Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

jelka73
10. mar 2009

ahoj baby,och puggle-je mi to luto.ach jaj,neprijemne.ake si to mala inj?ja sa citim fajn,vobec netehotne,chi.moj subjekt.pocit-nie som tehu.moja prva skuska spravnosti tehotnosti-citlive prsia-pri 5 tich tehu to tak bolo.a teraz nejako nic.tehu test este nerobim-som 7den po prenose.

puglee
10. mar 2009

ahoj jelka, ty by si sa mala šetriť a nie po krčmách pracovať jak čítam, dostaneš na zadok 😠
...ja som pichala gonal a tú poslednú pred odberom choragon

dianan
10. mar 2009

puglee...som z toho naozaj smutná.....
jelko...a tebe držim palce,nech su //

beadz
10. mar 2009

ahojte vsetky.
puglee 😢 je mi to veeelmi luto ze to nevyslo. bozinku, tolko si musi jedna zena vytrpiet aby sa dockala babetka a tym to vobec nekonci. ale nesmies prestat dufat a dalej to skusat.
jelka, dufam ze nemas pravdu a pretnes uz tuto snuru neuspechov.

jelka73
10. mar 2009

Ale viete co,dievky,ak je zdrave amocne embryjko,uchyti sa,aj keby sme stojky na hlave robili.v to lezanie po prenose ja neverim,ja ked som syna cakala,lyzovala som cele 3mes.tehot,spadla som,otrepana som bola z kazdej strany.chi.cvicila som,a babo sa narodilo styri a pol kg,valibuk,zdrave.ked je raz kvalitne embryo,vyjde to.puggle-ktore ivf?

janapo
10. mar 2009

ahojte kocky...

puglee velmi ma mrzi ze sa ti to zasa skomplikovalo...az teraz si uvedomujem ake som mala stastie ☹ brala som to ako samozrejmost a riziko som ocakavala az po prenose...ale vidim ze to asi nie je az take jednoduche s tou stimulkou ☹

janapo
10. mar 2009

jelka z casti mas pravdu, ale to sa stava len v pripadoch ze naozaj nejde o rizikove tehu..ak je tam riziko tak je potrebny aj specialny setriaci rezim...inak do cca 12-14 tyzdna sa nezdrave embrijko vacsinou neudrzi a zena automaticky potraca, ide o obranny mechanizmus a ani lekari v tomto stadiu nevedia pomoct...priroda to tak zial zariadila...a prave preto vam vsetkym zo srdca zelam len zdrave a silne embrijka 😉 a na posilnenie zasielam vsetkym vela tehu virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

matelko1
10. mar 2009

janapo dakujeme za virusiky 🙂
jelka tebe drzim palce,aby si si nasla //

janapo
10. mar 2009

ahoj matelko 🙂 uz po obede?

matelko1
10. mar 2009

janapo ano uz po obede.dnes som bola na pizzi a taka som napraskana.ze az. 🙂 ...a ty co mas nove?ako sa citis?

janapo
10. mar 2009

tak pizzu som uz pekne dlho nejedla 🙂 mne sa akurat pecie v rure zemlovka tak uz sa mi zbiehaju slinky 😝
nove nemam zatial nic, v piatok mam dalsiu poradnu tak uvidime ci je vsetko ako ma byt 🙂

matelko1
10. mar 2009

baby taky krasny detsky obchod /picolino/otvorili.detska krasna talianska moda a znackove vecicky.aj kociare od krasy krasne.kociar aj taky maju ako ma veresova pre syna aj cena je krasna.

matelko1
10. mar 2009

janapo urcite je vsetko ok.pekne len oddychuj 🙂 ...a zemlovku zboznujem 😵

csilla76
10. mar 2009

jani diky za virusiky 🙂 ako sa ti-vám dari? 🙂

matelko fajn obedik si mala,piyyu yboznujem,niektory den aj urobim. 😉

csilla76
10. mar 2009

pisem jak tatár malo byt:pizzu a zboznujem 😀

matelko1
10. mar 2009

csilla co robkas?bola si v praci?

matelko1
10. mar 2009

csilla to nic.dovtipili sme sa 😀

csilla76
10. mar 2009

trosku som popratala kuchynu,umyla riadik a teraz rozmyslam ze si urobim kavicku 🙂

matelko1
10. mar 2009

no nieje to zly napad ta kava.aj ja si asi urobim. 🙂 ..pockam na sestru a vypijeme spolu.

csilla76
10. mar 2009

tak pokavickujeme,idem urobit bo zaspim 😀

matelko1
10. mar 2009

csilla len to nie 😀 😀 😀 keby som ja zaspala v praci,tak neviem,neviem ako by to dopadlo 😀

janapo
10. mar 2009

som odbehla vybrat zemlovku a urobit este cokoladovu polevu navrch...uz len cakat
kedy ta kaloricka bomba stuhne 😝
csilluska ahoj 🙂 mam sa fajn, a ty co mas nove? 😉

janapo
10. mar 2009

matelko a ma ten obchodik aj www stranku? 🙂

matelko1
10. mar 2009

janapo neviem,musim kuknut,ale asi este nie,lebo len dnes poobede otvorili.ak bude,tak dam ti vediet.

janapo
10. mar 2009

matelko nasla som ...ale piccolino.sk s dvoma c 😉 len neviem ci je to ono 🙂

matelko1
10. mar 2009

ano s dvoma c.idem aj ja kuknut 🙂

matelko1
10. mar 2009

janapo mas ip

janapo
10. mar 2009

dakujem matelko 🙂

matelko1
10. mar 2009

no aj kafe som vypila a pozeram,ze je tu prazdno 😉

eva7780
autor
10. mar 2009

ahojte,ja som dosla z prace,tiež si idem spravit kavu a upratat v špajzi,zapojim aj manžela 😉 špajzu nemame velku tak to zvladnem