• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
no baby vy ste toho popisali teda za taku kratku dobu,kym som obedovala.
bola som sa aj prejst a popytat sa v telefon.o2,lebo uz nechcem ziadnu viazanost,tak som sa rozhodla,ze prejdem k nim.
beadz na tahanovciach som bola s manzelom,ked bol u dr.hrivnaka,tam ma sukromnu ord.

evy aj ja som kukala,ze maju v tescu cukor taky lacny.
11. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my chceme isť v piatok :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna si nikto nevsimol... :frowning2:
11. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy v piatok je 13-teho to vies. :grinning: :grinning:
idem si dat kafe,uz ma caka na stole,segra uvarila,oddychuje u mna v praci,malej sa zbavila na cely den.
11. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusi.ako by nie,ja som si ta vsimla,len som akosi zabudla pozdravit :grinning: ..tak mi to prepac :dizzy_face:
11. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matelko viem :grinning: :grinning: mne to nerobi problem :wink:
11. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko... :unamused: :grinning: ahojik...idem si dat aj ja kafe,si mi urobila chut... :dizzy_face:
aj ja som dnes kupila cukor po 17,77....aj u nas v kauflande maju... :wink:
11. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
llusi ja som ta vydela,ved som sa zdravila všetkym spoločne :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja nemam krv,len take spinenie...volala som hermimu a on mi povedal zobrat 4 duphastony naraz a na ultr, az koncom mesiaca...neviem co mam robit...bojim sa:frowning2:
11. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla76 • snž • Dnes o 09:56

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahooojte

som sa tiez zdravila,a plati to cely dnesny den kym nejdem spat.

evy tak aj mi mozno pojedeme cez vikend niekam na nakup,bud to tesca alebo do kauflandu.
11. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka v prvom rade pocuvni hermiho,mozno to nic nieje,neviem,ale nepanikar,zajtra uz nemusi byt spinenie a hlavne oddychuj.

evy ani ja niesom na povery.ved v piatok idem k hermimu a mozno to bude pre mna stastny den :slight_smile: ..uvidim :slight_smile:
ja uz mam kafe vypite a este cokoladku bananky si dam
lusi ako v praci?
11. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji rob tak ako ti doki povedal,este nic nie je stratené

lusi,mi sme uz po kavicke,vecer budeme cajikovat
11. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze neuveritelne sa stalo skutocnostou. mam vyzehleneeeeee. a obedik sa dovara pomaly. uz som si pripravila aj na zajtra omacku hlivovu k cestovinam.
majka, moze to byt uhniezdovanie, hlavne sa nestresuj.
lusi ahoj. co si sa nakazila, ze mas take pripomienky ???
11. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla...nemam len predsa za nim zajtra ist aby sa na mna herman pozrel???...ci bude mat nervy ak dojdem???neviem preco je taky pokojny...ja niesom teda vobec:frowning2:
11. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beadz....a az teraz by bolo to uhniezdovanie moja???...ja neviem ja sa v tom nevyznam...ale bojim sa velmi....
11. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji juj ja neviem,ti verim ze mas nervy ale bez objednania neviem...no ako ty myslis ..skoda rada by som ti pomohla ale neviem ako
autor
majka ked sa obávas chod radsej ku gynekologovi
dakujem ste zlate....moj gynekolog mi asi nijak nepomoze....radsej by som k Hermimu ale s nim po telefone komunikovat je hotova hroza...ale nemozem ist bez objednania..to bude hlupe....jooooooooj
11. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beadz ty si sikovna. :slight_smile: vsetko urobene no toto.. :slight_smile: ..hlivu ustricovu mam rada.aj my si zvykneme robit ku cestov..alebo nokerle k tomu.
maji neviem ci bez objednania by ta hermi zobral,skus ako evka pisala ist ku tvojmu gynekolog.
11. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majka tak skoc na pohotovst a ked bude nutne tak ta hospitalizuju
11. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, ja si myslim ze v tej dobe 12 dni sa stale uhniezduje pomalicky, preto sa aj na krv ide az potom. podla mna keby si aj isla k lekarovi, tak ti mozno ani nezisti ze si tehu, lebo na ultrazvuku to este nebude vidno. a ked ti hermi povedal ze zbytocne by si prisla, tak je to asi pravda. lebo ak je to uhniezdovanie, tak ok, a ked prave opak, tak aj tak by ti nevedel podla mna nijako pomoct. je to teraz asi uz len na prirode
11. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko, aspon raz v tyzdni som sa zaktivizovala :grinning:
11. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uvidim ako bude do vecera ci to spinenie bude pokracovat a potom asi pojdem na tu pohotovost...:frowning2:
11. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ako silno spinis ? mas aj na vlozke ? alebo len na papieri ked ides na vecko ?
11. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beadz ale ty to mas dovolene lenosit. :grinning: ale si sa poponahlala,ze?bojis sa,ze sa Simon popyta skor na ten svet ze? :slight_smile:
11. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, nevideli ste snezienky a machri po 25 rokoch ? chcem na to ist, ale neviem ci sa oplati
11. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beadz....moja ale ja som dnes uz 23 den po transfere...:frowning2:...krv ukazala ze ano...na krv som bola 2.3.
11. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bea ja nie :wink: iba pred 25 rokmi :grinning:
11. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len vecer som mala trosku na nohavickach a teraz som v robote tak ani nemam cas ist na vecko..idem to skontrolovat...
11. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
radsej skontroluj :slight_smile:
11. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok