Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

linka
22. apr 2013

@lafia zalezi od vysky sliznice,mne to vychadzalo na nejaky 19-21 DC...

lafia
22. apr 2013

@linka diky,asi je to fakt individuálne, podľa tej sliznice.Mala som KET pred 2 rokmi, ale sa mi zdá, že vtedy to bol nejaký 14 alebo 16. deň. A teraz mi mrcha prišla o týždeň skôr ako mala a nejako mi ten prenos blbo vychádza. Keby to bol 19-20 deň, to by bolo fajn.

slniecko001
24. apr 2013

@katka30129 moja, daj si pauzu, ja som si po KET dala 4 mesiace pauzu a 2. KET sa podarilo, ide leto, oddýchneš si a potom znova šup do toho 😉

slniecko001
24. apr 2013

@marekmajka gratulujem moja, bruško máš nafúknuté z tých liekov, mne začalo rásť asi v 11.týždni, ale to je moje 2. tehu a to je vidieť skôr ako pri prvom. Už si to veľa ľudí všimlo 😀

marekmajka
24. apr 2013

@21majka
@emee
@slniecko001 ďakujem baby 🙂 Aj som si myslela, že to bude asi z tych liekov, vždy som mala uplne ploche bruško a teraz si ľudia začinaju všimať, že sa niečo deje 😀 Aj keď som pôvodne chcela tehu tajiť do konca tretieho mesiaca pre istotu, no ale z takym nafuknutym bruškom neviem či sa mi to podari 🙂 Vyzeram ako keby som bola v 4 mesiaci 😀 Kedy ste oznamili svoje tehu? Zatiaľ to vie len moja mamka a jedna kamoška. Po podtvrdeni srdiečka by som už aj hadam mohla, alebo radšej ešte mam počkať? Aj keď dufam a verim, že sa nič zle nestane.

21majka
24. apr 2013

@marekmajka ja som oznamila najblizsim az po 12tt a v robote asi tak pred 2 tyzdnami,lebo az teraz mi uz zacina riadne brusko vytrcat 😀 😀 😀 .To krasne tajomstvo som si nechavala iba a iba pre seba a svojich znamych,rodinu a priatelov.Na svete je vela neprajnikov,preto som to ututlavala co najdlhsie 🙂

emee
24. apr 2013

@marekmajka ja som tiez nehovorila nikomu do konca 12.tyzdna. a aj teraz to vedia iba ti najblizsi a ani to neplanujem nejak oznamit, kto chce, nech si vsimne a ked sa opyta tak poviem. ale to zalezi na tebe, ak mas pocit ze to nezvladnes a chces oznamit, tak kludne povedz podla mna 🙂 , ja som to vobec nechcela hovorit, to som si bola ista, pre mna to bolo take vzrusujuce, ze mame s manzelom take krasne tajomstvo, a mali sme kvoli tomu kopu vtipnych situacii v rodine 😀 . ale ak by sa niekto pytal uz skor, tak by som asi neklamala a priznala by sa 😅

slniecko001
25. apr 2013

@marekmajka my sme si to tiež nechávali iba pre seba, ale aj tak si to poniektorí všimli. Tento týždeň sme to už niektorým povedali a ich odpoveď bola, že oni to videli, ibaže sa nechceli pýtať a čakali kedy im to povieme sami. Jediné, ktoré to vedeli už skôr boli moja mama a sestra. Ani teraz to nevešame každému na nos, lebo presne ako píše Majka, neprajníkov je veľa ☹

marekmajka
26. apr 2013

@21majka
@emee
@slniecko001 aj ja to oznamim rodine koncom 12 tyždňa asi to bude najlepšie, svokra akurat bude mať naredeniny takže budu všetci pekne po kope 🙂 Chcem sa opytať keď pôjdem k Hermanovi na ultrazvuk dostanem aj foto?

lilli202
26. apr 2013

@marekmajka ahoj.ako tu citam si tehotna gratulujem ty 🙂)))))) asi ty nedá on nedáva :D.a co sa tyka oznámenia ja som to hned musela povedat kazdému lebo som to nevydrzala :D

lilli202
26. apr 2013

ahojte moje Hermanky.Ako sa máte??co nového.ako vydim uz ste tu aj nové ktoré nepoznám.dlho som tu uz nebola nechce sa my vsetko citat :D.ale Bambulku som precitala a silno silno drzim palceky aby si uz aj ty bola tehu tehu.My rastieme a rastieme kazdym snom sme vacsi a vacsi...

sfera
26. apr 2013

Ahojte, tiež som tu dlho nebola, akosi nebolo času, tiaž som čítala Bambulu a schvaľujem Martin, tiež sa tam chystáme, ale ešte ma čakajú štátnice tak až niekedy v lete. Je tu veľa nových báb, tak veľa úspechov, nech sa Vám splnia vaše túžby.

slniecko001
27. apr 2013

@lilli202 ahoj Lili, máme sa super, aj my rastieme a sme každým dňom väčší aj bábo aj maminka 😀 😀

lilli202
27. apr 2013

@slniecko001 ahoj slniecko tak to ma tesi uz aj vy ste v 13tt ako to leti.hej hej aj my :D a toto teplooo

21majka
27. apr 2013

ahojte zienky,mam trosku odveci otazku,ale nebola ste dnes niektora u Hermana?Tak okolo 13ej?Lebo ja som dnes tu v PO stretla chlapa,ktory vystupoval z autobusu a hrozne,ale fakt hrozne sa podobal na Hermana.Az som ostala stat ako ovalena,som nechapala,co by robil v Presove a este aj v MHD autobuse,ale neda mi to,lebo som si ista,ze to bol on 🙂

sfera
28. apr 2013

Ja som z PO a mám tu suseda, ktorý sa naňho hrozne podobá, až tak že keď ho vidíme s manželom tak sa smejeme, že aha" Herman ide", tak možno to bol on 😉

21majka
29. apr 2013

@sfera joj si ma ukludnila 🙂 Som sa citila tak hlupo,teraz sa uz na tom smejem 😀 😀 😀 Diky

bambula27
29. apr 2013

@lilli202
@sfera moje zlate...ste ma potesili 🙂 Ja na vas vsetky "moje hermanky" myslim. Obcas tak premyslam, ci "dat sancu" este raz Hermanovi...ale to ma napada len v tych chvilach, ked si uvedomim, kolko kilometrov nas do Martina caka 😔 Ale pri predstave, ze by sa vsetko znova opakovalo, tak to hned zmetiem. Uz sme objednani do Heliosu 9.5. na prvu konzultaciu k Dr. Krajkovicovi. Uz sa celkom tesim, lebo ked citam, aky tam je pristup, tak som nadsena. A aj napriek tym kilometrom, ... snad to bude stat za to....

lilli202
29. apr 2013

@bambula27 ahoj moja.tesi ma to ze si sa rozhodla pre novy pokus.teraz nepozeraj kilometre,ja som mala kocice 500km tam aj spat nacestovala som sa toho ale oplatilo sa.ked som bola objednana na odber na 8ráno uz som o 5vstavala a o pol6 sme vyrazali z domu aby sme tam dosli,no a ked som stimulovala kazdy3den sme isli uz ma zadok bolel 😀 😀 no a +zima bola velky sneh.takze nepozeraj km ale chod.uvidis oplati sa ty to a budes aj ty maminka coskoro.ale fórum za to nemusis opustit 😀 😀 😀 😀 ze ty uz budes martincanka 😝 😝

bambula27
29. apr 2013

@lilli202 🙂 ach moja, no forum mozno opustim, kedze CAR menim, ale vzdy sa sem vraciam len kvoli vam. A zatial toto forum je stale medzi mojimi oblubenymi 😉 ... a mas pravdu, nepozerat na km, len proste ist za svojim a verit.

lilli202
29. apr 2013

@bambula27 presne tak. 😎 😎

katica1
30. apr 2013

@bambula27 ahoj pekne si to napisala...ja som bola u Hermana tiez dlho a chcela som ist do Martina....a hophop zadarilo sa po neuspesnom ivf....hned dalsi cyklus,,,uz sme to nemuseli riesit,,,,,drzim Vam palce.....😀

katka30129
30. apr 2013

ahojte zienky...chcela som sa spytat, tie ktore ste brali pred stimulkou metformin, brali ste ho do kedy? ja mam pcos a ja som ho prestala brat hned po odbere....je tu niekto kto to mal inak?ze ho bral az do otehotnenia? dakujeeem

bambula27
30. apr 2013

@katica1 dakujeme. Taki by sme boli stastni, keby sa aj nam "stalo" to co vam. A v to som rovnako dufala....avsak neuspesne IVF bolo v decembri, uz je pomaly maj, vonku plno mamiciek s kocikmi....a mne sa tak veeeelmi zachcelo teraz. Ono mne sa "zachcelo" uz pred 2 rokmi....no odvtedy cakame a cakame. A ja uz dlho cakat nemienim. Tak snad nam Martin bude napomocny.....

bambula27
30. apr 2013

@katka30129 mne ho Herman kazal brat vzdy, vzdy, vzdy....to boli jedine lieky, ktore som mala brat stale. Vysadila som ho len pred celkom prvou navstevou Hermana, lebo vtedy mi hovoril, aby som nebrala ziadne lieky.

tinusasa
30. apr 2013

@katka30129 ahoj aj ja mam pco brala som metformin 6 mesiacov a podarilo sa prirodzene a to sme boli pripraveni ist opat za hermanom 🙂

katka30129
30. apr 2013

no lebo ja mam zacinajucu inzulinovu rezistenciu a mne ho kazal vysadit hned po odbere...brala som ho vyse 8 mesiacov a mrcha mi naskocila,len neviem ci aj ovulka....rozmyslam ze co mam robit ci ho zacat brat znova alebo sa s nim poradit?este mame asi 4 mrazacikov a uz som bola 2x na ket=neuspesnyyyy......ja uz neviem co mam robit aby sa uchytili ☹

tinusasa
2. máj 2013

@katka30129 no najlepsie ked sa poradis s Hermanom. Ja som mala tiez inzulinovu rezistenciu ale metforminom sa mi odstranila nastasie uz po troch mesiacoch ale lekarka mi hovorila, ze bezne az po roku brania MTF.

vieruska666
4. máj 2013

ahojte babenky,chcela by som vediet vas nazor...s priatelom sa pokusame o malicke skoro 4roky,moj gynekolog mi dal kontakt na dr.Hermana,mam ist zanim????uz som zufala z toho,ze sa nam ndari mat malicke

emee
5. máj 2013

@vieruska666 a prečo by si neišla? čo môžeš stratiť? keď nepôjdeš za ním, nepomôže ti 🙂 ak pôjdeš, nemusí sa podariť, ale môže 😉 mne osobne veľmi pomohol, nech je taký aký je. bojíš sa jeho prístupu? alebo celého procesu? napíš konkrétne prečo váhaš, a skúsime ti poradiť 😵