Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilly77
2. dec 2010

@valery08 tak sa teda ráno uvidíme.idem sa na to vyspať nech to skor zbehne. 😖 Dobrú nocku nech nám to všetkým zajtra dobre dopadne 😅

lienka2
2. dec 2010

@lilly77
@valery08 drzim vam zajtra palce 😵 ja som testovala 7 den od ET a boli // 🙂

marcelka83s
2. dec 2010

@celiakia ahoj uff tak to ťi gratulujem k dvojkám 🙂 🙂 🙂 musíš mať radosť,ja som bohužial dopadla zle ani ET ani Ket nevišiel ,znovu to skúsim v januári .Som rada ,že si dala o sebe vedieť.
@valery08 a lilly držím palčeky silno budem na Vás myslieť .

matelko1
3. dec 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
u nas snezi od rana.
baby ktore ste sli na krv,tak cakame na vysledky.

matelko1
3. dec 2010

halooo baby kde ste..cakame na vysledky...

marcelka83s
3. dec 2010

@matelko1 Ahoj 🙂 aj ja som nedočkavá ako dievčatá dopadnú 🙂 ako sa máťe?

matelko1
3. dec 2010

@marcelka83s mame sa fajn.konecne mi maxim spapal obed zemiacky so zeleninkou.
a ty ako.kedy ides do dalsieho boja...v novom roku?

marcelka83s
3. dec 2010

@matelko1 takú fajnotku nechcel papať ,ano v januári lenže nejako si už neverím a to je zle aj ked chcem ten pocit ovládať ale .....možno sa to zmení ked znovu budem čakaťelka 🙂 Tvojie deťičky budú mať teraz prvé vianoce 🙂 to bude aké zlaté nebudú chápať ,že čo sa deje,príde ku vám aj mikuláš nechceťe ích trošku postrašiť?

matelko1
3. dec 2010

@marcelka83s veru to budu nase prve vianoce,aj ked to uz zazili len v brusku.vzdy som sa im prihovarala a teraz realita.no som zvedava kolko krat bude stromcek na zemi 😀 ...to uz budu aj chodit,lebo teraz uz ked sa niecoho pridrzaju,alebo pred sebou tahaju,tak robia krasne krociky 🙂
a ci pride mikulas,neviem asi len darecek budu mat na okne,uvidime...
musis si verit,ze to vyjde,budes oddychnuta po vianociach 🙂

matelko1
3. dec 2010

halooo no baby,ale nas natahujete.tak ake vysledky...

valery08
3. dec 2010

Ahojte, prepáčte, že sa ozývam až teraz, ale som v miernom šoku . Ráno som si robila testík a bol negatívny a keď som volala doktorovi, tak mi povedal blahoželám ste tehotnááá . Na hodnotu hcg som sa nepýtala, lebo som čakala že mi povie niečo celkom iné . Ešte raz Vám ďakujem za držanie palčekov 🙂 🙂 🙂 .

marcelka83s
3. dec 2010

@valery08 gratulujem dneska to tu žije v MK ,ťeším sa aj za ťeba

valery08
3. dec 2010

@marcelka83s ďakujem, zatiaľ sa vytešujem len tak potichúčky 🙂

marcelka83s
3. dec 2010

@valery08 to ťi verím ale budeš mať teraz krásne a šťastné sviatky ,nič krajšie si si nemohla priať 😉 😉 😉

valery08
3. dec 2010

@marcelka83s presne tak, po tomto sme túžili, aby naša láska malinká nezostala sama 🙂 . Tak verím, že to bude dobré aj keď som zatiaľ ozaj opatrná s vytešovaním 😒 . A verím, že v novom roku sa to aj Tebe podarí 🙂 🙂 🙂 .

matakrok
3. dec 2010

@valery08 , aj ja srdecne gratulujeeeeeeeeeeem 😉

valery08
3. dec 2010

@matakrok ďakujem 🙂

matelko1
3. dec 2010

@valery08 blahozelam 🙂 ..takze budes mat krasne sviatky 🙂 ...takze test ti neukazal //.bola si sklamana,ze...ja testom neverim,tiez mi neukazal a bola som tehu.

valery08
3. dec 2010

@matelko1 ďakujem, bola som veľmi sklamaná, keďže už nemáme ani zmrzlinky a na krv som išla len pre istotu, už som ráno ani nemala chuť ísť, ale chvála Bohu dobre som urobila, že som nakoniec šla 🙂 . Áno, ak Boh dá a bude všetko dobré, tak to bude pre nás ten najkrajší vianočný darček i keď jeden najkrajší sme už od Pána Boha dostali, kedže sa nám malinká narodila pár dní pred Vianocami 🙂 .

matakrok
3. dec 2010

@valery08 🙂 toje prekrasny vianocny darcek!
moja kamoska v GA dostala tiez dnes potvrdene,ze je tehulka. nejako sa nam to sype 🙂 ja som bola dnes u doktora. my este len vysetrujeme, buduci rok sa nam to dufam tiez takto splni.

matakrok
3. dec 2010

@valery08 a tiez tej kamoske test neukazal graviditu, az krv

adulik30
3. dec 2010

ahojte vsetky som tu nova no citam vas pravidelne.15.11.2010 sme absolvovali 4IVF uz ako samoplatci a konecne sa to podarilo 😀 26.11.odber krvi HCG 178 , 01.12.2010 kont. HCG 1540 strasne sa tesim a dufam ze to aj nadalej bude stupat a onedlho sa stanem maminou. takze vsetky snazilky nestracajte nadej urcite to aj vam raz vyjde

matakrok
3. dec 2010

@adulik30 tiez blahozelaaaam. a si chodila do Gyncare? vsetky 4IVFka? dnes si uz 3tia, co sa dozvedam. parada. vela stastia i nadalej 😉

adulik30
3. dec 2010

@matakrok gakujem velmi pekne.v Gyncare som bola len na posledne dve pokusy predtym som chodila do SPLNu
no skoda ze som neprestupila uz skor

matakrok
3. dec 2010

@adulik30 ,hlavne ze to uz vyslo. 🙂 ja som bola na 1. ivf v splne. dnes po dalsom vysetreni vidim rozdiel, co mi robili tam a co tu. zda sa to lepsie. 😅

adulik30
3. dec 2010

@matakrok ten pristup sa neda porovnat jednoznacne urcite budes aj ty spokojna

matakrok
3. dec 2010

@adulik30 , dufam 😉 a co sa tyka penazi za zakroky, zdalo sa ti to porovnatelne alebo bol Gyncare drahsi? aj ked na peniaze asi v tomto pripade nemozno pozerat.

mima263
3. dec 2010

@valery08 super

mima263
4. dec 2010

@matakrok tie peniaze, no je to možno trošku drahšie, ale určite vieš presne za čo platíš. Rozumieme si, že?
@adulik30 súhlas .... držte sa 🙂
Pekný víkend

celiakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz