Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
11. feb 2010

matelko super...kedy teraz sa zobudia na papkanie?

arianat
11. feb 2010

Diky lusi, na budúci týždeň idem k nemu na krv, ale nebudem si robiť test, vydržím to. Dúfam, že hcg bude aspoň toľko ako u teba, nakoľko ja mám vložené dve. Ja by som sa veľmi potešila dvojičkám aj keď je to riziko aj viac záťaž potom s detičkami, ale to je asi moja posledná šanca rodiť a aspoň by nebol jedináčik.

lusinkaj
11. feb 2010

ari tak na dvojky ti prajem aspon dvojnasobok hcg kolko ja som mala je malo na dvojky....taze aspon raz tolko 😉
tak ja dvojky nechcem,ja sa potesim jednemu.... 🙂 uplne staci
kedy presne ides k nemu?

arianat
11. feb 2010

lusi, mám ísť v utorok, ale nijak mi to nevychádza, tak neviem či môžem prísť v stredu, či sa na mňa nenazlostí. Tak ešte uvidím.

lusinkaj
11. feb 2010

nie tak to urcite vobec v pohode mozes prist....ved on to chape ak sa neda.. 🙂

matelko1
11. feb 2010

lusi teraz by sa mali okolo 22-hej hod.zobudit.kazde 3 hod sa budia.
arianat drzim palce.je to zataz s dvojkami,ale da sa to zvladnut.ked budu vacsi,tak sa spolu aspon vyhraju.

lusinkaj
11. feb 2010

matelko taze este ani pospat si nemozes...tak mas teraz dost toho,ale potom uz hadam bude dobre 😵

matelko1
12. feb 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
halo,kde ste kto.
noc bola rusna,ako cez den pekne spali,tak v noci boli viac hore.pomylili si noc z dnom,takze som nevyspata a este ani doobeda moc nenaspali a ja nevladzem.naobedujem sa a poobede si lahnem s drobcami.

lusinkaj
12. feb 2010

ahojte,matelko no aj take dni pridu ze si pomylia den z nocou 😀 zlaty,len potom ty nie si vyspata..ale si lahni s nimi ak budu spat 😉

matelko1
12. feb 2010

ahoj lusi.aj by som si lahla,len dnes akosi po jednom sa budia.doteraz naraz sa budili a teraz musim skakat.kym mliecko urobim atd....cakam na alexa kedy vstane a lahnem si.
zajtra chceme ist prvykrat s nimi von na chvilku.este sme neboli,len u lekarky.

svetluska23
12. feb 2010

ahojte, dlhšie som tu nebola. akosi nestiham. chodim este trosku do práce a potom sa mi už nič nechce. ale dnes som bola na utz a vyzerá to na dvoch chlapcekov.

lusinkaj
12. feb 2010

matelko jasne chapem ta...ze sa neda,no tak cerstvy vzduch im neuskodi,super.. 🙂
sveti ahoj...taze dvaja chalani super.. 🙂

svetluska23
12. feb 2010

matelko to ma teší, že sa to dá s dvojkami tak pekne zvládať.
ked mňa počujú, že čakám dvojky, každý hned , že pane bože kolko starostí.
ale vidím, že to ide. Ja si stále hovorím, že pol roka budem šalieť a potom to snád pôjde.

lusi takže sa neboj ak by to náhodou aj u teba boli dvojky. Ber to potom tak, že nebudeš musieť ten celý kolotoč absolvovať opäť. Ja som bola na ivf 5krát. viem o čom hovorím, tak som aj rada, že budú 2.
teraz máš asi ešte strach, ale ak by to náhodou boli dva, ver mi že sa budeš tešiť

lusinkaj
12. feb 2010

no neviem ci to predycham,ale ja verim ze to je jedno... 🙂 preco by mali byt dve? 😒 mi chceme jedno... 😵

svetluska23
12. feb 2010

kedy ideš na utz?

lusinkaj
12. feb 2010

idem 18.2. tak uz netrpezlivo cakam... 🙂

svetluska23
12. feb 2010

tak potom budeš riešiť počet. teraz sa len teš.
myslela som, že popracujem ešte január a nechala som sa nakoniec prehovoriť ešte na február. cítim sa síce fajn, ale asi by som už mala zostať doma a oddychovať. lebo potom to nebude asi tak jednoduché. ja som strašný spachtoš

lusinkaj
12. feb 2010

no asi tak,nechajme sa prekvapit ale manzelovi sa snivalo ze sme mali dievcatko 🙂
no ale ak sa citis dobre tak to je len na tebe,ale uz by si mohla odychovat 🙂

svetluska23
12. feb 2010

no mala, ale zase aspon mi čas skôr prejde. manžel je často na služobkách, tak som dosť sama. a v robote s babami, mi deň prejde rýchlejšie. a musím povedať, že ma aj trošku šetria

lusinkaj
12. feb 2010

no ved to poznam byt sama...ja tiez uz dlhsie nepracujem,tak uz by som niekam vypadla... 😀

petronelka77
12. feb 2010

Ahojte 🙂 .
Prajem vsetkym pekny vikend. Pridala som zopar fotiek maleho 😉 . pa

lusinkaj
13. feb 2010

Krasny vikend vam prajem 🙂
peti pozrela som fotky,zlaty je maly 🙂

eva7780
autor
13. feb 2010

Pekný vikend prajem hermanky 🙂

matelko1
13. feb 2010

ahojte.prajem peknu sobotu 🙂
dnes sme boli prvykrat von s drobcami na polhodinky.musim ich pomaly privykat.zajtra ideme uz na hodinku von.

evy,lusi co robkate.
ja som sama,manzel siel hrat hokej,poobede chceme ist do popradu do Tesca na nakup.ku drobcom pride mamka,trosku ich postrazit.

matelko1
13. feb 2010

petronelka maly je zlaty 🙂
svetluska,ale uz by si nemusela pracovat,daj sa uz vypisat na rizikove.ja som bola cele tehu na rizikovom a stalo to za to.
jasne,ze s dvojkami sa to da zvladnut.trosku viac roboty,ale ide to.manzel mi pomaha.v noci krmi jedneho,ja druheho.

lusinkaj
13. feb 2010

ahoj evi,matelko...
no tak to je vyborne ze ste boli vonku super...budete mat aj krstiny? 😉

matelko1
13. feb 2010

lusi ahoj.ano krstiny budeme mat,len musim ich vybavit.mame znameho farara a ja chcem aby segra s manzelom sli za krsnych,ale ani jeden nema birmovku a ze vraj jeden z paru ju musi mat inac nemozu ist za krsnych.tak si to musim ist zistit,ze robia v tom farari problemy.

lusinkaj
13. feb 2010

matelko to vazne?take som nepocula...taze musi byt birmovka u krs.rodicov?tak toto je sila fakt....

matelko1
13. feb 2010

ze vraj musi byt.ak bude musiet,tak neviem co urobim.neze by boli radi,ze budu mat ovecky,ale .....
no som zvedava.na bud.tyzden asi skocim za tym fararom.ten nas aj sobasil,aj segru a aj krst laury jej robil,ale u nas mal moj manzel birmovku,takze to slo lahsie.

lusinkaj
13. feb 2010

tak to si radsej zisti dopredu aby si nahodou mohla porozmyslat nad inymi krstnymi...mas nahradnych?