
12. aug 2013

ahojte baby ☹ no je to mozne,,,,este stale nie je tomu trapeniu koniec...uz som myslela, ze sa posuniem dalej a dnes sok hcg mam vysoke 1090....cistenie bolo pred 2 tyzdnami a zle ma vyccistili...boooze preco len mam taku smolu ☹ ☹ ☹

emee
13. aug 2013

@katka30129 joj to mi je uz fakt luto, tak sa to s tebou taha...

cerkutka
14. aug 2013

caute baby (hlavne moje suputnicky), tak my sme sa uz narodili🙂) vsetko islo super, porod sice masaker tazky lebo babetko bolo velke ale tesime sa velmi🙂) drzim vam vsetkym palce aby ste sa aj vy dostali do tejto konecnej stanice a to cim skor🙂)

linka
15. aug 2013

@cerkutka blahozelam,vela zdravicka obom a drzte sa 🙂

katka30129
15. aug 2013

@cerkutka jeeeej blahozelaaaaam, velmi velmi sa s tebou tesiiim a prajem hlavne veeeela vela zdravicka celej rodinke, nech sa dariii...a co mate?

cerkutka
16. aug 2013

@katka30129 dievcatko🙂)

tsunamka
20. aug 2013

Ahojte, dvajali ste si niektora u Hermana robit predimplantacnu geneticku diagnostiku (alebo ako sa to vola), kolko to stoji? Dakujem

emee
20. aug 2013

@tsunamka ked budes k nemu chodit, uz na stimulaciu, da ti cennik, je to asi na zadnej strane toho protokolu, pekne ma rozpisane co je co a kolko stoji. Je to tusim okolo 1300-1500 €.

tsunamka
20. aug 2013

@emee ja to uz mam, ale presne suma na tuto polozku tam chyba 🙂 .. bola som tam sice v piatok, ale zabudla som sa to opytat .. ja truhlik. Dakujem

fila82
21. aug 2013

dievcata zaujima ma ci ste podstupila niektora indukciu ovulacie? mozte lepsie popisat aj do IP dik

avlv
28. aug 2013

Ahojte dievčatá. Prosím ozvite sa mi tie ktoré ste v tomto centre v Košiciach absolvovali manžel TESE a vy ISCI. Potrebujem sa niečo popýtať aby sme sa vedeli správne rozhodnúť. Ďakujem

vivera
30. aug 2013

@avlv ahoj my sme mali iba ICSI. 4 krát :(

bubo780
30. aug 2013

@cuculik1 ahoj.. som tu nova a zacitala som sa do tejto diskusie.. v davnejsom prispevku si niekomu odporucala miesto, kde robia kvalitny spermiogram a je hradeny poistovnou.. vies mi dat nejake presnejsie info, kde co a ako? vdaka. sme z TV, takze KE su nam najblizsie.. mame uz vysledky z dvoch spermiogramov, a su TOTALNE ODLISNE - v jednom je vsetko ok, druhy je katastrofalny :( vraj prirodzene nech ani nepomyslime.. tak uz fakt neviem, co si mam mysliet..

cuculik1
30. aug 2013

@bubo780 je to v ke v nemocnici na snp. Vola sa to zdruzena tkanivova banka. Aj ked zavolas recepciu nemocnice, prepoja ta.

bubo780
30. aug 2013

@cuculik1 ok, dakujem za odpoved

ja1986
4. sep 2013

Mám 3 injekcie DECAPEPTYL, exp. 12/2013. Info IP.

antiiscaremt
14. sep 2013

Dievčatá prosím Vás, môže ísť žena na IUI aj po dovŕšení 39 rokov? Tam sa tiež spisuje žiadosť ako pri IVF? Je IUI limitované vekom?
Ďakujem !

lilli202
16. sep 2013

tak ahoj aj ja vam chcem oznámit spravu aj my sme uz na svete vo stvrtok to uz bude 6tt co sme na svete maly je dobry klop klop,narodil sa cisárskym bohu zial,méme chlapca 🙂) a vy?nové hermanky?

cocka3
17. sep 2013

ahojte...neviete mi niektora poradiť ,kde nájdem cenník.....nemôžem sa k nemu dostať :-/ dik

cocka3
17. sep 2013

@antiiscaremt nooo,aj mňa by zaujímalo,kolko pokusov IUI môžem mať do roka a kolko stojí.....kto by vedel poradiť?

katka30129
18. sep 2013

@lilli202 srdecne blahozelaaam :o} prajem vela vela zdravicka, celej rodinke :o} ja som bohuzial bola vcera na 2.cistenie po MA, je to tazke ale chcem ist cim skor na dalsi posledny pokus, tak dufam, ze to teraz vijde...drzim prsty tebe aj malickemu :o}

katka30129
18. sep 2013

@cocka3 myslim, ze to nie je nijak obmedzene, lebo si to platis ako samoplatca, toto poistovna nehradi...za vykon sa plati 200 eur + injekcie alebo tabletky na podporu ovulacie, ale teraz si uz nemapatam kolko stali....

cocka3
18. sep 2013

@katka30129 ďakujem pekne....dnes som tam volala a pani sestrička povedala,že doktor sa ani nezaoberá IUI u žien čo majú po 35 !!Ani som nezačala a už som asi aj skončila.....mam mu zavolať a dohodnúť sa sním....