Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

karin415
5. máj 2013

@vieruska666 urcite odporucam mu rovno zavolat a objednat sa, ak sa snazite 4 roky a nic ... tak je urcite niekde problem a on ti ho pomôze najst, Mne ho tiez môj gynekolog odporucil teraz absolvujeme uvodne vysetrenia a nelutujem, ako ti pisala emee skus napisat co ta odradza 😉

bambula27
5. máj 2013

Babyyyyy.....poradte, prosim. Hlavne tie, ktore poznate celu moju "púť" u Dr. Hermana. Myslite, ze by sa nam to este mohlo unho podarit? Objednali sme sa sice do Martina, ale ked tak s mm rozmyslame a preberame to, bolo by to velmi zlozite a narocne aj financne aj co sa tyka dopravy. A dalsia vec, manzel akurat povedal, ze Dr. Herman ma predsa len pozna, vie, kde aky problem bol, ze najprv prazdne foliky, ohss, potom to proste nevyslo....vie, ze reagujem velmi aj na nizke davky....proste ma pozna. Nevieme sa rozhodnut. Pretoze zas na Heliso v MT citam same dobre "reci" ..... aaaach, Poradte

amali
5. máj 2013

@bambula27 ahoj moja......ja som išla hned do brna a som veľmi spokojná.......už som si povedala že ked pojdem do martina už toľko pojdem aj do brna kedže som z východu ved vieš.......a teraz čakáme dvojičky hned na prvý šup......držím palce nech sa správne rozhodneš..... 😉

slavka_2012
5. máj 2013

@bambula27 ahoooj...musis sa rozhodnut sama,,,,,ja som po tom nasom neuspesnom decembri ci januari /ved vies co sa udialo/ sla do Iscare Martin a bola to stastna volba 😉 tam sa moje 3IVF podarilo i ked nie do uspesneho konca ☹ v 11tt som o dvojicky prisla/prestali rast/ 😢 😢 😢 cakam na mrchu a idem zas do toho v Martine 😉 su tam senzacni ludia, vsetko som mudr.Gallovi vysvetlila co som podstupila a co som brala,on mi navrhol jeho riesenie a vyslo to 😉 verim,ze sa to teraz podari az do uspesneho konca 😵 a prajem to aj tebe bambulka,ved si to uz po tom vsetkom zasluzime 🙂 ci sa rozhodnes ostat,alebo pojdes inde vysledok musi byt jednoznacny TEHULKOVANIE 😀

sudabe
5. máj 2013

@bambula27 ahoj ja som bola prvy krat na ivf u hermana a uspesne zatial som len v 11tt ale dufam ze to dotiahneme do uspesneho konca, bola som spokojna s dr hoci vela toho nanahovoril. musis sa rozhodnut sama neviem presne aky mas problem ..... drzim palce nech vam to vijde.......

sudabe
5. máj 2013

@21majka ahoj no a ja som bola na svadbe 27.4 v he a tam bol taky isty ako herman a manzel mi hovori pozri herman je tu, riadna podoba tak hned som sa yacala pitac ci to je on ale volal sa belej, taye ma asi viac dvojnikov.........

katka30129
6. máj 2013

ach jaaaj....dnes kontrola u hermana zase na nic :o{{ mna to uz nebaviiiii.....sliznica 6,2 mm, co mam robit....pijem alchemilkovy caj kazdy den,cviciiim a stale nechce narast...mne sa to asi nikdy nepodariii... ☹ ☹ ☹

ema263
6. máj 2013

@bambula27 Jednoznačne Martin!!! My sme boli v ISCARE a nebo a zem... Galo a Hermann sú neporovnateľní... Ten prístup, žiadne ponižovanie, múdre reči... hlavne ľudskosť a všemožná snaha pomôcť. My to máme ešte dalej ako vy a nie je to take hrozne, Galo z ISCARE je maximalne ustretovy, cyklus konzultujeme mailom, posiela mi recepty postou... Verím, že sa rozhodnete správne. Držím palce! 😵

sfera
6. máj 2013

@bambula27 Úplne ťa chápem, tiež sa nadtým zamýšľam, či predsalen nedať ešte jednu šancu Hermanovi, ale musíš sa sama rozhodnúť, teraz tvrdím, že ja skúsim určite ten Martin, ale uvidím čo bude po štátniciach, či to predsalen nerisknem KE. U mňa by bol asi problém dochádzať, lebo v práci sa o tom moc nechcem vykecávať ale pracujem na zmeny, tak sa to snáď bude dať nejako zvládať...Snáď
A ešte k tomu poznaniu pacientiek (Dr. Herman), niesom si tým úplne istá ☹

cerkutka
7. máj 2013

@bambula27 ahoj moja...skus niekde inde. Uz nie u Hermana - aj ked je to financne narocnejsie. Herman uz vyskusal co vedel a co mohol a nepomohlo mozno iny pristup, iny pohlad na vec ti prinesie viac stastia.. 🙂

anuliktula
7. máj 2013

@bambula27 martin jednoznacne....bude to narocnejsie ale stimulaciu tam sleduju kazde dva dni...co u hermana nemozes cakat,a s tvojimi problemami co si mala so stimulkou...hormony nie su sranda a stoja ta tiez kopu penazi a aj zdravia...tot moj nazor

anuliktula
7. máj 2013

@bambula27 alebo brno

timmka
10. máj 2013

@katka30129 skus cajik na ivf, ja som ho pila a krasne mi narastla sliznica a nemali problem sa drobci zavrtat, skus radsej druhy mesiac a nechaj ju narast , zda sa mi, ze linka ten cajik este ma alebo ho najdes aj na nete , mne asi ten cajik pomohol...ale neviem to na 100% 😉 musia byt kazdo padne dobre aj embrya 😉

marcelino12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka30129
10. máj 2013

@timmka dakujem :o} mam doma ten cajik pila som ho poctivo 1 a pol mesiaca a nic....2 mesiace som pila alchemilku a tiez nic....dnes mi zvysil davku estrimaxu na maximum 4 tablety denne...tak uvidime ako dopadnem....a kolko embr. sa nam podari uspesne rozmrazit....ale nerobim si iluzie :o{

tromboska
12. máj 2013

@bambula27 Ahoj, ja si myslim, ze ked to ma vyjst, tak to vyjde, ci uz tu alebo niekde inde. Drzim palce 😉

katka30129
13. máj 2013

dnes som bola na kontrolu a sliznica stale 7mm...predpisal mi agapurin 400 brala ho niektora z vas?a ako sta na neho reagovali?dakujeeeem

marekmajka
13. máj 2013

mamičky a buduce mamičky bola niektora z vas na prvotrimestralny skrining v 11+0 až 13+6 ake mate skusenosti? Moja gyn mi to odporučila ale neviem , že či mam isť alebo nie

emee
14. máj 2013

@marekmajka jednoznacne ist podla mna! ja som bola aj s manzelom, je to skutocny zazitok, vidis to malicke dieta, ako sa hybe, ze ma vsetko co treba, dokladne popozeraju vsetko, popocitaju prsty, skontroluju srdiecko atd. beru ti aj krv. aspon sa ukludnis ze je vsetko v poriadku, daju ti fotky a video, my sme sa dozvedeli aj pohlavie 🙂 . a je to vraj ovela presnejsie geneticke vysetrenie ako tie triple testy v 16.tt. ale preco by si nechcela ist? pocula si nieco negativne?

matelko1
14. máj 2013

@marekmajka ano chod,ja som bola a je to najpresnejsi skrining,ked ti ten vyjde,ze je vsetko ok,tak sa ukludnis,ani tie tripletesty niesu take najpresnejsie ako ten 1.skrining v 11t..nemas sa coho obavat....

vieruska666
14. máj 2013

@emee ahojky..tak bojim sa,ze to nevynde a budem velmi sklamana..ale hned ako mi pridu svoje dni tak mu volam a idem zanim....uz to nebudem odkladat

vieruska666
14. máj 2013

@karin415 neodradza ma nic karin len to,ze ludia okolomna mi hovoria,ze len strasujem a preto sa nam nedari..ale ja nemam taky pocit...

emee
14. máj 2013

@vieruska666 nepocuvaj ludi okolo seba, oni to nevedia, iba kazdy chce byt mudry. mna tiez vsetci odhovarali, ze netreba ist, treba len skusat. a jasne ze nemali pravdu, skusali sme dlhe roky a u hermana to vyslo na 1x. keby som neisla tak sa nikdy nedozviem diagnozu, kt. mi branila otehotniet. neboj sa, stoji to za to ist a dat sa poriadne vysetrit. a podla vysledkov uvidite co dalej...

vieruska666
14. máj 2013

@emee a ako to vyzera na prvom vysetreni a ostatnych vysetreniach?netreba mi urobit nejake vysetrenia dopredu?

emee
14. máj 2013

nie, on od teba
nepyta ziadne ine vysledky, uznava iba svoje. ale ja by som isla na tvojom mieste este na(ak si este nebola):
-endokrinologiu, na vysetrenie stitnej zlazy
-na hematologiu, kvoli zrázanlivosti
ak ti nieco zistia, aby vedeli nasadit vhodnu liecbu.

emee
14. máj 2013

@vieruska666 to predchadzajuce bolo tebe adresovane 🙂

vieruska666
14. máj 2013

@emee dakujem mojo...hned si to pojdem zajtra vybavit ku svojej lekarke.....dnes nejako casto nato myslim,este dobre,ze somm v praci a trosku myslim aj na pracu....dnes mam asi taky zly dnik ☹ takze tebe sa to podarilo na prvy krat?

marekmajka
14. máj 2013

@emee
@matelko1 ja len sa bojim vysledkou ☹ Ale určite bude všetko v poriadku a ako pišete aspoň budem kľudna 🙂 A tak skoro už videli aj pohlavie ? Kedy sa terba objednať a ako dlho sa čaka za vysledkmi?

marekmajka
14. máj 2013

@vieruska666 vôbec sa nemusiš bať ani vyšetreni, ani vysledkou, ani toho, že sa to nepodari. Treba hlavne myslieť pozitivne. Veď uvidiš čo ti povie po tych vyšetreniach. Potom sa rozhodneš čo ďalej. Ja som po vyšetreniach a určeni diagnozy ešte čakala rok a dufala, že sa to podari, ale každy mesiac prišlo ďalšie a ďalšie sklamanie. A tak po roku som sa rozhodla vyskušať IVF a vyšlo nam to na prvy krat a teraz mam v brušku malu fazuľku a verim, že to dotiahneme do uspešneho konca 😉

emee
15. máj 2013

@marekmajka treba sa objednat par tyzdnov dopredu, ale to zavisi ku komu ides. ja som bola na myslave, bola som objednana asi mesiac dopredu, ale vraj staci aj 2 tyzdne predtym ako chces ist. ja ti odporucam volat cim skor, to je istejsie. doktor je tam velmi zlaty, vsetko krasne poukazuje, vysvetluje. mali casovy sklz, aj napriek tomu sa mi venoval dostatocne. vysledky z usg mas v podstate hned, potom ti este beru krv a vysledky su na druhy den. a pohlavie vidno ked sa drobcek ukaze 🙂 ale moze byt aj tak otoceny ze nevidno nic. je to dost presne meranie a vysetrenie, urcite to nevynechaj, budes potom rada, uvidis 😉