Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

atlaska25
19. mar 2011

Ahojte kočky!!!Tak dnes som si robila test!!!Už som nevydržala a nič ☹ som 8.deň po KET tak uvidíme čo ukáže 23.03 z krvi 😒ale mám taký pocit že zase to nevyšlo!!!! 😠

vevericka80
19. mar 2011

@atlaska25 8.deň je občas skoro, ešte to nemusí byť definitívny výsledok

matelko1
19. mar 2011

ahojte.pekny vecer.
som tu len na chvilku,prsila som mrknut 😉
@sofia2008 potom ti nieco napisem nejake receptiky,len cez vikend ja nemam cas na net.....a krupicu tam nedostat....zaujimave,ale je to mozne..tak ked budes na SK,tak su ju kupis a j do rezervy..

sofia2008
19. mar 2011

@matelko1 ahooj 🙂 joj kludne, ved to ma cas..no inac my sme dnes mali otras den, mala vypila za cely den 100ml mlieka ☹ rano o stvrtej to vypila a tak nic, doobedu mala ovocie, obed masko a zelenina a tak mi az teraz zjedla 150ml kase..nic nechcela, strasne bola nervozna, ked spinkala a dala som jej mlieko, hne sa zobudila a plakala ☹ aaaaach aspon slnko svieti 🙂 pekny zvysok vikendu 🙂

matelko1
19. mar 2011

@sofia2008 ale aspon kasu vecer ti zjedlöa.tak asi nemala chut...keby bola hladna,tak si pyta,neboj...aj maxim sa pamatam,ze za cely den zjedol ani nie 100ml mlieka,ale vtedy som este ani prikrm,y nedavala a dr povedala,ze sa nemam bat,ze si vypyta....na silu nic nedavaj....

sofia2008
19. mar 2011

@matelko1 jasne..ukludnila si ma..dakujem 🙂

bara4444
20. mar 2011

dievcata pichali ste si niekto naraz decapeptyl a gonal

atlaska25
20. mar 2011

@bara4444 Ahoj áno ja som si tak pichala pred IVF!!! 😉

bara4444
20. mar 2011

@atlaska25 a si si odstrekovala aj z pera mne doki nepovedal

gerena
20. mar 2011

@bara4444 nemusis odstrekovat, ale pri natahovani drz pero ihlou dole, aby si nenatiahla vzduchovu bublinku 😉

matelko1
21. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
no,dnes krasne svieti slniecko....

sofia2008
21. mar 2011

pekny dnik 🙂
@matelko1 ahoj..aj tu svieti slniecko, cely vikend sme mali 15 stupnov, tak sme boli stale vonku, doobedu, poobede..uz sa malej nechce velmi lezat v kociari, mrnci, tak ju davam trosku vyssie a uz ani tak vela nespi ako kedysi, vacsinu casu je uz hore a pozera na stromy, domy atd 🙂 mam ju zacat doma pomalicky podkladat vankusmi, aby sa naucila sediet ?

matelko1
21. mar 2011

@sofia2008 u nas bol vikend co sa tyka pocasia otrasny,v sobotu metelica,snezilo a vcera uz svietilo slniecko,ale fukal studeny vietor.
este co sa tyka podkladania vankusmi by som pockala,ma 4,ci 5 mes...ja som vobec nepodkladala....

lienka2
21. mar 2011

@sofia2008 ja som lukaska vobec nepodkladala ani som nedovolila aby ho ktokolvek obkladal vankusmi a "ucil" ho sediet.. dieta sa nauci sediet aj same 🙂 ked na to bude mat dost silny chrbatik 🙂

svetluska23
21. mar 2011

@sofia2008 dieťa sa samé naučí sedieť. nepodkladaj. mne matko sedel v 6-mesiacoch. janko mal skoro osem.

sofia2008
21. mar 2011

@matelko1
@lienka2
@svetluska23 ok, dam na vase rady 🙂 dakujem 🙂

matelko1
21. mar 2011

@sofia2008 mne zacali chlapci sami sediet ked mali 8mes.ale je pravda,ze ja som mala kocik zo sedackami matrix a tam sa to dalo polohovat krasne az do 4 poloh,ale trosku v kociku som ich zvysila do prvej polohy.....lenze nie vsetky kociky sa takto daju.....

@lienka2 ako sa citis.....

lienka2
21. mar 2011

@matelko1 uz lepsie, nevolnosti presli, zajtra ideme na nt vysetrenie, tak stresujem ci bude vsetk ook 😅

sofia2008
23. mar 2011

ahojte..pekny dnik 🙂

pipina84
23. mar 2011

@matelko1 ahojky 🙂 chcela by som sa spytat, ze ci Herman sleduje aj to, ze kedy mame plodne dni, alebo robi KET bez ohladu na to?

dahra
23. mar 2011

Ahojte,
@pipina84 - mna by to tiez zaujimalo. ja som absolvovala IVF v inom centre, vsetko bolo prisposobene cyklu. OPU na 16DC a ET na 19DC. Segra bola tu a OPU na 22DC a vklad na 28DC. Herman jej povedal, ze to nie je podstatne. Tak neviem.

matelko1
24. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@pipina84 @dahra tak to niej podstatne.on sleduje hlavne ako rastie sliznica...ja som mala ET na 21DC a Ket my vysiel v strede cyklu,to je tym,ze pri kete sa zacinaju brat lieky v den ked dostanes MS,...takze ja som brala lieky 10 dni,sliznica krasne narastla a v strede cyklu som mala vklad....
@sofia2008 vcera sme boli na ockovani a v poradni.do dvoch noziciek dostali injekciu 3 zaklad.davka,chudataka,alex tak plakal,maxim to lepsie znasal.alex je citlivejsia....no a hned nas odvazila a zmerala maxim 10kg,77cm,alex 10,5kg,78cm....vzdy je rozdiel 500g a to od narodenia....pochvalila nas ako krasne podla tabuliek rastieme a priberame....vola nas tabulkove deti 🙂 ...vybozkala chlapcov,jooj strasne zlata dr detska....

dahra
24. mar 2011

Ahoj,
@matelko1 - tak ET na 21DC pri PK je ok. To je klasika ako pri menzese, oplodnenie okolo 14/15DC, oplodnene vajicko putuje 6 dni, takze 21DC sa dostane do maternice. Ale ET na 28DC, ked sestra mava 26dnove cykly? Umelo sa to drzalo liekmi, ale hned ako ich vysadila po negat. krvi, menzes do 30 hodin dosiel. KET mala uprosred cyklu, no myslim si, ze tam bude aj iny problem. Inak, vdaka za odpoved. 🙂

mima263
24. mar 2011

@dahra ja som mala v inom centre OPU a ET tiež neskôr. Začala som totiž stimulovať neskôr a lekár mi povedal, že je to v poriadku. Ale pripomínam, že som mala pichnutý decapeptyl depot.
A k tej menštruácii, mne raz prišla po neúspešnom KET do vysadení liekov do 24 h

sofia2008
24. mar 2011

@matelko1 no super vam dopadla poradna..ukazkove deticky 😵 aspon to uz mate za sebou to hnusne ockovanie 🙂 my mame na SVK tiez velmi zlatu dr., ved sama som k nej chodila, vsetky deti z nasej rodiny a teraz k nej chodia nase deti 😀 ale aj tu v Nemecku je super dr., taka starsia, vcera sa nam konecne podarilo odobrat moc, dva dni som lepila sacky, ale vobec nic sa nepodarilo, tak som vcera cakala 20min s poharikom a bez problemov..moc ma ok a pytali sme sa aj na nausnice, ale tu nenastreluju, ci co, ale dali nam kontakt na nejakeho lekara, co prepichuje..a este 2 mesiace vydrzim a doma jej dam nastrelit, prepichnut jej nedam..mame tu krasne horucoooo 🙂 pekny dnik prajem, nech to chlapci dobre zvladnu 🙂

pipina84
24. mar 2011

@matelko1 dakujem za radu, v pondelok idem k Hermanovi, pozrie ma a povie, ze kedy mi spravi KET a hlavne som zvedava, ze kolko mi ostalo mrazacikov, lebo som mala 10 a dala som zmrazit len tie najkvalitnejsie. Podla Teba je to lepsie len tie najkvaltnejsie? Ako si si davala Ty ?

matelko1
25. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@pipina84 tak mne zmrazil,ale ci boli najkvalitnejsie,tak to neviem.este my ostali tam 3 😀 ....ale asi kvalitne moc neboli,kedze my nedaval sancu,ze sa mi to podari,ale podarilo sa..... 🙂
@sofia2008 no super to zvladli chlapci.este nas caka jedno ockovanie o 6tt,to sa ockuje v 15mes....ani neviem proti comu,musim kuknut....
dnes je krasne von...vcera fukal studeny vietor,slniecko svietilo...

dicinka1
25. mar 2011

ahojte.robi dnes herman?lebo som mu volala...a nikto nedvihal..

dicinka1
25. mar 2011

@pipina84 pipina,ty nevieš či hermi dnes robi?

pipina84
25. mar 2011

@dicinka1 ahojky, neviem, ja idem k nemu az v pondelok :o)