Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
15. mar 2011

aj nas caka preockovanie,ta 3 zaklad.davka,ta sa ockuje medzi 11-12 mes,len bola chripkova epidemia,tak sa neockovalo,potom mal maxim teoloty a tak dookola..

lusinkaj
15. mar 2011

@matelko1 vies co celkovo nejak na MK casto nechodim,precitam postu...kuk popr.bazarik...nemam cas ak je pekne tak sme vonku,po navstevach chodime...a tak...
@sofia2008 presne tak,najlepsie je davat detickam to co chcu... 😉

matelko1
15. mar 2011

@lusinkaj ja doobeda kuknem,vikendy vobec nemam zapnuty ani NB a poobede sme von....
vcera sme mali uraz,maxim spadol a zakusil si do pery,najprv som nevedela odkial sa mu vali krv,pozrela som sa na zubky ci ma vsetky,chudatko taku mal peru hornu opuchnutu...a pri nom som stala a to staci sekunda a je to

lusinkaj
15. mar 2011

@matelko1 no ja tak isto niekedy pozriem co je nove a ani neodpisujem..mam ine veci na starosti..ved stale nieco v domacnosti sa najde... 😒

pipina84
15. mar 2011

ahojte, som tu nova a potrebovala by som nejake informacie. Nasiel by sa niekto, koho by som nezatazovala svojimi otazkami? S manzelom velmi tuzime po dietatku, momentalne som po prvom ICSI a je to negativne. Chodime do Gyncare-KE. Vybrali mi 16 vajicka a 11 sa nam oplodnilo. Herman mi vlozil 1 embrijko, hovoril, ze vysoka pravdepodobnost a vobec nic. Sme velmi sklamani. Teraz sa mam mu ozvat, ked dostanem spinenie. Chcela by som sa spytat ci mi uz len vlozi embrio, ci budem zase za to platit? Poradte mi niekto, dakujem 🙂

svetluska23
15. mar 2011

@pipina84 ahoj, pokiaľ máš zmrazené embryjká, tak ťa pripraví na KET. platí sa,ale len menšia suma cca 200-300 €.
závisí, či budeš mať enzymat.lepidlo alebo nie.
tak veľašťastia do boja. ja mám dvoch chlapcov po 5.ivf.

atlaska25
15. mar 2011

Ahojte!!!@sobka Zatiaľ ešte nemám kupený žiaden ale rozhodujem sa či testovať 😅 alebo nie bojím sa že test neukáže a ja budem sklamaná!!!! 😠
@matelko1 No snažím sa vydržať ale neviem neviem 😅 či vydržím!!!!

atlaska25
15. mar 2011

@pipina84 ahoj ja som akurat po KET-ku tiež chodím k Hermanovi platili sme 480 eur Ale platili sme za zamrazenie,prenos a mala som aj lepidlo 😉 Držím prsty!!! 😉

pipina84
15. mar 2011

@svetluska23 ahojky, mam zmrazene 10 embryjka, co je to ten KET? nebude mi to robit, ako prvy krat? za zmrazenie som uz platila 160 eur. Ja sa do toho velmi nerozumiem. Uz 6 rokov sa nam nedari. Mne povedali, ze mam vsetko v poriadku, ale manzel ma horsie vysledky, su pomale, ale Herman povedal, ze sa nemame bat, ze deti budeme mat. Sme velmi sklamani, lebo sa vobec ani neuchitilo a mali sme velke nadeje aj od neho, ze tamtych mi odlozi, keby som chcela surodencov a nic, mam 26 roky.

pipina84
15. mar 2011

@atlaska25 ahojky, ty si po 2 zakroku? Ja som za zmrazenie uz platila 160 eur, vsetko aj s mrazenim ma vyslo 1000 eur a to som bola len raz. Herman mi dal len 1 embryjko, nechcel 2 a este sa zasmial ci chcem dvojicky. Povedal, ze je to vysoka pravdepodobnost, ze jednoznacne sa to podari a som sklamana, lebo spinit som nezacala a krv mi vysla negativna. Neviem co teraz, mala som vysadit lieky a mam cakat na menstruaciu. Uz ju mam posunutu o 11 dni, ktovie kedy pride. Teraz si uz nebudem pichat injekcie? Kedy po mendtruacii mi to asi spravi a co mi vlastne bude robit, to iste? Neviem co ma teraz caka, bude to zdlhave? Najradsej by som uz znova cakala ci sa to podari aj ked teraz to bude tazsie.

atlaska25
15. mar 2011

@pipina84 Neboj on vie čo robí!!!Ja som už bola 3X na IVF 😒 a teraz na KET!!KET je vloženie zamrazených embrii a tam si nepichaš injekcie ale sa pripravuješ na prenos len liekmy ja som brala Duphaston a Estrimax!Ked si už za zamrazenie platila tak si odpočitaj o tej sumy čo som ty predtým pisala a maš to!Ja mam tiež 26 a onedlho27 😠 Neboj bude dobre!!! 😉 Psichika veľa robi!!!! 😖

svetluska23
15. mar 2011

@pipina84 ahoj KET je prenos zmrazených embryjí.aha to užpísala atlaska.
je to menej náročná príprava./ kryo embryonálny transfer/. len lieky a po zavedení ležíš tak ako prvýkrát dole hlavou a ideš domkov a už len čakáš na pozitívny výsledok. držím palce.
ked dostanes ms zavolaj, dr. ti povie či idete do toho.

nubab1
15. mar 2011

@svetluska23 ahoj, chcem sa spýtať, ked si už po 5ifv...že ako to tam je s platbou, to sa platí za každé jedno...absolút. tomu nerozumiem 😒 .."začiatočníčka" 🙂

pipina84
15. mar 2011

@atlaska25 Aj ja budem mat coskoro 27 a on hlavne kvoli veku mi daval taku velku nadej. A kedy si brala tie lieky, po menstruacii? A ako dlho nez Ti to vlozil? Ja sa nemozem dockat, kazdy den je pre mna dlhy 😒 A ako si na tom teraz cakas na vysledky, alebo na zakrok? Strasne verim a dufam, ze bude dobre 🙂

pipina84
15. mar 2011

@svetluska23 Uz aby som dostala menstruaciu, lebo sa mi to teraz taha. Hlavne aby to bolo pozitivne, aj my chceme byt uz stastni 🙂

pipina84
15. mar 2011

Dakujem Vam za odpovede, som rada, ze sa mam koho spytat, drzim nam vsetky prsteky, nech sa nam to vsetkym podari 🙂 🙂 🙂

svetluska23
16. mar 2011

@nubab1 ahoj prvé tri ti prepláca poisťovňa, samozrejme ty doplácaš nejakých tridsať percent. dalšie pokusy si ako samoplatca.

sofia2008
16. mar 2011

ahojte..pekny den..dnes nas caka ockovanie, tak to dufam dobre dopadne 🙂 papali sme dnes pekne, tak aj pekne potom den zacina 🙂 ale pocasie nanic 😠

matelko1
16. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 tak daj vediet ako ste dopadli na ockovani.
@pipina84 neboj,ja som mala 34 ked som podstupila ivf...vyslo nam to na prvy krat,ale potom v 7tt som potratila a prave KET nam vysiel a dnes mame chlapcov a uz maju 1 rok.drzim palce..

matelko1
16. mar 2011

@pipina84 mne nedaval sancu a vyslo to.kazdy organizmus to inac znasa....problem nebol ani tak vo mne ako mm mal slabe spermie,mali sme icsi,inak by to neslo-

kamillka100
16. mar 2011

ahojte baby, chcela by som sa vas opytat, ze ked ste isli prvy krat ku hermanovi, skusal to aj nejakymi liekmi, alebo hned vam navrhol umele oplodnenie, aky je tam postup, dakujemu velmi pekne, vybera sa k nemu teraz akonahle mi pride mrcha a dostavam uz strach, ci este nepockam ☹

sofia2008
16. mar 2011

@kamillka100 nam dal liecbu na pol roka..urcite necakaj, ved vam urobi vysetrenia, ktore mozno poodhalia len maly problem 🙂

kamillka100
16. mar 2011

@sofia2008 dal ti nejake hormonalne lieky, lebo ja som brala clostil od svojho gyndosa nic ☹ , nemam odporucanie lebo moj dr.mi povedal, ze sa musime snazit viac ako 2 roky, snazime sa vyse roka, nevyhodi ma ked mu poviem, ze len taku dobu, viem ze odporucanie vraj nepotrebujem

matelko1
16. mar 2011

@kamillka100 najprv vam urobi potrebne vysetr.a na zaklade toho sa rozhodne,ci treba este nieco podstupit a az tak zacina priprava na umele oplod.
odporucsnie od gynekologa tvojho nepotrebujes

sofia2008
16. mar 2011

@kamillka100 ale cosi, tam mozes ist hocikedy a odporucanie nepotrebujes, dnes uz nijake dva roky neplatia, ja keby som bola cakala, tak neviem neviem..ja mam PCo, tiez som brala Clostil..nie je sa coho bat, tie vysetrenia su dobre v tom, ze mne napr. odhalili ureaplazmu..moja dr. mi tvrdila, ze som uplne zdrava a nakoniec opak bol pravda.. 😒

atlaska25
16. mar 2011

@pipina84 Ahoj ja som ani nečakala na menzes lebo ja bez injekcie alebo tabletiek nedostanem ta ja som išla hned ako som mu zavolala!!! 😅 lieky berieš podla toho ako ty narastie sliznica ja som brala troška dlhšie bo sa jej nechcelo rasť 😠 to každý inač reaguje na lieky tak neviem ako dlho budeš čakať!!!Ja teraz som po KETku a 23.03 mam isť na krv 😒 už aby to bolo!!! 😅

pipina84
16. mar 2011

@matelko1 ahojky, my mame tiez ten problem. Musela si byt stastna, ked sa to podarilo. Mas dvojicky? Nam povedal, ze deti budeme mat, ale len umelym, musime k nemu chodit. Urobime vsetko preto, len nech sa aj my uz mozeme tesit. Chcem sa spytat na to lepidlo embryi, mam si to dat? Ako to vlastne posobi?

pipina84
16. mar 2011

@atlaska25 tak to Ti velmi drzim prsteky, nech to mas pozitivne. Tak ja som doteraz nemala problem s menstruaciou, tak uvidim, ked nepride budem sa informovat. mala si aj to lepidlo na embrya ?

atlaska25
16. mar 2011

@pipina84 Ďakujem!!! 🙂 Lepidlo si dávam stále zvyšuje uspešnosť oplodnenia!!! 😒

sofia2008
16. mar 2011

@matelko1 ahoj..tak uz mame po, plakali sme menej, pribrali sme 520g za mesiac, tak sme vraj v norme na spodnej hranici, tak pri tom nasom nejedi je to dobry prirastok, cize mame teraz 6520g.