Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

amali
9. aug 2012

@lilli202 my sme začali niekedy na jeseň, zatiaľ nás to stálo 100éčiek poplatok doktorovi a za injekcie diphereline okolo 10eur a ešte budú dalšie lieky ale tie až potom

lilli202
9. aug 2012

Aha kolko injekci mas ja som mala napisane na ziadosti 4injekcie 3druhy tabletiek.tebe ked prisiel ziadost zavolala si mu a on ty vtedy dal recept na injekcie

amali
9. aug 2012

@lilli202 ano dohodli sme stretko, povedal kedy si začnem pichať to záleží od menštruácie. Ja mám tiež 4 balenia injekcií

lilli202
9. aug 2012

Js ja mam. Gonal fostimon dipherelinel pregnyl tabletky mam estrimax duphaston utrogestan aj ty mas taketo preco od menstruacie

amali
9. aug 2012

@lilli202 lebo on ti podľa poslednej menštruácie vypočíta kedy si máš začať pichať injekcie

lilli202
9. aug 2012

Ahha rozumiem takze sa nemusim ponahlat ked my pridu. Jan som si myslela ze vtedy si treba pichat. Ako si mas pichat nebojis sa pichat sama mne sa uz aj sniva s tym haha do brucha si mas pichat

amali
9. aug 2012

@lilli202 áno do brucha, ale nie je to nič strašné... všetko bude v poho. nestresuj sa zbytočne 😎

lilli202
9. aug 2012

Ja sa bojim a neukazal ty ako si treba pichat

amali
9. aug 2012

@lilli202 nie neukázal, ale ak máš strach si pichať sama tak si chod pichať k svojej gynekologičke/govi 😉

lilli202
9. aug 2012

Ale nemam ja prezijem a to asi aj na cas treba pichat vecer nie???

amali
9. aug 2012

@lilli202 to je na tebe či ráno alebo večer, ale malo by to byť približne v rovnakú hodinu 😵

lilli202
9. aug 2012

Ja chcem vecer a s priatelom mozte byt spolu

amali
9. aug 2012

@lilli202 ako to myslíš?

lilli202
9. aug 2012

Tak ked si pichas injekcie mozte byt spolu

amali
9. aug 2012

@lilli202 ak myslíš pohlavný styk tak možeš, ale ja som sa dočítala na injekciách že vraj u ženy dochádza k vysušovaniu a pohlavný styk môže byť bolestivý, neviem uvidím 😀 , no ved aj chlapi by mohli niečo obetovať nie!!! 😀

lilli202
10. aug 2012

No na to muslim hej hej mohly by a ty si kedy budes pichat rano alebo vecer a odber mas kedy nevies a predoperacne uz mas

lilli202
10. aug 2012

Baby bral tu niekto pred umelym kyselinu listovu? ??

vivera
10. aug 2012

Ahoj, ja som začala brať 2 mesiace pred IVF. Žiaľ bolo neúspešné.

amali
10. aug 2012

@lilli202 ešte neviem kedy budem brať, ale asi ráno. Na odber a oredoperačné je ešte skoro až ked mu budem volať tak povie čo dalej.

amali
10. aug 2012

@lilli202 ja beriem femibion 800 😉

21majka
10. aug 2012

Dobry vecer Hermanovky,
tak som spat z dovci...bolo uzasne,len ten navrat do 'reality' hrozny ☹ Ako sa mate?Co mate nove?

lilli202
10. aug 2012

Ahoj ja uz beriem od marca

lilli202
10. aug 2012

Ahoj amali a to ty predpisal herman???ja som to mala napisane na papieroch co my prisiel z genetiky

lamilka
11. aug 2012

@lilli202 ahoj, a ty si mala aj nejake zrasty, alebo to bolo v poriadku?lebo ja mam asi zrasty a myom , tak dufam, ze tam nebudem dlhsie. a ako dlho cakas na papiere z poistovne?

lilli202
11. aug 2012

Ahoj lamilka ja som mala zvyseni prolaktin ale vsetko mam dobre na papiere uz cakam v utorok bude4 tyzden aj teba poslal naa laparko???od kedy tam chodite

bambula27
11. aug 2012

Ahojte zenusky.....Chcem sa opytat, tie, ktore uzivate metformin, tiez vam ich vasi gynekologovia pisu na recept tak, ze si ho cely musite uhradit??? Akoze ja nerozumiem preco, ked v lekarni mi povedali, ze ten liek je predsa poistovnou preplacany...a uz sa to stalo druhykrat.

slavka_2012
12. aug 2012

@bambula27 ja som sice samopladca a hradim si vsetko sama,ale dr. Herman mi povedal,ze kludne niektore lieky mi moj gynek. moze predpisat....a uz sa mi to stalo ,ze sestricka mi vystavila recept na estrimex a doplacala som smiesnu centy 😉 nebol tam dr...... a ked mi ho vystavil dr. tak tam dopisal ..hradi si sama! a platila som 17,90eur ☹ oni si jednoducho nechcu zatazovat svoje ordinacie v poistovni je to smutne ale je to tak ☹

slavka_2012
12. aug 2012

@21majka ahojjjj,no realita kruta....je tu zima ☹ nic nove nemam,cakam asi ako vsetky kedy sa vrati dr. Herman z dovolenky 😉 a potom to zacne 😵

lamilka
12. aug 2012

@lilli202 ahoj. my k nemu chodime od aprila, poslal ma na laparo, k endokrinologicke ale tam mam vsetko v poriadku, no a manzela k urologovi aj to je v poriadku. ale mne na HSG snimku videl ze mam asi zrasty tak ma poslal este na laparo. ale ako si tu tak citam , tak to asi pri vacsine voli taky postup.tak idem v utorok, som zvedava ako to dopadne.a hlavne sa chcem uz poriadne vyspat 🙂

lilli202
12. aug 2012

Ahoj lamilka hejhej skoro kazdeho tam posle aj ja som tam bola u endorsement.vsetko okej aj tam utorok ides na laparko? ?neboj sa nicoho