Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

tankika
24. jún 2015

@linka kriste pane :O tak to je sila... ale vidim ze pan "doktor" pouziva vetu "nikdy nebudete mat deti" strasne rad, aj mne to povedal... hned som tam pri nom skolabovala, rozplakala som sa a uz vobec nereagovala na to ze k tomu dodal slovko "prirodzene"... takto sa ma spravat jeden lekar v takej citlivej situacii??? Asi je to jeho kruty sposob ako sokovat pary aby cim skor absolvovali IVF...

tinkapistik
24. jún 2015

Boze dievcata, ja som teraz uplne stratena, zmatena... stale rozmyslam, no neviem...
@linka tvoja skusenost ma uplne rozladila, je neuveritelne coho bol schopny a cim si si musela prejst.. tak isto nechapem ako sa niekomu mozu stratit mrazaciky... ja neviem, cele je to postavene na hlavu, ako mozu takto jednat s ludmi!! som zdrvena, znechutena... rozmyslam, ze zavolam do heliosu a uvidim... boze ako sa len bojim... ☹

maria294
24. jún 2015

ahojte kocky,
verim, ze skusenosti ktore sme tuna opisali su na zamyslenie ako toto centrum vlastne funguje na cele s dr. Hermanom. Dufam, ze nase skusenosti pomozu inym kockam ist do inych centier, kde je uplne iny pristup personalu a hlavne kde maju omnoho vyssie percento uspesnosti. Nech sa kazda z vas rozhodne sama tak ako to citi vo svojom srdci-zensky instinkt nezklame ziadnu z vas. Ja som citila ze v Heliose to vyjde na prvy krat a skutocne to vyslo 🙂 a hlavne treba verit, mat pozitivne myslenie a zabudnut na Hermana

maria294
24. jún 2015

@tinkapistik ahoj, skus zavolat do Heliosu alebo do ineho centra pre ktore si sa rozhodla a uz len z toho rozhovoru budes mat uplne iny dojem ako v Gyncare. Su ochotny si vsetko vysvetlit a pristup personalu, vybavenie a fungovanie sa neda porovnavat s KE.
Drzim palce aby si sa rozhodla spravne a o par mesiacov aj ty mohla povedat carovne slovko 🙂 mamicka

marcelka83s
11. júl 2015

Ahojte dievčatá surne potrebujem Vašu pomoc potrebovala by som si požičat alebo predať iba 5 tabletky duphaston nedopatrením som sa prerátala myslela som si že mám ale mi došli.Prosím nejaku dobru dušu z Košíc ktora by mi mohla takto pomoct a hned v pondelok by som Vám ich vratila ,Hned skoro rano by som si po nich zbehla .Prosíím lebo som na nervy teraz ☹

zoe1978
16. júl 2015

ahojte dievcata....ja by som mala na vas otazku,ci pocas stimulacie sa dat vypisat na pn,alebo nemusim.....mam dost tazku pracu....

dicinka1
16. júl 2015

@zoe1978 tak potom určite ano

zoe1978
16. júl 2015

dakujem dicinka1

lamilka
10. aug 2015

ahojte,tie, co mate absolvovany ket u dr.hermana,aky je postup?a kolko stoji ket?dakujem

dicinka1
10. aug 2015

@lamilka postup..no prv musíš mat nejake zmrazene rmryjka..ak mas..postupuje sa tak,ze az dostanes menštruaciu do 3 dni musis zacat brat estrimax..ja som mu volala pred menštruaciou,aby som vedela ako postupovat,tak vravel,že až dostanem menštruaciu,ozvat sa mu,že už som dostala..a potom ten estrimax sa berie..a cca 3 dni pred vkladom,ci ako sa berie duphaston..az budes mat peknu sliznicu vysoku...a po vklade aj utrogestan..vklad som mala ja na 19 DC 😉

evik1702
17. aug 2015

ahojte vsetky, sme v 10tt Herman je bozsky, skoda len ze dalsie embrio sa nepodarilo zamrazit....

dicinka1
17. aug 2015

@evik1702 super.tesim sa s Vami....dalsia tehulka ;) gratulujem ❤

evik1702
18. aug 2015

@dicinka1 diky diky, je to prvotriedny odbornik,i ked ten jeho postup a jednanie je svojske ale hlavne nema rovnaky pristup ku vsetkym pacientkam ako v Martine Heliose

vivera
19. aug 2015

Ahojte, neviete ci Herman bude robit budúci tyzden transfery? Kedze mal dovolenku, nasadila som si od 2dc estrimax. A teraz neviem, ci nie zbytocne.

tinkapistik
19. aug 2015

@evik1702 gratulujem a prajem nech ste zdravy🙂

evik1702
19. aug 2015

@tinkapistik dakujeme 🙂 sice sa citim ako na horskej drahe,ale tak treba vydrzat a mysliet pozitivne lebo na ten maly balicek sa ukrutne tesime

tinkapistik
20. aug 2015

@evik1702 🙂 tak tak treba vydrzat, ved kolko si nejedna z nas vytrpela, len aby mohla drzat tento poklad na rukach.. stoji to za to .. 🙂

anjeliik
27. aug 2015

Ahojte kocky, ma niektora tu z vas endometriozu?

zoe1978
28. aug 2015

ahojte vsetky....je tu taka,co mala len 3 folikuly na odber a tehotenstvo sa aj tak podarilo?

evik1702
28. aug 2015

@zoe1978. Ja som mala tak,a manzel k tomu zoospermie a sme 13tt

zoe1978
28. aug 2015

hmmm fakt,lebo uz stracam nadej,ze len tak malo.....ale este v pondelok kontrola a v stredu asi odber...

evik1702
30. aug 2015

@zoe1978. Neboj, nestracaj nadej a hlavne pozit.myslenie,to je najdolezitejsie....

zoe1978
30. aug 2015

dakujem evik 1702 😉

evik1702
31. aug 2015

@zoe1978. Vsetko sa podari.... nam to vyslo az na 4x. Takze hlavu hore ;)

zoe1978
31. aug 2015

ahoj evik1702...no dneska som bola na kontrole a namiesto 3 folikul uz mam len jednu...v stredu odber,tak neverim,ze z jedneho by som mala velku sancu na tehotenstvo 😒

zoe1978
31. aug 2015

ale tebe gratulujem a drzim palce 😉

evik1702
1. sep 2015

@zoe1978 musis mat pozitivne myslenie..... vsetko je to v hlave, musis byt ty sama o kladnom vysledku presvedcena, inak ti to nevyjde Zoe.

evik1702
1. sep 2015

@zoe1978. Dakujeme. My od zaciatku tehu bojujeme s uro problemami, ale vidis drzi sa to tam lebo vieme ze to bude chlap ako repa ;)

cleo253
7. sep 2015

@evik1702 ahoj a boli ste na mesa tese?

zoe1978
14. sep 2015

ahojte....tak ja som 8 den po transfere....teraz cakam a cakam a cakam 😒