Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
9. júl 2012

@slavka_2012 a vies co pozeram? ze ty uz mas 2 deti?? a otehotnela si prirodzene??

slavka_2012
9. júl 2012

@cerkutka zajtra idem na krv,,,,no neviem ci nieco z toho bude ☹ uz cakam len na zazrak 😔 ,,,ano mam 2deti z predchadzajuceho manzelstva,,,ani neviem ako som k nim prisla 🙂 ano uplne prirodzene 😉

21majka
9. júl 2012

@slavka_2012 Slavka nesmut,mozno ta vysledok zajtra prekvapi...a ty budes stastna tehulka 🙂 Ja sa sice este len na IVF chystam,takze skusenosti nemam,ale vacsinou tu zienky pisali,ze zacali krvacat,alebo spinit,preto uz vedeli,ze im IVF nevyslo...ale vsak ty si nic take nepisala,nie?Budem na teba zajtra mysliet a hlavne drzat prsteky 🙂

slavka_2012
9. júl 2012

@21majka dakujem majka 🙂 ale vazne uz cakam len na zazrak 😔 ja som ani po IVF nekrvacala a mrchu som dostala az po vysadeni liekov...takze na to sa nespolieham ☹

cerkutka
9. júl 2012

@slavka_2012 ale kramy si nedostala vsak?
haluz...ze vlastne clovek pride k detom bez problemov a potom odrazu tie problemy pridu...je to divne cely ten kolobeh zivota🙂 drzim ti palce, zajtra mi urcite napis ako si dopadla....budem na teba mysliet!

slavka_2012
9. júl 2012

@cerkutka nie kramy nemam ale ja som ich nedostala ani po IVF ☹ ☹ zajtra dam vediet ,,,az poobede budu vysledky....i ked...ved uvidime 😔 ale dakujem 🙂

lilli202
9. júl 2012

Ahoj linka. Tak uz by sme mali mat ak nas uz neposle nikde ty ako moja

cerkutka
10. júl 2012

@slavka_2012 mysli pozitivne moja...drzim palce dnes🙂

slavka_2012
10. júl 2012

zazrak sa nekonal 😢 😢 😢

21majka
10. júl 2012

@slavka_2012 to mi je luto slavka ☹ Tak som verila,ze tebe sa to podari,uz len preto,ze mas uz dve deti prirodzene...

slavka_2012
10. júl 2012

@21majka majka poplakala som si je mi to velmi luto a boli to 😢 😢 😢 troska si oddychnem od liekov a potom sa pustim do boja zase 😉 aj ja som verila,ze sa to podariiiii,,,,,no clovek mieni a pan Boh meni 😔

21majka
10. júl 2012

@slavka_2012 slavka verim ti,ze je to tazke ☹ Ano,pan Boh meni,tak prave preto,musime verit,ze sa to podari.Ved aj ja do toho idem s velkou nadejou,ze sa podari,aj ked v kutiku duse si takisto musim nechat miesto aj na sklamanie...Ale budem skusat a skusat,tak ako ty,lebo my zienky sme silne a dokazeme prekonat aj nemozne...oddychni si a hor sa znova do toho...a musi uz byt uspesne 🙂 🙂 🙂 A ktovie,mozno o par mesiacov budes tehulka a budes utesovat ty mna,aby som sa nevzdavala...

anuliktula
11. júl 2012

@slavka_2012 slavka hore hlavu , nesmut, podari sa to nabuduce

bambula27
11. júl 2012

chcem sa opytat... odporucil Dr.Herman niekomu aj IUI alebo kazdej len IVF?

cerkutka
12. júl 2012

@bambula27 no ja som bola prekvapena a tak isto aj moj gynekolog ze nam neodporucil IUI pretoze manzelov spermiogram bol OK a ja v podstate tiez....aj laparka dopadla dobre. Herman hovori ze IUI je zbytocna strata casu a pomenoval to ze je to sex za peniaze.

bambula27
12. júl 2012

@cerkutka odporucil vam IUI? Tak ak bol spermiogram ok a ty tiez, tak ok. Pretoze moje vysledky zas neboli "ruzove" a manzelove ani nehovorim. Tak preto IVF. Len moja gynek. povedala, ze od neho jej este ani jedna pacientka neprisla s dobrymi vysledkami 😀 ..... tak preto sa pytam.

cerkutka
12. júl 2012

@bambula27 no nie...neodporucil na IUI, rovno ivf.....som bola prekvapena aj ja aj gynekolog. ale neriesim to uz...

bambula27
12. júl 2012

@cerkutka a kedy teda idete?

cerkutka
13. júl 2012

@bambula27
az po lete....v; auguste alebo septembri...a vy?

bambula27
13. júl 2012

@cerkutka nam odporucil najskor o 3-4 mes., cize taky oktober by mohol byt 😉 Ja verim, ze to bude uspesne hned na prvykrat.

bambula27
13. júl 2012

Este by som chcela vediet, ako to potom funguje....Budem brat tie injekcie a budem tam musiet chodit na ultrazvuk, ze ako rastu foliky? Ci ako?

susanci
13. júl 2012

@bambula27 avooj a tebe Herman nedal žiadne lieky?ja mam tiež PCOS a dal mi metfortim ..beriem ho 3 krát denne a mám ho brať pol roka ale vravel že do pol roka by som mala aj spontánne otehotnieť ..akurat manžel chodi k urologovi aby mu nastavil liečbu aby sa preliecil a šup na to 🙂 a ak neostanem tehotná tak potom hor sa na IVF 🙂

bambula27
13. júl 2012

@susanci ale isteze, dal mi metformin, ten som brala 4 mesiace, v aprili som s nim skoncila a odteraz znova. Dnes prvykrat a uz mi nie je dobre ☹ Beries 500? a znasas ho dobre? Kde ste boli u urologa? Lebo aj my by sme potrebovali. Tiez povedal, ze by som mohla otehotniet po tych tabletkach, ale.....ze manzelove vysledky po liecbe mozu byt lepsie, ale nemusia. Moze to ostat rovnako, alebo sa zhorsit.

cerkutka
16. júl 2012

@bambula27 preco az tak neskoro?

bambula27
16. júl 2012

@cerkutka ja neviem...povedal, ze aby ma na to mohol pripravit. neviem..ci kvoli tomu beriem najskor ten metformin alebo preco...

anksunamonka
16. júl 2012

ahojte dievčatá, tiež sa chystám do gyncaru, nech nám už dopomôžu k vytúženému bábu...
pred rokom sme absolvovali tie vstupné vyšetrenia, ale ďalej sme to zatiaľ neriešili. pozisťovali nám choroby (ako inak) ale teraz už by som sa tomu chcela intenzívnejšie venovať.
Chcem sa teda opýtať, či neviete ako berie pán doktor herman dovolenku, lebo očakávam MS tak do týždňa a hneď by som sa k nemu chcela aj objednať. Ale moja kolegyna bola v júni na IVF a vravej jej, že bude mať aj dlhšiu dovolenku.
Neviete mi poradiť niektorá???
Dakujem.

cerkutka
16. júl 2012

@anksunamonka ahoj...myslim ze teraz bol nedostupny min. tyzden, takze asi bol na dovolenke uz by mal byt spat🙂

vieruska666
16. júl 2012

ahojte babenky,dnes som volala s dr.hermanom a maju teraz dovolenkove obdobie takze sa mu mam ozvat po 20.auguste.s mojim drahym sa snazime o malicke skoro 3roky a ziadny vysledok,moj doktor mi dal cislo a adresu na dr.Hermana tak dufam,ze mi pomoze.Nemozete mi poslat nejake informacie?citala som vela uz otom a som rada,ze som vas tu nasla v takej skupinke lebo zena zene pomoze velmi a hlavne ked ma taky isty problem ako ta druha...dakujem velmi pekne...a este na prvu navstevu u lekara mam brat aj partnera?

linka
16. júl 2012

@vieruska666 ahoj,nemusis brat ale mozes,ja som ho vzdy brala so sebou,samej sa mi nechcelo chodit,ved nech aj on je pri tom som si vravela 😀 spg mu budu robit na druhej navsteve a tebe vyter naviac vezmu,na prvej len sono a potom na dalsej zase sono aj krv po celu dobu,neviem ako casto mi brali krv,uz nepamatam a potom vam povie vysledky,plati sa az na konci 😉

lilli202
16. júl 2012

no ahojte baby.dal my uz papiere herman zajtra idem poslat do poist......ze vraj po 20auguste my uz má prist z poist.no to budem zvedavá ale.