Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
20. dec 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
v sobotu vecer som urobila vian.stromcek ked uz chlapci spali a rano vosli do obyvacky a pozerali sa,no nechapali a maxim si blabotal jeeeee a tie rozziarene ocka u obidvoch,no nadhera.

sofia2008
20. dec 2010

@matelko1 kraaaasa 😵 😵 😵 😵 potom daj fotky po Vianociach malickych pri stromceku 😵
nam tu vcera zasa nasnezilo, takze je vonku velmi pekne..mala je este stale troska nachladena, v noci parkart zakaslala aj rano, taky suchy kasel, stekaju jej hlieny, tak sa jej blbo dycha ☹ dufam, ze sa ten kasel nezhorsi ☹
my tu ani nemame pocit, ze idu Vianoce..doma je doma 😵

matelko1
20. dec 2010

@sofia2008 ahoj a moji chalpci pokasliavaju,v stredu ieme do poradne,tak nech sa na nich kukne...ty mas tam aj lekara pre malu,alebo ako....aj tu je krasne dnes,oteplilo sa,slniecko svieti..

sofia2008
20. dec 2010

@matelko1 mame tu pre malu lekarku, ideme k nej v stredu na obed, vlastne tam ideme prvykrat..manzel ju boldnes k nej prihlasit a inac velmi sa cudovala, ze sa u nas ockuju hned v porodnici proti TBC 😕 ze tu sa proti TBC vobec deti neockuju..tak som zvedava, co nam v stredu povie..ona bude vsetky ockovania atd absolvovat tu v Nemecku..tak uvidime..ale co sa tyka vybavenia nemocnic a starostlivosti..tak to sme na SVK este velmi velmi pozadu..

sofia2008
20. dec 2010

@sofia2008 aj tu sa nam oteplilo a vyslo slniecko..ale o par dni uz ma zacat prsat a na dalsi tyzden ma byt az 7 stupnov 😕

mili1
20. dec 2010

Ahojte, po dlhom čase som sem nakukla a chcem vám popriať krásne Vianoce, všetkým snažilkám prajem aby čoskoro otehulkovali a pozdravujem nové maminky, nových drobčekov 😉 vidim tu len teba matelko ahoj, vy ste uz velký, ako sa máte? dufam že si na mna ešte pamatáš, niekedy sme tu spolu kecali s evkou a csilkou, ger 😀
Ja som dnes urobila stromček, malý pozeral na všetko a velmi sa tešil 😉 minulý rok to tak ešte nevnímal , to bola krása pozerat sa na tie rozžiarené očká,,, 😉
Tak sa majte,,, niekedy ešte nakuknem 😉 🙂

matelko1
21. dec 2010

dobre ranko prajem 🙂
@mili1 ahoj,jasne,ze si ta pamatam.boze aky ste uz velky...ako sa mate,maly ako....uz je velky sibal,co...
veru aj my rastieme,leti to...som stastna....aj moji chlapci sa pozerali na stromcek a maxim jeeee a tie rozziarene ocka,no nadhera...sem-tam nakukni,budem rada....
@sofia2008 takze tam sa vobec na tbc neockuje...ano co sa tyka nemocnic,sme po zadu,ale starostlivost si myslim,ze je na dobrej urovni..

sofia2008
21. dec 2010

@matelko1 pekny dnik 🙂
nam svieti slniecko, ale vonku nejdeme, lebo mala uz sem tam zakasle, ale nie suchy kasel, ale uz aj s hlienom a vonku je sice pekne, ale poriadne mrzne, tak sa bojim, aby do seba nenatahala dost vzduchu, skocim sama do mesta, do centra to mam z domu 15min, maju tu uz vypredaje, tak idem malej nieco kupit, lebo tu ma malo veci a z polovice mi uz vyrastla..prajem pekny den 🙂

matelko1
21. dec 2010

@sofia2008 dnes asi ani ja nepojdem von,lebo chlapci kaslu horsie,zajtra ideme do poradne,vy tiez k lekarke,tak pevne verim,ze bude vsetko ok a sviatky si budeme uzivat a pojdeme niekam von.
tak pominaj € 🙂 ...a pri malej bude manzel..

sofia2008
21. dec 2010

@matelko1 tak ako vravis, nech su pekne sviatky bez chorob 🙂 dnes som do mesta nesla, poobede som dostala prvu menstruaciu, tak ma trocku bolelo v podbrusku, ale zajtra uz skocime, ked pojdeme od dr., chcela som sa ta opytat, ze do kolkych mesiacov treba davat babatko odgrgavat? a prikrmovat sa zacina od pol roka? a potom ako casto pije babatko mlieko, po tom pol roku? ja bohuzial nemam mamu ani svokru, takze sa nemam koho take veci pytat ☹

madonnka
21. dec 2010

Ahoooojteee 🙂 Cítám ze ste ma spomínali 🙂 Dakujem vám,aj ja velakrát myslím na vás... 🙂

Sorry ze nepísem ale k téme velmi nemám co napísat,a mimo témy nechcem....ved sú tu iné fóra-diskusie kde sa moze písat-chatovat o vselicom. 🙂 S poniektorymi z Vás som v kontakte-som rada 😵

Opatrujte sa,zelám vsetkym snazilkám do nového roka aby sa im splnila túzba a drzali coskoro v nárucí to vytúzené bábatko 😵 A ostatnym maminkám vela radosti,spokojnosti v ich detickách,hlavne zdravícka a lásky 😵

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

S tymto prianím sa na dnes s Vami lúcím,mozno niekedy napisem,inác obcas vás cítám. 😵

Majte sa krásne,Radostné vianoce zelám vsetkym hermankám 🙂cmuk 🙂

adulik30
22. dec 2010

ahojte vsetci neprispievam tu pravidelne ale teraz mi neda aby som sa s vami nepodelila o moju radost. dnes sme boli u dr.Hermana na sono a dozvedeli sme sa ze cakame jednovajecne dvojicky 😀 😀 😀 vsetko je v poriadku srdiecka nam krasne bili hrozne sa tesim adufam ze bude aj nadalej vsetko v poriadku.

Zaroven vam prajem krasne Vianoce a Stastny Novy rok 😉

matelko1
22. dec 2010

ahojte 🙂
@adulik30 jeeej tak blahozelam,super tak sa opatrujte 🙂 a sem-tam napis,budeme radi,ze ako sa citis atd.

ked ulozim chlapcov tak mrknerm a napisem.boli sme v poradni atd.

adulik30
22. dec 2010

urcite sa ozvem asi pojdem na PN tak budem mat dost casu.Este sa chcem spytat DR.nam doporucil 3D sono tak v 12-16 tyz. kvoli dvojickam len neviem kedy sa treba objednat bude stacit az po novom roku? ako dlho sa u neho caka na termin?

adulik30
22. dec 2010

zabudla som povedat ze myslim Dr.Dankovcika

gerena
22. dec 2010

@adulik30 zavolaj cim skor, alebo aj mailom sa da objednat, napises co chces a v ktorom si momentalne tyzdni, napis aj telefon a oni sa ti ozvu 😉 a blahozelam

baby ako s amate? a ja som vcera stretla sobku 😵

madonnka
22. dec 2010

Ako dobre,ze som neviditelná,takze tolko o tom.... 😠 🤐

eva7780
autor
22. dec 2010

Hermanky,prajem Vám krásne prežitie sviatkov 😵 😵 😵

matelko1
22. dec 2010

@adulik30 ja som sa obj.mailom a oni sa mi ozavli a objednali ma.
@madonnka ahoj,no konecne baby ste sa ukazali,stara dobra partia @eva7780 ,@gerena 🙂

matelko1
22. dec 2010

@sofia2008 s prikrmamy pomaly,ty kojis myslim takze od 6 mes.mozes pomaly zacat a najprv mrkvickou..a kazde 3 dni nieco pridavat,ale potom normalne aj nakoj,lebo to nebude stacit,to po lyzickach davas a spapa ti 3-4 lyzcky..
ja odgrgavat davam doteraz,ja sa bojim nedat ich odgrcnut.v polroku som este 5-6 x davala mliecko a az postupne som znizovala davky,ale ja som nekojila,ty koj dalej.teraz napr.mi piju mliecko uz len 2 x denne,mali by tych 400-500 ml vypit a to uz mame o chvilku 11 mes.
nasa poradna dopadla takto maxim vazi 8680g,alex 9220g,obidvaja nemaju ciste dychanie,to som vedela,lebo uz 2 tt sme na kvapkach atd.takze nam predpisala dalsie kvapky a aj fenistil a maximovi masticku na licko,vyhadzal sa auz 2 tt je taky,ale to ma vraj z chladu a u nas boli mrazy cez den -14 a to som chodila s nimi von.natierala som ich pletovym mlieckom a to obsahuje vodu takze to som ja sposobila a dnes som kupila krem proti vetru a chladu.

matelko1
22. dec 2010

@madonnka @eva7780 dakujeme za blahozelania.aj vam krasne vianocne sviatky 🙂
pridte sem castejsie... 🙂

mili1
22. dec 2010

Matelko ano stara dobra partia ,,,, 😀 😀 pozdravujem 😉

sofia2008
23. dec 2010

prajem vsetkym krasne Vianoce 😵

sofia2008
23. dec 2010

@matelko1 dakujem za odpoved..ja sa ta asi budem vzdy nieco vypytovat 😵 inac mate pekne vahy a coskoro uz budete oslavovat prvy rocik..to budu krasne torty 😵

sobka
23. dec 2010

Ahojte hermanky🙂 adulik este raz veeelka gratulacia, gerenka este raz veeelke dakujem, matelko,myslim na zajtra na tvojich chlapcov ,mima ahoooj a kukulik kde si? prajem vam krasne prezitie vianocnych sviatkov a vsetko naj v Novom roku,verim, ze bude pre nas snazilky tym uspesnym🙂 pozdravujem aj vsetky ostatne,ktore som nevymenovala,pa

matakrok
24. dec 2010

ahojte,
vesele Vianoce a hlavne POKOJ 😉
nech sa Vam, baby, v novom roku vsetkym splni to, co sa Vam v starom splnit nestihlo...ved vy viete, co 😉

gerena
24. dec 2010

Stastne a vesele, pohodove a pozehnane prajem vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vianocne priania sa vraj splnia vzdy, tak aby sa vam splnilo to vase velke prianie 😵

marcelka83s
24. dec 2010

Prajem všetkým maminkám a snažilkám Šťastné a Veselé vianoce 🙂

babulko
24. dec 2010

Vesele a pozehnane Vianocne sviatky vela usmevu,lasky a pohody pri svojich milovanych 🙂

matelko1
25. dec 2010

ahojte.pekny vecer prajem.nestiham cez sviatky na net...tak mi to prepacte.
zajtra ideme ku svokrovcom.

matelko1
27. dec 2010

ahojte.prajem pekny den.
pozeram,ze vcera tu nik nebol.
tak kde ste haloooo