Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
7. jan 2013

@amali jasne chapem, nechaj si tolko casu kolko budes potrebovat, ja by som na vasom mieste skusila martin a nejlepsie by bolo Brno, tam su super odbornici 😉

bambula27
7. jan 2013

@amali
@slavka_2012
@timmka inak, ja som to iste planovala, ze ak bude mrazacik, tak pojdem si prenho. A ak nebude, tak silno budem uvazovat o zmene CAR. Chcem skusit aj inych lekarov....dnes som hovorila s jednym gynekologom, tak povedal, ze kludne mi odobri moj nazor, ze vyskusat Clostilbegyt, ale v mojom pripade vraj je davka 2x1 tbl. denne po dobu 5 dni MALO. A moja gynekol. to skusila iba jeden cyklus a viac nie. Chcela by som skusit aj s tym este. Neviem. Uz akosi Hermanovi neverim. Asi preto, ze som tiez pocula, ze viacere vedeli, ze maju niekolko mrazacikov a pritom im povedali, ze uz nie su. ZAUJIMAVE. Mne behaju hlavou aj myslienky, ze ci ich nepouzil aj na biznis....co je dost mozne. Ale.....neviem co si mam mysliet.

amali
7. jan 2013

len ma na tom všetko štve, že aj môj brat robí umelé oplodnenia, ale v čechách a tam to stojí veľa penazí, ktoré nemám...a brat nebol veľmi spokojný s hermanovou prácou aspoň z môjho rozprávania...hovorí že mám ísť inde, ale ked všetko je tak daleko...blbé slovensko 😠

linka
7. jan 2013

Baby moje,ja byt na vasom mieste,menim CAR,je to cisto biznis...pri prvom ivf mi mrazili hned v den vkladu a pri druhom ivf ze musia sledovat??? no to urcite,hovno velke,biznis jak svina 😠 😠 😠 a z piatich mi ostali len dve,ktore vlozil !!!

emily222
7. jan 2013

Mne zamrazili ešte v roku 2009 dve embryjka, takže od tej doby prešli skoro štyri roky. Teraz v novembri som bola na KET. Deň pred KET ich rozmrazili a sledovali až do nasledujúceho dňa. ŽIvotaschopné boli obe, takže mi ich aj vložili.

bambula27
7. jan 2013

@amali ved aj mna toto trapi, ze je vsetko daleko ☹ A navyse ked clovek pracuje....je to problem takto niekde cestovat. Ale rada by som naozaj zmenila CAR

bambula27
7. jan 2013

@linka to uz je podla mna privela skusenosti s touto situaciou, nemyslis? Ja som normalne zhrozena. Tak som si hovorila, ze hadam by toto neurobil, ako v nasom pripade, ze s tazkou biedou sme mali 4 vajka, z toho LEN 2 oplodnene....tak hadam by nase embryjko na biznis nepouzil. Neviem ako to naozaj bolo, ale som sklamana...a poriadne.

amali
7. jan 2013

@bambula27 pravdu sa aj tak nikdy nedozvieme... 😠

bambula27
7. jan 2013

@amali no len aby!!!!! 😠 😔 😖

linka
7. jan 2013

@bambula27 uz len to,ze nepovie kolko mame mrazacikov je cele zle,v kazdom inom care to netaja,ale povedia kolko kto ma,keby som ja bola vedela,ze nase druhe ivf skonci takto,hned by som zmenila centrum...

amali
7. jan 2013

@bambula27 ja tam mám ešte tých 5 mrazáčikov ale neviem aké sú či sú vôbec vhodné na vklad, i ked jemu to može byť jedno šak 200éčiek za vklad aj ja by som chcela taký zárobok za 5 minút roboty 😠

bambula27
7. jan 2013

@linka ved prave. To je podozrive az moc, ked povie ze nevie kolko. 😠 A nechystas sa niekam inam moja?

bambula27
7. jan 2013

@amali to je fakt. Ale tes sa, ze ich aspon mas...ja verim, ze su schopne 😔

linka
7. jan 2013

@bambula27 moja zatial nechystam,manzel uz nechce ani pocut,mam pocit ze ho to ranilo viac ako mna ☹

amali
7. jan 2013

@bambula27 ja tomu neverím...a u neho duplom ☹
@linka dakujem za všetko... 🙂

linka
7. jan 2013

@amali nedakuj,ved nemas zaco 😉 a na tych mrazacikov sa chystaj,nenechaj ich tam 🙂 skoda,ze mne uz nic neostalo 😒 ☹

amali
7. jan 2013

zatiaľ mám takéto 6 ročné bábo

bambula27
7. jan 2013

@linka hm...tomu velmi dobre chapem. Vidim to na mojom mm. ☹ A preto ma to boli 2x tolko. On sa snazi, ze "neboj, bude dobre, podari sa nam..." stoji pri mne, ale...vidim, ze ho to velmi trapi.

amali
7. jan 2013

@linka aj mne to je ľúto že ti nič neostalo, no jasné že mrazáčikov nenechánm tam, ale musím našporiť 😉

bambula27
7. jan 2013

@amali no ten je krasny 😵 Ja uz tiez uvazujem aspon nad takymto "krpcom" ale to moj mm nechce ani pocut 😀

amali
7. jan 2013

@bambula27 to je ona a volá sa Dzuly, vieš koľko sa ja s nou doma narozprávam ked mi je ťažko a som sama...

bambula27
7. jan 2013

@amali tak DZuly? Je naozaj krasna. Tak vies, nie nadarmo sa hovori, ze pes je najlepsi priatel cloveka 😉 Ja psikov zboznujem.

amali
7. jan 2013

@bambula27 je to člen rodiny a veľmi ťažko by som znášala ak by ma opustila...dúfam že tu bude ešte dlho...ináč ona nechce mať malé...asi súciti s paničkou... 😀

bambula27
7. jan 2013

@amali nechce? A to odkial vies?

amali
7. jan 2013

@bambula27 tak pevne dúfam že ked sa podarí mne tak budeme mať doma aj 101 dzuliek.. 😀 skúšali sme už a nechce...

linka
7. jan 2013

@bambula27 chlapi to nechcu dat navonok znat,ze ich nieco trapi,ja by som tak niekedy prijala,aby sme si spolu poplakali...a ani moj mm nechce psika,ja by som brala hned 😉

amali
7. jan 2013

@bambula27
@linka ja vám požičiam... 😉

tromboska
7. jan 2013

@emily222 a podarilo sa?

emily222
7. jan 2013

Teraz nie, ale pred tými viac ako tromi rokmi áno. Máme doma dvojičky 🙂

labanka
8. jan 2013

@bambula27 mojko skus tu endokrinologicku Posovu, ona ti ten clostill nahodi.... poslem ti cislo? a ked chces menit CAR tak by som jednoznacne sla az do Brna, tu je vsetko nahovno!