Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
8. nov 2011

@ali76 tak klobuk dole.....ja by som sa zrutila,ale samozrejme zalezi kolko si mala a mas rokov...

kkacena123
8. nov 2011

@mima595 Ani laparoskopiu nevie spravit obvodak, ale u neho sa to da.

ali76
8. nov 2011

@matelko1 ked som s tym zacinala , mala som 24 rokov, dnes mam 35, zacala som hned po svadbe, mozno to tak malo byt, ze som tak dlho mala cakat, nic nie je nahoda

mima595
8. nov 2011

@kkacena123 - mne povedal, že on najprv preferuje IUI až potom robi laparku, /teda podla diagnozy/ lebo IUI je mensi zasah do organizmu ako laparka...ja už ked som prisla k nemu, tak som mala laparku za sebou, ale viem o 2 kockach, ktore si mala dat spravit laparku v nemocnici u seba a k nemu prist len s vysledkami.....

kkacena123
8. nov 2011

@mima595 Mne tvrdil, ze kedze mam PCOS, urcite nemam priechodne vajickovody....Preto ta laparoskopia a aj kvoli tym cystam.

ixi
8. nov 2011

cavelo kocendy tak riadne sa to tu rozbehlo....Dr. Herman je jednotka vo svojom obore a kazdy ma moznost volby komu sa nepaci nech tam nejde.Ja som maximalne spokojna. S pozit. chlamydiami sa otehotniet ani neoplati a ani poistovna neschvali ziadost na IVF.Myslim si , ze keby kazdemu liecil chlamydie a ureaplazmy ....tak aj 24 h denne by mu nestacilo aby ambuloval..

ali76
8. nov 2011

@kkacena123 nie je to pravda, ja mam takisto PCO a priechodne, inak by som neotehotnela, niekedy nie vsetko treba verit lekarom

bettypo
8. nov 2011

@ixi ahoj, svrbia pršteky alebo už si naozaj rozhodnutá netestovať? 😝
@kkacena123 ja aj celkom chápem, že si sklamaná. Predstava o CAR bola iste iná.
Ja osobne si nevidím nič zlé na tom, ak je pacientka odoslaná k svojmu gynekológovi na preliečenie.
No a celkom by ma zaujímalo, či sa tu nájde niekto, kto absolvoval v Gyncare laparoskopiu, hysteroskopiu.
Aj keď to možno majú uvedené na stránke - ja fakt nevidím dôvod prečo by tieto zákroky mali robiť.
Hlavne ak CAR stojí na jednom lekárovi ktorý má práce vyše hlavy.

ixi
8. nov 2011

@bettypo svrbia ale strach je velky.... 🤐

kukulik30
8. nov 2011

@ixi tak to si potom statocna, ja som testovala od 5. dna po ET 😉

ixi
8. nov 2011

@kukulik30 a uz si mala dve ciarky???

matelko1
8. nov 2011

@ali76 lebo keby si mala po 30-ke tak pochybujem,ze by si tak dlho cakala.....u mna uz roky rozhodovali,tam nebolo na co cakat.....ked sa mi chlapci narodili,tak som mala 35...ja viem,nic nieje stratene....

chlapci uz spia,...

timmka
8. nov 2011

ahojte, chcem sa opytat ci na odber treba mat plny mocovy mechur? niekde som to citala, teraz neviem ci transfer alebo odber, dakujem

timmka
8. nov 2011

@ixi ahoj, v piatok ides na krv? ja idem na odber, ked dozijem 😉

ixi
8. nov 2011

@timmka predodberom sa treba vycikat pri transfere treba plny moc.mechur.....ano idem na krv 🤐

ixi
8. nov 2011

@matelko1 mas pravdu ja mam sice malo rokov babatko chcem od 18 rokov 7 rokov snazenia a nic...je to velmi tazke a tuzba je velmi velka

timmka
8. nov 2011

@ixi drzim palce, nech nam to vyjde 😉 tebe to urcite vyslo, citim to 😵

matelko1
8. nov 2011

@ixi aj aj citim,ze tentokrat ti to vyjde.....po zmene CAR,urcite.....
@timmka tebe tiez drzim palce....

matelko1
8. nov 2011

@timmka pred odberom prazdny mechur,pei vklade plny...

gerena
8. nov 2011

@kkacena123 liecba infekcie ako je chlamydia nie je vecou vysokospecializuvaneho ustavu, neviem ako je presne momentalne, ale nedavnej minulosti laparoskopia bola podmienkou pri niektorych diadnozach aby poistovna schvalila IVF @ixi ma pravdu, kto by chcel otehu s chlamydiou a pri porode nakazit svoje dieta? 25-i 50 perc nositelov je bezpriznakovych aj roky a samozrejme falosne pozitivny test (0,1-0,5perc) je nevylucitelny a takisto ako falosne negativny test, ono sa to musi opakovat viackrat.
@kukulik ja si velmi dobre pamatam ten tvoj OHSS pred vkladom a po vklade, aj to co sme stebou prezivali.....bolo to hrozne 😖 a som rada ze si sa ztoho vysekala

sofia2008
8. nov 2011

@ali76 ja mam tiez PCO, mm katastrofalny spermiogram, boli sme u Hermnana, ktory nam tvrdil, ze sa da aj tak prirodzene, predpisal liecbu na pol roka..no ja som mu neverila, chcela som ist hned na ivf, co on odmietol a nakoniec som aj tak otehu prirodzene..

ali76
8. nov 2011

@sofia2008 no vidis, netreba sa hned trepat na ivf, totehotniet neznamena donosit

ali76
8. nov 2011

@ali76 a este, na ake lieky si otehotnela? JA NA CLOSTIL OD 5 DO 10 DC a potom od 16 do 26 DC Duphaston

ali76
8. nov 2011

@sofia2008 a este na ake leiky si otehotnela? ja som brala Clostil od 5 do 10 dna cyklu 2 krat denne a nasledne od 16 do 26 DC Duphaston, vyslo to hned na prvu ovulaciu

sofia2008
8. nov 2011

@ali76 ja som to brala pol roka, len Duphaston mi blokoval ovulaciu, niektorym zenam s PCO Duphaston takto sarapati..mas moj obdiv, kolko rokov si vydrzala..ja som velmi, ale velmi netrpezliva /pri dcerke mam super skolenie trpezlivosti 😀 /, ja som uz po 3m snazenia robila paniku 😀 nam sa to podarilo po 2 rokoch..a presne, ao pises, otehotniet je len jeden velky zaciatok..

matelko1
9. nov 2011

ahojte.prajem pekny den....

timmka
9. nov 2011

@matelko1 aj tebe 😉

baletacka
9. nov 2011

ahojte, chcem sa Vás opýtať, ja idem v utorok na KET, beriem len estrimax a utrogestan, ale tu som sa niekte dočítala, že pred vkladom si niekde pýchali pregnyl, mne herman nič nepovedal.

timmka
9. nov 2011

@baletacka no neviem, ale pregnyl sa picha pocas stimulky, pred odberom, ale su tu baby skusenejsie

baletacka
9. nov 2011

@timmka ja som si tiež pýchala myslím pre odberom, ale si už presne nepamätám, je to už vyše troch rokov, takže teraz neviem, ale možno v iných centrách sa to tak robí.
a ty ako sa cítiš?