• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@linka kriste pane :O tak to je sila... ale vidim ze pan "doktor" pouziva vetu "nikdy nebudete mat deti" strasne rad, aj mne to povedal... hned som tam pri nom skolabovala, rozplakala som sa a uz vobec nereagovala na to ze k tomu dodal slovko "prirodzene"... takto sa ma spravat jeden lekar v takej citlivej situacii??? Asi je to jeho kruty sposob ako sokovat pary aby cim skor absolvovali IVF...
24. jún 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze dievcata, ja som teraz uplne stratena, zmatena... stale rozmyslam, no neviem...
@linka tvoja skusenost ma uplne rozladila, je neuveritelne coho bol schopny a cim si si musela prejst.. tak isto nechapem ako sa niekomu mozu stratit mrazaciky... ja neviem, cele je to postavene na hlavu, ako mozu takto jednat s ludmi!! som zdrvena, znechutena... rozmyslam, ze zavolam do heliosu a uvidim... boze ako sa len bojim... :frowning2:
24. jún 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
verim, ze skusenosti ktore sme tuna opisali su na zamyslenie ako toto centrum vlastne funguje na cele s dr. Hermanom. Dufam, ze nase skusenosti pomozu inym kockam ist do inych centier, kde je uplne iny pristup personalu a hlavne kde maju omnoho vyssie percento uspesnosti. Nech sa kazda z vas rozhodne sama tak ako to citi vo svojom srdci-zensky instinkt nezklame ziadnu z vas. Ja som citila ze v Heliose to vyjde na prvy krat a skutocne to vyslo :slight_smile: a hlavne treba verit, mat pozitivne myslenie a zabudnut na Hermana
24. jún 2015 o 12:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkapistik ahoj, skus zavolat do Heliosu alebo do ineho centra pre ktore si sa rozhodla a uz len z toho rozhovoru budes mat uplne iny dojem ako v Gyncare. Su ochotny si vsetko vysvetlit a pristup personalu, vybavenie a fungovanie sa neda porovnavat s KE.
Drzim palce aby si sa rozhodla spravne a o par mesiacov aj ty mohla povedat carovne slovko :slight_smile: mamicka
24. jún 2015 o 12:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá surne potrebujem Vašu pomoc potrebovala by som si požičat alebo predať iba 5 tabletky duphaston nedopatrením som sa prerátala myslela som si že mám ale mi došli.Prosím nejaku dobru dušu z Košíc ktora by mi mohla takto pomoct a hned v pondelok by som Vám ich vratila ,Hned skoro rano by som si po nich zbehla .Prosíím lebo som na nervy teraz :frowning2:
11. júl 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata....ja by som mala na vas otazku,ci pocas stimulacie sa dat vypisat na pn,alebo nemusim.....mam dost tazku pracu....
16. júl 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoe1978 tak potom určite ano
16. júl 2015 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem dicinka1
16. júl 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,tie, co mate absolvovany ket u dr.hermana,aky je postup?a kolko stoji ket?dakujem
10. aug 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamilka postup..no prv musíš mat nejake zmrazene rmryjka..ak mas..postupuje sa tak,ze az dostanes menštruaciu do 3 dni musis zacat brat estrimax..ja som mu volala pred menštruaciou,aby som vedela ako postupovat,tak vravel,že až dostanem menštruaciu,ozvat sa mu,že už som dostala..a potom ten estrimax sa berie..a cca 3 dni pred vkladom,ci ako sa berie duphaston..az budes mat peknu sliznicu vysoku...a po vklade aj utrogestan..vklad som mala ja na 19 DC :wink:
10. aug 2015 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte vsetky, sme v 10tt Herman je bozsky, skoda len ze dalsie embrio sa nepodarilo zamrazit....
17. aug 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evik1702 super.tesim sa s Vami....dalsia tehulka ;) gratulujem :heart:
17. aug 2015 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 diky diky, je to prvotriedny odbornik,i ked ten jeho postup a jednanie je svojske ale hlavne nema rovnaky pristup ku vsetkym pacientkam ako v Martine Heliose
18. aug 2015 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, neviete ci Herman bude robit budúci tyzden transfery? Kedze mal dovolenku, nasadila som si od 2dc estrimax. A teraz neviem, ci nie zbytocne.
19. aug 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evik1702 gratulujem a prajem nech ste zdravy:slight_smile:
19. aug 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkapistik dakujeme :slight_smile: sice sa citim ako na horskej drahe,ale tak treba vydrzat a mysliet pozitivne lebo na ten maly balicek sa ukrutne tesime
19. aug 2015 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evik1702 :slight_smile: tak tak treba vydrzat, ved kolko si nejedna z nas vytrpela, len aby mohla drzat tento poklad na rukach.. stoji to za to .. :slight_smile:
20. aug 2015 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, ma niektora tu z vas endometriozu?
27. aug 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky....je tu taka,co mala len 3 folikuly na odber a tehotenstvo sa aj tak podarilo?
28. aug 2015 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoe1978. Ja som mala tak,a manzel k tomu zoospermie a sme 13tt
28. aug 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hmmm fakt,lebo uz stracam nadej,ze len tak malo.....ale este v pondelok kontrola a v stredu asi odber...
28. aug 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoe1978. Neboj, nestracaj nadej a hlavne pozit.myslenie,to je najdolezitejsie....
30. aug 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem evik 1702 :wink:
30. aug 2015 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoe1978. Vsetko sa podari.... nam to vyslo az na 4x. Takze hlavu hore ;)
31. aug 2015 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evik1702...no dneska som bola na kontrole a namiesto 3 folikul uz mam len jednu...v stredu odber,tak neverim,ze z jedneho by som mala velku sancu na tehotenstvo :unamused:
31. aug 2015 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tebe gratulujem a drzim palce :wink:
31. aug 2015 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoe1978 musis mat pozitivne myslenie..... vsetko je to v hlave, musis byt ty sama o kladnom vysledku presvedcena, inak ti to nevyjde Zoe.
1. sep 2015 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoe1978. Dakujeme. My od zaciatku tehu bojujeme s uro problemami, ale vidis drzi sa to tam lebo vieme ze to bude chlap ako repa ;)
1. sep 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evik1702 ahoj a boli ste na mesa tese?
7. sep 2015 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....tak ja som 8 den po transfere....teraz cakam a cakam a cakam :unamused:
14. sep 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok