Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
22. okt 2012

@vivera ja som zacala az ked mi prisla menstruacia a to v jej treti den.

cerkutka
22. okt 2012

@bambula27 no ved uvidis, podla mna ta musi skontrolovat co a ako to s tebou vyzera a potom sa podla toho rozhodne., on predsa nemoze povedat bez toho aby ta videl ze kedy budes uz tak v poriadku ze mozes zacat znova stimulovat🙂)

bambula27
22. okt 2012

@cerkutka ved to mas pravdu. Tak ale urcite zaciatkom novembra by som tam sla zbytocne. Budem po menstruacii a dalsia bude daleko :D

lilli202
22. okt 2012

@cerkutka tak to slo ryychlo co moja.jujj ja idem 5novem..uz my mozno vypise dalsie.

vivera
22. okt 2012

dakujem vám, ja už neviem, čo má akú postupnosť. Pri prvých dvoch IVF mi pichli 22dc diphereline 3,75 a 2alebo 3DC som začala stimulovať. Teraz pichám 0,1 diphereline už 16 dní a som 4 DC a prísť mám až piatok. Nerozumiem tomu. A to som si myslela, že som už ,,profík,,

slniecko001
22. okt 2012

@cerkutka chcela vy som vyčkať až na krv, aby som zbytočne nepanikárila keď bude testík negatívny, ale či to dovtedy vydržím a odolám pokušeniu to neviem 😀 Ty sa chceš otestovať skôr, si veľmi zvedavá? 😉

cerkutka
22. okt 2012

@bambula27 nikdy nevies, pozri tato ti prisla dokonca skor ako mala nie??

cerkutka
22. okt 2012

@lilli202 vies co teraz pozeram ze som ti zle napisala 🙂 ja som totizto zacala uz 28smeho, takze si prirataj este dakych 5 dni🙂 takze pichanie trva zhruba 2 tyzdne🙂 +- zalezi v akom stave si....a v akom stave su tvoje vajicka🙂

cerkutka
22. okt 2012

@slniecko001 bojim sa testovania:(

cerkutka
22. okt 2012

@lilli202 a ty co vlastne teraz pichas?

bambula27
22. okt 2012

@cerkutka no 37 dnovy cyklus je u mna parada 😅

cerkutka
22. okt 2012

@bambula27 boooze to musi byt haluz aketo dlhe cykly a najhorsie je ze nikdy nevies kedy to pride, takze musis mat so sebou stale hygienicke veci vsak?? to mas takto cely zivot?

bambula27
22. okt 2012

@cerkutka no to ti poviem, je to odveci...tak moje zaciatky boli normalne, potom som bola peknych par rokov na Duphastone, cize to bolo pravidelne ako hodinky....ale odkedy chodim k Hermanovi, neberiem okrem metforminu uz nic....a tie cykly su take. 😒 Ale ja verim, ze ten metformin pomaha....pred zacatim stimulky som mala ovulku 🙂 to ma strasne tesi.
A inak moja, ja byt na tvojom mieste, urcite by som nevydrzala az kym nepojdem na odber hcg, ale testla by som az nejaky den dva pred odberom, ... lebo zas ak by bolo hcg negat. tak by som bola sklamana tiez. A tak by som sa aspon kusocek na to pripravila.

lilli202
22. okt 2012

@cerkutka ja si teraz nepicham nic.vtedy som sina 22dc mala pichnut jednu ampulku dipherilene a tolko.este si netestovala??,kolko den si po vklade???ja by som si uz urobila.....

cerkutka
22. okt 2012

@bambula27 uvidim, teoreticky by som sa mohla otestovat uz zajtra to bude 8DC a baby hovoria ze to je den kedy by uz malo byt vidno....tha neviem fakt....haluzim strasne sa bojim neuspechu.

cerkutka
22. okt 2012

@lilli202 no min. pondelok som bola na vklad takze asi 7-8 DC 🙂

cerkutka
22. okt 2012

@bambula27
@lilli202 chcem pockat do stredy ci nedostanem mrchu...ked nie tak stvrtok rano testnem

milagrosss20
22. okt 2012

ahojte...baby dnes som mala dostat mmsku a neprisla mi aj vam meskala po laparke?

bambula27
22. okt 2012

@cerkutka tak pockaj este tych par dni 😉 Aspon do stredy.Neviem preco, ale mam obrovsky tusak, ze prave ty budes dalsia, ktora nam da konecne nadej pozitivnym vysledkom 😵

cerkutka
22. okt 2012

@bambula27 jezinku, keby ten tvoj tusak vysiel....joooj aka happy by som bola🙂) ale dakujem za povzbudive slova...uz musim tolko vydrzat, sak uvidim ako sa budem citit...lebo mam fakt pocit raz taky ze ma boli vsetko a raz taky ze ma neboli nic...🙂

cerkutka
22. okt 2012

@milagrosss20 mne prisla skor🙂

amali
22. okt 2012

takže baby, ket nevyšiel bábätká sa neujali.... ☹

cerkutka
22. okt 2012

@amali to mi je hrozne luto, ako vies? si uz bola na krv?

milagrosss20
22. okt 2012

@cerkutka no ja som po laparke krvacala ale to len trochu len a dnes som mala dostat a neprisla mi a musim pocakat kedy pride aby som mohla zavolat hermanovy a objednat sa...

lilli202
22. okt 2012

@cerkutka to by uz bolo vyidno v stredu...stredu ráno si urob moja testik..bud alebo.musis sa pripravit aj aj..ale ja viem ze to visloooooooooa budem krstná hahhahah

cerkutka
22. okt 2012

@lilli202 neviem neviem🙂) ma boli dnes podbrusko ako na menzes, stale si nie som ista ci tie tabletky zabranuju menstruacii alebo nie, takze neviem co mam cakat fakt....uz som z toho nanervy🙂 hej v stredu alebo vo stvrtok rano urobim🙂 v piatok pojdem na krv

amali
22. okt 2012

@cerkutka ano, dnes som bola na krv tak je to istééééé........

cerkutka
22. okt 2012

@amali a nic, vobec ziadne hcg si nemala?? to mi je luto:(( a povedal aj preco?? inak ktory den si bola na krv? menstruaciu si nedostala? nebud smutna, este mas dake mrazaciky?

lilli202
22. okt 2012

@cerkutka neboj sa vislo to urcite to vyslo..urob si v stredu ráno a hned my aj napis ako prvej hhahah

21majka
22. okt 2012

tak zienky,prva injekcia pichnuta,bez akejkolvek pomoci 😀 Nebolo to az take hrozne,len to sadielko by mohlo byt vacsie 😀 😀 😀