Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

amali
13. sep 2012

😒 @slniecko001 dobre, ale uvidíme čo bude dalej...

bambula27
13. sep 2012

No, zeny...konecne, vcera dosla ta ziadost do CAR, je schvalena, tak v pondelok cupitam k Dr.Hermanovi. Len neviem, co bude dalej. Som 79DC a mrcha nikde :(

slniecko001
13. sep 2012

@bambula27 podľa mňa ti nasadí na 1 mesiac antikoncepciu a po vybratí by si mala dostať mrchu o 2-3 dni

bambula27
13. sep 2012

@slniecko001 a nemoze dat Duphaston? Vyberiem ho 10 dni a 2-3 dni na to dostanem mrchu a podme dalej. Ci? Mne sa tak dlho uz cakat nechce.A zacala som trosicku spinit. Tak mozno mrchu dostanem skor, nez k nemu pojdem ;)

slniecko001
14. sep 2012

@bambula27 možno hej, ja len podľa toho myslím, že mne tak meškala mrcha 3 týždne a napísal mi antikoncepciu na 1 mesiac, potom že príde o 2-3 dni. ja som vybrala tabletky v lekárni poobede a ona potvora v noci prišla 😀 Možno už príde aj tebe a nebudeš musieť nič riešiť.

slniecko001
14. sep 2012

Baby, v utorok som mala prenos, 2 dni po ňom ma občas pichlo v podbrušku, prsia ma boleli už počas stimulácie ako keby mi mali odpadnúť a dnes už brucho nebolí a prsia už tiež menej. Je to dobré alebo zlé znamenie, čo myslíte?

tsunamka
14. sep 2012

@timmka Ďakujem za príspevok, veĎ uvidíme, na začiatku októbra budem volať doktorovi..

matelko1
14. sep 2012

@slniecko001 ked ta v podbrusku pichalo a prsia ta bolia,tak to je dobre znamenie...drzim palce.a kedy ides na krv

bambula27
14. sep 2012

@slniecko001 aj ja si myslim, ze je to dobre znamenie. Ach, dufam, ze to vyslo. Drzim paluchy, ako sa da 😉 Inak, spinenie je u mna zase tmavsie, ale stale to nie je mrcha. A bradavky ma bolia uz asi tyzden. To by asi mala dojst, nie? Co ine by to znacilo, ked nie mrchu.

slniecko001
14. sep 2012

@matelko1 ďakujem, veľmi si želám, aby to bolo dobré, na krv idem v piatok 21.9., dovtedy budem ako "na ihlách"

slniecko001
14. sep 2012

@bambula27 tak to už je asi "na ceste" 😀 alebo žeby tehu? 😉

21majka
14. sep 2012

Ahojte snazilky,ako sa mate?Vidim,ze uz sa to tu rozbehlo 🙂
@slniecko001 gratulujem ku vkladu,nech sa tvojim dvojickam paci v tvojom brusku 9 mesiacov 🙂
@bambula27 tebe gratulujem k schvaleniu ziadosti,konecneeeeee 🙂neboj,menzes pride a ty uz tiez do toho vhupnes a zacnes so stimulkou 🙂
@xeni81 @amali vam tak isto len a len vsetko dobre,nech sa vasim embryjkam paci a nech rastu 🙂 🙂
@lilli202 a ty moja ako?Co mas nove?Uz sa to nejako pohlo?

slniecko001
15. sep 2012

@21majka ďakujem, dúfam, že sa im v brušku zapáči, ak už nie obom, tak aspoň jednému... 😉

xeni81
16. sep 2012

Takže prvé IUI neúspešné. Dnes ráno som dostala mrchu. Celý deň len plačem, ani žiť sa mi nechce. A to len zajtra by som mala ísť na krv. ☹

slniecko001
16. sep 2012

@xeni81 to mi je ľúto, ale hlavu hore, nič nie je stratené, kvôli jednému neúspechu to nevzdáš, uvidíš, podarí sa. 🙂

bambula27
16. sep 2012

@21majka dakujem, Majka. Mrcha vcera dosla. Teraz neviem, ci predsa len zajtra ist k Dr.Hermanovi ci mu mam zavolat.

cerkutka
16. sep 2012

@slniecko001 dakujeeem za vsetky infosky🙂) joooj tak ja mam v utorok ist za nim to je moj 19 DC ale este ma chce pozriet lebo nemam injekcie ani nic..povedal ze mi urobi najskor prehliadku a az potom sa asi do niecoho pustime...🙂) tak asi si budem musiet pozhanat do toho prveho dna mrchy vsetko co k tomu potrebujem. Hmm..🙂 sa pytam aj preto ze som zacala dnes s takou detoxikacnou kurou co trva 10 dni tak som haluzila ze ci to nahodou nie je hlupost ..ale to asi si este pockam mesiac do vkladu🙂) takze pohoda🙂)!! ozaj ako si dopadla vlastne??

cerkutka
16. sep 2012

@slniecko001 prepac..teraz citam ze si uz po vklade...fuuuha...tak sa drrrz🙂) jujky nech vsetko vyjdee tak ako ma🙂))

cerkutka
16. sep 2012

@xeni81 to mi je velmi luto:(( nevadi....dalsie bude urcite uspesne🙂)!!

deni73
16. sep 2012

@tsunamka Ahoj, nie je problém, že nie ste zosobášení, poisťovňa to neskúma. Ani my sme neboli, len teraz sme sa vzali, keď malý už má 4 mesiace. 🙂

21majka
16. sep 2012

@xeni81 ahoj,to nevadi,neplac moja,treba bojovat dalej a verit,ze sa podari...urcite sa podari 🙂 🙂 🙂

21majka
16. sep 2012

@bambula27 bambula tak to je super ze mrcha dosla 🙂 Ja uz 4ty den pocitujem slabe bolesti a aj priznaky ako pri ovulke,dokonca aj bazalna teplota tomu nasvedcuje,volala som svojmu gynekologovi a on mi potvrdil,,ze pravdepodobne ovulujem,takze to vyzera,ze menzes pride naozaj tak do 2 tyzdnov 🙂 .Som taka stastna,ze moje vajecniky sa tak rychlo spamatali.Klop klop klop -aby to tak fakt bolo 🙂.Takze budem velmi rada,ked mi tu napises,aky bude u teba postup,aby som vedela,co bude cakat mna 😀 😀 😀

lamilka
16. sep 2012

@xeni81 joj, tak to mi je luto...
mna to tiez uz asi caka bududci tyzden,no a pripravujem sa na to najhorsie.ale aj tak je to take zvlastne, neviem preco to takto dr.skusa, mne hned povedal ze skusime dva krat IUI, no ale ze aj ked sa to podari tak s velkou pravdepodobnostou sa to skonci mimomaternicovo.tak neviem preco nas hned neda na IVF, len sa potom takto trapime.
nesmut velmi, verim ze sa to urcite podari, len musi prist ta spravna chvila.

slniecko001
17. sep 2012

@cerkutka neviem ako to dopadne, v piatok mám ísť na krv, doteraz ma boleli prsia a občas pichalo v podbrušku, ale teraz už asi 2 dni nič 😒 Nemám ani nejaké zvláštne pocity, jednoducho ako keby sa nič nedialo 😠

bambula27
17. sep 2012

Zeny, tak moja navsteva dnes u Dr.Hermiho ma prekvapila akoze poriadne. Zacinam pichat uz dnes 😕 🙂 . Som 3DC, urobil mi USG, povedal, ze mam riadne "jatky" (to akoze co?) 😕 a ze je tam zlte teliesko. Ze treba zacat s liecbou ihned. Moment, moment....to akoze normalne u mna prebehla ovulka? Ja asi odpadnem 🙂 Zlte teliesko sa predsa tvori po ovulke na mieste prasknuteho folika, nie? Tak toto je u mna "pokrok". Ten metformin asi predsa len pomaha. Dal mi hned odosielaci listok na interne predoperacne vysetr. Takze dnes zacinam s Diphereline. Inak....zabudla som sa ho spytat, ci s tym metforminom mam dalej pokracovat...neviete mi poradit???? On sice tvrdil, ze ho musim brat az dovtey, kym neotehotniem, ale....
A este jedna otazka, pichate si injekcie do brucha ci stehna? A ak do brucha, tak niekde v blizkosti pupka? Diki

xeni81
17. sep 2012

@lamilka ináč aj my s manželom rozmýšľame nad tým, že už druhý krát nebudem strácať čas s IUI, ale rovno by sme išli na IVF. No uvidíme čo na to povie dr. len dnes som nemala čas mu zavolať.

amali
17. sep 2012

@bambula27 najlepšie je pichať si do brucha 😉 držím prst, nech sa podarí...

xeni81
17. sep 2012

@bambula27 ja som tiež pichala do brucha, neboj sa nie je to nič strašné, držím palce

bambula27
17. sep 2012

@amali dakujem krasne ;)

@xeni81 dakujem 😉 a ihly si mala oranzove? Mne ta pani dala v lekarni aj oranzove aj ruzove. Ved ta ruzova je o polovicu dlhsia a o polovicu hrubsia, brrr..... Nastastie som sestricka, tak si z prace vezmem tie oranzove 🙂

xeni81
17. sep 2012

@bambula27 no ja som pichala Puregon, ale na ihlu sa už nepamätám vôbec. Ale asi ružová. Lebo bola strašne dlhá.