Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
11. mar 2009

beadz mozno niektore typy maju aj ceske menu.aky je to typ presne.

eva7780
autor
11. mar 2009

lusi aby si ešte čižmy nevyberala von,u nás je aj dosť chladno,aspon mne sa zda 😕

beadz
11. mar 2009

matelko, pisala som - sharp lc32x20e

kevama
11. mar 2009

ahojte baby,tak uz mam prvu navstevu dokiho za sebou.Je sice malovravny a strucny ale mne to celkom vyhovuje.Klasicky mi vzala sestricka krv,urobil mi ultrazvuk a o 12 dni mam doviest aj draheho..Esteze sme z ke tak mam vynimku a ,,material" 😀 mozeme doniest aj z domu..Som zvedava co bude nasledovat..Ozaj neviete ako je to s tym potvrdenim o spolocnom byvani.My sme totiz v podnajme ale nemame tu prechodny pobyt.

eva7780
autor
11. mar 2009

ahoj kevama,super že si spokojna 🙂 🙂 🙂
s tým potvrdením ti neviem poradiť,trvaly tam tiez nemate?

kevama
11. mar 2009

no ved to ze nie..ale asi zajdem na bytove druzstvo ale kde sa to vybavuje nahlasim si tu aspon prechodny..lebo potom neviem na zaklade coho by nam to potvrdenie dali

eva7780
autor
11. mar 2009

musite mat na jednom mieste trvali alebo prechodny pobyt?

kevama
11. mar 2009

neviem ale tak ako inak by mohli potvrdit ze zijeme spolu v jednej domacnosti?ono vlastne kym nezisti doktor ze kde je nas problem tak nam to potvrdenie ani netreba

eva7780
autor
11. mar 2009

každopadne sa chod opytat na bytove družstvo 🙂
dnes vas zobral načas??????

lusinkaj
11. mar 2009

evi jedne som si este nechala,ale dvoje som si uz vycistila a odlozila...snad uz sneh nebude... 😉
u nas prsi...ani mi nevyschne pradlo na balkone...
kevana ahoj...

matelko1
11. mar 2009

vidim,ze debata v plnom prude 🙂
beadz tak som sa kukla na nete na tu telku,ma aj ceske menu,nevyzera zle.moj svagor robi s elektron.ale ked s nim sa neda,je pomaly,ale aj tak skusim sa ho opytat a dam vediet,ale dnes to nebude.
kevama super,ze mate prvu navstevu za sebou.vy sa ako dlho snazite?

eva7780
autor
11. mar 2009

lusi no uvidime 😀
aj u nás prší,doobeda to vyzeralo nádejne ,ale teraz.........tma ako v rohu

kevama
11. mar 2009

no nacas ma nevzal,ked som dosla tak tam mal este styroch ludi ale slo to rychlo na moj vkus.Snazime sa pol roka, co nie je az tak dlho ale kvoli tomu ze sme pomerne mladi tak sa mi to zda dost..

puglee
11. mar 2009

ahoj kevama 🙂 , u hermiho si treba zvyknúť, že aj keď si objednaná tak väčšinou čakáš.....myslím si, že pol roka je dosť kratučko

eva7780
autor
11. mar 2009

kevama a čo vam povedal hermi na to že sa tak malo snažíte?

kevama
11. mar 2009

je to kratucko ked top porovnam ze niekto sa snazi aj dva a viac ale jednoducho chcem vediet kde je problem.Ja mam aj dost nepravidelny cyklus a dost velke bolesti, plus zapal maternice a podobne..A kedze mam len 24 tak nechcem zbytocne cakat dalsi rok..Ak zisti ze sme obaja ok,tak sa budeme snazit dalej aj bez liecby.

kevama
11. mar 2009

nic.co som bola prekvapena.. akurat sa pozastavil nad odpovedami v dotazniku kedze dost vela som mala zakruzkovane ano..a

eva7780
autor
11. mar 2009

no ja si uz veru nepamatam čo sa pytali v dotazniku,je uz vyse roka čo som ho vypisovala

beadz
11. mar 2009

matelko, zajtra doobeda ho mam len rezervovany, takze nechaj tak, ked s nim nevies dnes hovorit...

lusinkaj
11. mar 2009

evi aj u nas je uz tma,lebo prsi...
co robite baby?mne sa nic nechce...dnes nepratam...

puglee
11. mar 2009

čo sa stalo lusi, že ty neprataš ani nežehlíš 😀

beadz
11. mar 2009

lusi, ja idem asi nieco upiect alebo urobit puding, lebo mame chut na nieco fajne

matelko1
11. mar 2009

beadz,ale ja skusim este dnes dam vediet do hodiny.
veru ani ja si nepamätam,co bolo v tom dotazniku,je to uz davno,co som ho vypisovala/rok/
kevama mas pravdu a ked mas problemy,tak zbytocne cakat ci si mlada,alebo nie.ja som cakala a uz davno som mohla ist za nim,lebo mi nasiel,co tu u nas ma uistovali,ze ziaden problem nieje,treba skusat atd...ja mam o 10 rokov viac ako ty.

beadz
11. mar 2009

matelko, dik. ak sa ti podari, budem velmi vdacna. lebo pravdu v obchode nepovedia ani za svet.

lusinkaj
11. mar 2009

bea juuuj ja som si teraz dala jogurt...
puglee dnes sa mi nechce,stala som skoro pol.dna pri sporaku...tak odychujem,ale zajtra budem pratat...zehlit nemam co...aspon raz...

eva7780
autor
11. mar 2009

ved chcu predat 😉

puglee
11. mar 2009

lusi mne sa to ešte nestalo 😀 aby nebolo čo žehliť

lusinkaj
11. mar 2009

puglee ja som sikovna....ale uz som dnes prala jednu varku,ta sa susi a zajtra budem zase prat,taze potom bude zehlenieeee....

matelko1
11. mar 2009

beadz mas ip-ko.
puglee ja mam niekedy tiez tyzden,co netreba zehlit a to som taka rada 🙂 ...a to si nevies predstavit.
baby ja o chvilu koncim.dnes bola cely den v praci segra a hned bolo veselsie.h...o som urobila 😀 ,

eva7780
autor
11. mar 2009

ale aspon si sa zabavila 😀 pekny zvysok dna a zajtra nezabudni prísť 😉