Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

milagrosss20
3. dec 2012

Viete mi povedat ci ma bude pozerat????pls

anuliktula
3. dec 2012

@milagrosss20 ked ides na 4. zaverecnu konzultaciu,tak ta pozerat nebude,da vam len vysledky,navrhne dalsie vysetrenia,pripadne nejaky postup ( iui ,IVF) a zaplatite 100 eur

milagrosss20
3. dec 2012

@anuliktula ahaaa okik dakujem za info....takze som zvedava ze co...on ma chcel niekde poslat ale kam to neviem...a da mi aj neake papier pre mojho ob.dr gynaka?

anuliktula
3. dec 2012

@cerkutka to je super sprava🙂juuuuj drzim palce,a dufam,ze aj dalsie baby zahlasia pozitivne spravy a bude sa tu tehulkovat pred vianocami

anuliktula
3. dec 2012

@milagrosss20 da ti kompkt spravu s tvojimi aj manzelovymi vysledkami, a tam bude aj uvedene ake dalsie vysetrenia odporuca:laparoskopia vajcovodov,genetika,endokrinologia,inunologia,manzel mozno k urologovi,ved uvidite,drzim palce

milagrosss20
3. dec 2012

@anuliktula no na laparke uz som bola...fuuha manzela na urologiu?tak tam ho uz nedostanem asi...vies ja som na pnke a moj dr potrebuje nieake papiere zalozit do karty aby som mohol preukazat ze chodim k nemu do kosic na vysetrenia a som u neho v lieceni...

lilli202
3. dec 2012

Teraz som sa vratila od Hermana o druhej mam volatttt kto zavola namiesto mna????velmi bojimmmmmm

tromboska
3. dec 2012

@lilli202 drzim palce 🙂

tromboska
3. dec 2012

@cerkutka drzim palce 🙂

cerkutka
3. dec 2012

@tromboska ja som nebola u lekara ale dakujem🙂)) zide sa drzanie palcov stale hihi🙂)

lilli202
3. dec 2012

Ten cas ako pomali ideeeeee nech je su uz dve hodinkyyy

cerkutka
3. dec 2012

mam fotku mojho maleho "ducha" v albume 🙂)

linka
3. dec 2012

@lilli202 a nezabudni sa spytat na hodnotu hcg,on ti ju sam nepovie,aspon ja som sa vzdy musela pytat,drzim prsty..

lilli202
3. dec 2012

Opytam sa moja vsetkooo. Videla som fotku cerkutik krasne

milagrosss20
3. dec 2012

@cerkutka blahozelaaaam ti na kolky krat sa to podarilo?

21majka
3. dec 2012

ahojte zienky,tak ako sa mate?Ja sa citim sqele 😀
@lilli202 neboj sa,uz sa to nezmeni,co ma byt tak to bude 🙂 ako sa inak citis?mas nejake priznaky?Drzim prsteky 🙂
@cerkutka pekne sa ti to zacina,nech ti ta ciarka silneje a silneje🙂

cerkutka
3. dec 2012

@milagrosss20 este neviem, este nemam krv.....ale test vysiel pozitivny na prvy KET.

cerkutka
3. dec 2012

@21majka dakujem🙂

cerkutka
3. dec 2012

@lilli202 dakujem pekne moja, o ktorej si tam bola na krv?? volala si mu vcera alebo si len tak sla?? lebo ze vraj sa netreba hlasit, sice ja idem az v stredu...

milagrosss20
3. dec 2012

@cerkutka nooo tak to je suuuper ked na 1vy sup 🙂 blahozelaaaaaaaaam

cerkutka
3. dec 2012

@milagrosss20 no nie uplne na prvy sup, lebo prve bolo ET to nam nevyslo a hned dalsi bol teraz KETz mrazacikov a ten no uvidime ci vysiel este nic nehovorim bo este neviem....nemam hcg zmerane tak nechcem zbytocne privelmi virit vodu🙂 a davat si nadeje...

milagrosss20
3. dec 2012

@cerkutka ale ked test ti vysiel tak potom je to tak nie?ci test je nieco ine ako krv??a co je to ET aKET?

cerkutka
3. dec 2012

@milagrosss20 ja neviem ale idem dat dole ten moj test bo som ho zavesila dakam ani neviem kam lebo mi tam likuju ludia co nepoznam.jooooj, neviem ci som ho omylom zavesila na verejnu siet alebo co....som iba chcela aby vy ste videli nie vsetci...teraz mam z toho blby pocit...no vies ako...je to fajn ze su dva pruzky ale pokial sa nepotrvrdi krv tak sa radsej nevytesujem...

21majka
3. dec 2012

@cerkutka neviem ako to tu chodi,ale aj mne pisalo vela ludi,ked som tam supla svoje testy...ale verim,ze kazda z nas to mysli uprimne ked ti to laikne moja,ja osobne si myslim,ze ti to tentokrat vyslo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cerkutka
3. dec 2012

@21majka a tebe to tiez vyslo???? som si nevsimla prepac🙂

milagrosss20
3. dec 2012

@cerkutka nooo to si dala na verejnu siet...to ako pises v teme tak dole mas na pravo pridat fotky a tak pridas len do tejto temy...a nie verejne a tesia sa preto ti davaju like 😀 chiiiiii a kedy to ides na krv?

21majka
3. dec 2012

to ja tiez este neviem ci to vyslo,kukni album,ale kazdopadne mam riadne //.,...ale na krv ani neviem kedy pojdem 😀

lilli202
3. dec 2012

To krasne slovicko STE Tehotnaaaaa neviem opisat ako sa teraz tesim HCG 600

cerkutka
3. dec 2012

@21majka jeziiinkuuuuu teraz som videlaaaaa🙂) gratulujeeeeeeeeeeem🙂)) tak evidentne to vyzera na tehotensku vlnu ty kokooooooos🙂)) tak to uz sme (mozno) tri🙂) kedy ides na krv?

cerkutka
3. dec 2012

@lilli202 och.......jeeeeeeeej gratulujeeeeem🙂)) super!!