Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

vivera
23. mar 2014

@dasena pozri kolko je tam progesteronu . V jednej tube a podla toho budes vediet kolko si dat.

dasena
23. mar 2014

No je tam 90 mg prog.ale pravdupovediac,netuším ako mi kázal doktor.zmenil mi to z utrosu.kde som mala večer vziať 2 tablety .

dasena
23. mar 2014

Zabudla som dopísať že aj duphaston začínam 2x2

dasena
23. mar 2014

Všetko od zajtra.dnes 22:00 picham pregnyl .v utorok vajka idú von.

kikappp
24. mar 2014

ahojte dievcata,nezostal niektorej gonal? dakujem

dasena
6. apr 2014

Baby neviete náhodou o koľkej mám prísť na kontrolné HCG?chodim k hermanovy

matelko1
9. apr 2014

@dasena ja ked som bola na kontrolnom hcg,tak som sla rano ako sa robia odbery

maryl82
27. máj 2014

Ahoj, máme deň po vklade 1. cyklus, 1. pokus.. som s Hermim zatiaľ spokojná (aj keď to je s ním niekedy ťažké ).. no z jednoho som sklamaná... dali sme si predĺženú kultiváciu,
kultiváciu v embyoskope a v deň vkladu som žiadala aj o lepidlo.. na účtenke ho však nemám naúčtovane.. vie mi niekto povedať, či som o to žiadala neskoro a použijú ho až pri druhom pokuse ak tento nebude úspešný, alebo ho použil a zahrnul cenu do iného úkonu? (o čom pochybujem, lebo ceny cca sedia s cenníkom.

matelko1
27. máj 2014

@maryl82 tak mozno ti ho zabudol zauctovat.lepidlo sa ziada v den vkladu.

anicka12345
28. máj 2014

Ahojte, zvysilo sa mi jedno cele balenie (600 jednotiek) Puregonu, exp. 07/2015, ak by niekto potreboval. Som z KE.

arwen181
28. máj 2014

ahojte baby, chcem sa opytat ked si mam denne pichat puregon 300 jednotiek , a mam ampulky so 5x 600 jednotkami, mozem si tu jednu 600tovku rozdelit na dva krat? a ak ano, ako mam pichnut zvysnych 300?

nikad2
29. máj 2014

Ahojte kočeny, laparka bola úspešná, aj ked Hermi ma hned tlačil do umelého, počkali sme a oplatilo sa, práve som v 7 tt 🙂 držím vám všetkým pršteky

maryl82
29. máj 2014

@arwen181 dostali ste pero na ktorom si nastavíte 300 jednotiek a pichnete si to pokiaľ vás piest pustí... pri tom, ako si to pichnete sa počítadlo nuluje a pri ďalšej aplikácii postupujete rovnako... v ampulke je viac lieku ako na dva krát... prečítajte si návod priložený k peru.. je to tam podrobne vysvetlené ako naložiť so zvyskom liečiva (^_-).. veľa zdaru

maryl82
29. máj 2014

@nikad2 gratulujem 🙂

jamelia176
2. jún 2014

Caute babenky,som tu nova.........my teraz zaciname,ideme od Dr.Hrivnaka a nevieme sa rozodnut,ci spln alebo gyncare,prosim o radu a hlavne co nas caka........je lepsie ist na PN alebo ako? 😉

maryl82
6. jún 2014

Čaute kočky, viete mi niektorá poradiť? Prvý pokus v prvom cykle bohužiaľ nevyšiel. Máme však zmrazené 3 embryjká a lekár povedal, že ideme na druhý pokus hneď v ďalšom menštruačnom cykle. Pri prvom pokuse som mala vklad na 20 . deň menštruačného cyklu. Na koľký deň MC sa robí vklad bez predošlej stimulácie? Bude to tiež cca na 20 . deň? Totiž kolegyňa ide ne operáciu v deň môjho 11. až 15. dňa cyklu, 16. a 17. deň je víkend. Hermimu sa neviem dovolať a teraz neviem, či sa zmestím termínom do ET, a mám začať užívať Estrimax, alebo mám druhý pokus preložiť o mesiac? Ak máte niektorá skúsenosť, prosím o radu... ďakujem

sfera
6. jún 2014

@maryl82 Ahoj, neviem síce či ti pomôžem, ale KET závisí od výšky sliznice, takže nikto ti asi nepovie či to bude presne na 20 DC....

tsunamka
9. jún 2014

AHojte, prispievala som tu po menej a uz davnejsie, ale chcem vas informovat, ako sme dopadli. Zacala som navstevovat centrum v decembri 2012, pripravu som zacala v juli 2013, v auguste zacala stimulacia - kratky protokol 22.8. odber vajicok (11) - 27.08. - vklad (9 oplodnenych) - jedno vajicko a 15.05.2014 sa nam narodil syncek. Takze vsetkym snazilkam silno drzim palce, aby sa Vam to podarilo tak, ako nam!!! DRZTE SA!

matelko1
10. jún 2014

@maryl82 chod hned do toho,nedavaj si pauzu.si nabita hormonmi,takze sup,sup.ja som tak absolvovala hned KET a ten mi vysiel 🙂 .ket som mala skor ako na 20DC,myslim 14 DC.

matelko1
10. jún 2014

@jamelia176 tak to sa musis sama rozhodnut.ja som bola v gyncare a bola som velmi spokojna,ale su tu baby,ktore nadavaju,takze asi tak.a urcite nie PN
a cakaju ta 3x vysetrenia a na stvrta je konzultacia.na druhe pojde s tebou aj partner,

dicinka1
12. jún 2014

baby..ide niekto teraz na KET?Hermimu sa nemožem dovolat.Neviete ked ma dovču?

lemoni86
15. jún 2014

ahoj mozem sa pridat? 10.6 som bola na ET blastocysty.. Uz ma svrbia ruky na zajtra testovat, no mam pocit ze to asi nevyslo. Je to nase prve IVF, mali sme 9 vajicok, oplodnili sa nam s ICSI 5.. tie zvysne sme povedali ze chceme vsetky zamrazit. Aj ked co sa tyka toho mrazenia mam v tom kus zmatok... Hermi vravel ze mrazia len blastocisty a ze zvysne sa neoplati lebo to nepreziju. napriek tom usom povedala ze vsetko mrazit.. neviem ci som urobila dobre...lebo pravdepodobne ich asi zamrazia hned a ani necakaju ze sa vyvinu do blast, ta bola zatial len jedina co mi vlozili. neviete ako to s tym je?

sobka
21. jún 2014

Ahojte dievcata, nieje tu niektorá z Kosíc alebo aj okolia, ktorej ostalo 150IU akehokolvek preparatu na stimulaciu( menopur, merional, fostimon a pod...)? je to velmi surne. V pripade vasej potreby, v pondelok možem kupit v lekarni a vratim...

maryl82
26. jún 2014

caute kočky, tak dnes mám za sebou KET, na 21 DC.. mojej sliznici sa nejako nechcelo rásť.. dali mi 2 mraziačikov, tak dúfam, že to tentokrát výjde 😉... 8.7. na krv... kto má vydržať taaak dlho...

maryl82
26. jún 2014

@lemoni86 ahoj nám sa z 10 oocytov oplodnilo 7, jedno nám vložili a na mrazenie vraj boli vhodné tri.. Mne to Hermi vysvetloval tak, že oplatí sa mraziť len silné, dobre sa deliace "bezdefektové" embryjka..vraj niekto z náboženských dôvodov chce mraziť všetky bez ohladu na kvalitu, al. prípadný defekt.. my sme dali mraziť len dobré.. prvé ET s jedným embryjkom nevyšlo, dnes sme boli na KET s dvoma embryjkami... dúfam, že to tentokrát výjde.. ak nie, máme ešte jeden "nanučik" 😀

lemoni86
30. jún 2014

@maryl82 ahoj, tak mne sa nakoniec embryjko uchytilo ale po tyzdni som zacala spinit a spinila som cely tyzden az pokial som nezacala krvacat a bolo po vsetkom... mala som uz aj potvrdene hcg 900 a aj tak... skoda no.. vycistila som sa ale sama tak snad KET vyjde.. hovori sa aj ze po potrate zena skor otehotnie, ze ma pohnojene.. 🙂 a inac, drzim ti silno palce.. ja som si pri tom cakani sila obliecky na vankuse a pozerala pri tom dokumenty ... ale aj tak sa to tahalo jak sopel 🙄

maryl82
1. júl 2014

@lemoni86 to mi je ľúto 😢, ale o to silnejšie ti držím palce pri KET... ja sa snažím teraz sústrediť na bežné veci a nerozmýšľať nad tým, či to výjde, alebo nie.. tak som strávila celé obdobie po ET a bol to len stres, ktorý mi k ničomu nepomohol.. ale tak pevne verím, že to tentokrát výjde.. ideš hneď v ďalšom cykle na KET?

lemoni86
1. júl 2014

@maryl82 ahoj,uvidime co povie hermi.ale snazit prirodzene sa budeme asi mozno hned..aj ked ja mam alergiu na tie speemie..no po tych hormonoch vsetkych mozno motyka vystreli

maryl82
2. júl 2014

nj snažiť sa treba stále.. u nás má manžel veľmi zlý spermiogram, ale ako mi už vravelo viac lekárov, stačí len jedna jediná... no bohužiaľ za cca 6 rokov žiadna nedosiahla úspech... 😢

dicinka1
3. júl 2014

@maryl82 ahoj.kolky si det po KET?