Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

linka
16. nov 2012

@bambula27 dobre moja,este ich necham pre teba 😉

bambula27
16. nov 2012

@linka Dakujem ti ;)

lilli202
16. nov 2012

Ahojte uz som sa vratila zobudila som sa aj majka sa zobudila dobre sme sa vyrozpravali vsak moja
..takze my vedeli odobrat 11a z toho je 7-8dobrych.tesim sa zajtra mam volat.

cerkutka
16. nov 2012

@lilli202 supeerrr....to je fakt vela🙂) dobre si nanosila hihi🙂) kedy vklad?

lilli202
16. nov 2012

Cerkutka zajtra mam volat potom my povie boli ma brucho

lilli202
17. nov 2012

Majka ako si dopadla moja volala si uz??

cerkutka
17. nov 2012

@lilli202 neboooj ked si si dala PK tak akurat dovtedy sa ukudnis a brusko tiez...ja som si hovorila ze ako fajne ze som nesla hned po 3 dnoch ale ze som cakala tych 5 dni lebo to fakt ze aj zena sa da dokopy po tom odbere;)) ja idem v piatok na vklad 🙂)

lilli202
17. nov 2012

Hej dala som si dnes sok volala mam 7v utorok mam volat kedy bude vklad stredu na kolku tak ma boli brusko

21majka
17. nov 2012

Ahoj lilli,tak mne odobrali 5 vajiciek,ale oplodnili nam iba 4,ale ja verim,ze budu oki 😀 Inak mna absolutne nic neboli,ani vcera ani dnes,citim sa super a s priatelom sme prestastni,ze sme tolko vyprodukovali...dneska to ideme oslavit 😀 😀 😀 .My sme si vcera v centre polezali dost dlho,kecali sme este na izbe s Natali az do 11ej,potom sme sa utekali este najest...tak sa uvidime v stredu na vklade....

lilli202
17. nov 2012

Ahoj majka tak ty si sa ale vyspala ..ja mam 7oplodnenych ja este mam volat v utorok kedy mam ist presne na kolku tebe uz povedal ze na kolku mas ist ??beries lieky? ?

lamilka
17. nov 2012

@lilli202
@21majka drzim palce, dievcata, nech sa to podari na prvy krat ! 😉

lilli202
18. nov 2012

Dakujem

21majka
18. nov 2012

@lilli202 no my sme praveze vobec po tej narkoze nespali,iba vkuse debatovali 😀 😀 😀 Lieky beriem asi tak ako kazda pred vkladom-duphaston,estrimax a utrogestan a volat mam tiez v utorok...tak uvidime co bude.Ako sa citis dnes?Uz ti je lepsie?

21majka
18. nov 2012

@lamilka dakujem,si zlatucka 🙂.Dufajme,snazim sa verit,ze to dopadne 'good' aj ked si treba nechat v kutiku duse aj tu moznost,ze to na prvykrat nevyjde 😢

lilli202
18. nov 2012

Majka uz to je kus lepsie. Ako si ty hovorila adoptujeme si..mozno preto ma boli lebo som mala vela vajicok. O kolkej mas volat??

amali
18. nov 2012

😉 ahoj baby, mám dilemu či mám ísť zas na vklad alebo počkať... čo vy na to?

lilli202
18. nov 2012

A baby vklad ako prebieha? ??boli to ako to robia? ?

amali
18. nov 2012

@lilli202 to ti len vložia embrijká do maternice a poležíš si v miernom záklone vzad pol hodinky na sále a hotovo... 😉

lilli202
18. nov 2012

A to neboli? ?tam kde my robili Odber??a co si mam zo sebou zobrat??pizsamo a este

sfera
18. nov 2012

@lilli202 je to skôr nepríjemné ako bolestivé, a treba ti opäť pyzamo a prezuvky

amali
18. nov 2012

@lilli202 nie nebolí to...áno robí sa to tam kde odber a po vklade si možeš na izbe ešte poležať koľko chceš...so sebou si zober len pyžamo, papuče a ponožky ak ti býva zima...aaaaaaaaaaaa pozitívne myslenie 😉

sfera
18. nov 2012

@lilli202 hej tam kde ti robili aj odber ale predtým ťa ešte doky vyšetrí, poprípade zaplatíš 😉

lilli202
18. nov 2012

Aha Dakujem baby ste zlate .ked som uz tolko presla tak toto Hz bude len malickost polezim si tam cely den ...aj teraz tam bolo dost teplo dobre bolo taku modrinu mam kde pi pichli ihlu auu

tromboska
18. nov 2012

@cerkutka PRESNE SI TO VYSTIHLA 🙂 Suhlasim.

slniecko001
19. nov 2012

@amali ahoj, ja som mala 2 vklady po sebe, baby mi tu poradili, aby som išla hneď, že je telo ešte nadopované hormónmi, ale nevyšlo to, tak som si teraz dala pauzu. Rozmýšľam, či bude stačiť 1 mesiac, alebo si mám dať 2 mesiace. Asi to vyrieši mrcha - keď príde včas, tak skúsim v decembri, ak bude meškať, tak cez sviatky sa vklad robiť nebude a preloží sa to na január.

amali
19. nov 2012

@slniecko001 ja som si dala tiež teraz jeden mesiac pauzu a rozmýšľam či teraz v decembri ísť či neísť 😒

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambula27
19. nov 2012

@21majka
@lilli202 Zienky moje, drzte sa...chcem verit a strasne vam to zelam, ze to bude uspesne. 😉 Budem na vas mysliet.

bambula27
19. nov 2012

ahojte vsetky. Chcem sa opytat...Platili ste anestezu aj punkcnu ihlu vy? Dnes som mala kontrolu a sa ma pytal, ci som zaplatila za uspanie a tu ihlu nejakych 150€. To sa akoze plati, ked mam zakrok normalne preplateny poistovnou???? 😖
A este sa chcem opytat, mali ste uz niekto kombinaciu Duphaston a Estrimax 2x1 tabl. na 7 dni? Za aky cas vam potom dosiel menzes?

timmka
19. nov 2012

@bambula27 to co ma znamenat????, prvy krat pocujem, preco by si mala platit?somarina, to sa neplati 😠 a preco beries aj estrimax nechapem....jedine ze nemas dorastenu sliznicu a chce aby si dostala menzes cim skor, aby ste stihli do vianoc... 😒