Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

amali
26. júl 2012

@21majka Aj ja sa pripájam že si to stihla a uži si poriadne dovolenku 😎

cerkutka
26. júl 2012

Cafte baby🙂 chcem sa s vami rozlucit na cas do konca augusta, rozhodla som sa ze nechcem uz mysliet na tehotenstvo a babetka a tak.....a kedze tato stranka s tym suvisi tak asi tu prestnem chvilku chodit, kazdopadne koncom augusta idem nato...a budem rada ked sa s vami o to budem priebezne delit a tiez ked budem pocuvat (teda citat) vase komenty ako sa vy mate....vyzera to tak ze koncom toho augusta nas bude dost vela ktore do toho "skocime" takze sa budeme navzajom vsetky velmi podporovat🙂 zatial sa majte krasne a uzivajte si leto🙂 ciao...

slavka_2012
26. júl 2012

@cerkutka prajem pekne leto,,,a relaxuj 😀

julka31111
27. júl 2012

@cerkutka ahoj no nebola som v tom bola som u gyn.. a ma skontroloval mi strcil do posvy daco velmi neprijemne..vyzeralo to takto palicka a na konci take daco ako trojuholnik a urobil mi stym a nic povedal ze sa mam obliect o dva dni som dostala no ale teraz tento mesiac som mala dostat a nic cely jul nic no este do konca su nejake tie styri dni ale nemam ani kvapku krvi akurat som sa raz utrela s papierom od spodu po cikani no a som mala take jak husty mali vytok sfarbeny do hneda.. robila som si testy uz 3 a nic co to moze byt??? nevies?? skusam vsetko mozne hladat na internete v pondelok menim gynekologa lebo tento je lavi nikdy nic mi nepovie aj ked sa opytam pozera pomne ze co ja vlastne od neho chcem.. skus mi poradit prosim 😀 😀

21majka
27. júl 2012

Tak zienky,odchadzam,dakujem a aj ja vam prajem krasne dni oddychu a pokoja...ozvem sa vam o 10 dni...a hlavne vela vela optimizmu do toho nasho 'boja'.PAPAPA 🙂 🙂 🙂

lilli202
28. júl 2012

no ta tu.kazdy odchádza???hmmm.a ja tu ostanem hahah.nech my napise niekto kto tu somnou ostane?

amali
28. júl 2012

@lilli202 ja tu ostanem 😉

zusanna
30. júl 2012

Ahojte žienky, chcela by som sa k vám pridať, dnes som volala do centra, no ale dr.Herman má dovolenku a ordinuje až po 20tom....S manželom sa snažíme o dieťatko 2 roky a neúspešne ☹ ....Tak sa to stále naťahuje...po poslednej návšteve gynekológa som sa odhodlala s manželom k zásadnému kroku-skúsiť to cez centrum...Podľa kladných ohlasov na dr.Hermana som neváhala....Aký je tam postup?Sestrička mi vravela že mám zavolať priamo dr v 1 deň menštruácie a prísť....menštruácia ma prísť sama(aj keď v mojom prípade neviem keďže 2 posledné cykly boli nejako natiahnuté a tak mi to v 2.cykle gynda zastavil nejakými liekmi, teraz len čakať, to je na tom najhoršie)nie cez vyvolávačku a nemám brať žiadne hormonálne lieky, no neviem či len v ten deň alebo nejakú dobu predtým-liečim štítnu žľazu...už ma nebaví brať duphaston a clostilbegyt a nič sa nikdy nedeje a tak chcem vedieť ako sme na tom a čo je príčinou a samozrejme hľadam pomoc, pretože som na konci so silami, tak d´fam že tentoraz to celé bude zdarné....a ako je to po fin stránke?ak tu je niekto poprosím napíšte mi

ixi
30. júl 2012

@zusanna ahoj v prvom rade si sa dobre rozhodla lieky by si nemala brat aspon jeden cyklus sice neviem ako je to s liekam na stitnu zlazu ale dufaston a podobne tomu urcite nie pretoze to skresluje tvoje skutocne hormony ....

amali
30. júl 2012

@zusanna Ahoj. Ja Tiež navštevujem gyncare v košiciach. Sestrička ti povedala dobre že sa máš ozvať až ked dostaneš menštruáciu - zavoláš, objedná ťa. Po príchode do ambulancie vypíšeš dotazník s ktorým pojdeš k lekárovi. On sa ťa ešte opýta čo potrebuje, vyšetrí ťa ultrazvukom a odoberie krv. Hej v dotazníku si všimni poplatok 100 eur, ktorý platíš až po všetkých vyšetreniach. Potom tam prídeš druhý krát tj. počas ovulácie on ti povie kedy a zas ti urobí ultrazvuk a odoberie krv a manželovi urobí spermiogram. Potom prídete po tretí krát kde vám povie výsledky a odpovie na všetky vaše otázky (vtedy sa platí ten poplatok). Ak máš nejakú otázku tak sa pýtaj 😉 🙂

zusanna
30. júl 2012

@ixi ďakujem krásne, budem musieť zajsť k endokrinologičke a poradiť sa s ňou a aj s gyndom, ale krásne ďakujem za radičku 😉

zusanna
30. júl 2012

@amali chcem sa ťa opýtať, zavolať mám v 1 deň cyklu?ja mám problémové cykly, aj posledne to bolo 16 dní, no teraz už zasiahol gynekológ a zastavil mi to liekmi a vraj mám čakať na prirodzený príchod noveho cyklu, no to slovíčko čakať mi reže uši, som dosť trpezlivá ale aj ja chcem to malé roztomilé bábo ☹ ..na ten poplatok ma sestrička asi upozorní pri objednaní, ona mi povedala že mám volať na mobil priamo dr.Hermanovi...a po tej konzultácii a ppo vyšetreniach nastavuje dr liečbu?alebo sa priamo ide na umele?ale to zavisí asi podľa stavu nás oboch, že?
a ozaj, ďakujem že si mi napísala, moc pomohlo,info ohľadne tohto uvítam...tak len musím počkať kedy príde mrcha
🙂

amali
30. júl 2012

@zusanna no nesmieš brať žiadne hormonálne lieky aby ked ti bude brať krv na hormóny neboli výsledky skreslené. Na umelé sa ide až po všetkých vyšetreniach a aj to ti musí odporučiť lekár.

ixi
30. júl 2012

@zusanna to ze budes platit si precitas v dotazniku ktory budete vypisovat pri sestricke pri prvej navsteve su tam otazky o tebe ake ochorenia a lieky a blabla... a hlavne bud trpezliva ja uz cakam 7 rok a nevzdavam sa 😉

ixi
30. júl 2012

@zusanna po vysetreniach vam doktor povie v akom ste stave ci treba este dajake vysetrenia alebo nasadi liecbu a v najhorsom pripade pojdete na umele ale to je este daleko teraz sa hlavne sustred nato, ze 1 DC budes volat hermanovi a on ti povie presne kedy mas prist 🙂

amali
30. júl 2012

@ixi ahoj. Ty si už bola na IVF?

ixi
30. júl 2012

@amali ano bola 😎

amali
30. júl 2012

@ixi mna to čaká v septembri prvý krát tak uvidíme čo z toho bude 😉

ixi
30. júl 2012

a kedy zacinas pichat? mas dlhy protokol ci ako?jasne ze to vinde 😎

amali
30. júl 2012

mám dlhý protokol a začínam pichať v auguste 😒

amali
30. júl 2012

@ixi mám dlhý protokol, začínam pichať v auguste 😒

ixi
30. júl 2012

@amali ved to je super a kedy?

amali
30. júl 2012

@ixi 16 augusta, tak mi vyšiel výpočet, keby nešiel herman na dovolenku tak by to bolo o mesiac skor 😠

ixi
30. júl 2012

@amali hovor mi daco ja 13 😎

amali
30. júl 2012

@ixi tak to je super, a koľko injekcií máš vybrať ?

ixi
30. júl 2012

@amali vlastne u mna je to tak ze teraz 3.8 si mam pichnut diphereleine 13 by som mala dost mrsu a vtedy mu mam aj voalat a po mrse zacnem pichat myslim ze 10 dni 😉

amali
30. júl 2012

@ixi ja si mám začať pichať na 22 deň po začatí menštruácie a ked dostanem menštruáciu tak mu mám volať

ixi
30. júl 2012

@amali no ved na ten 22dc si ja mam pichnut tu jednu injekciu tak cakat na mrsu a volat

ixi
30. júl 2012

@amali ty ides na ktore ivf?

amali
30. júl 2012

@ixi a ja Ti viem, je ich niekoľko?