Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
6. feb 2012

@babulka2474 ahoj.nepoznám ta.ale aj my máme azzospermiu my sme chodili do BB tam nám povedali ze máme azzospeermiu..teraz ideme 21.2 ideme na konzultaciu.my sme este neboli nikde na genetike nikde.len u hermana.bojime strasne.my sme este dost mladi ja mam 20 a manzel ma 22.ale nneni naco cakat.ale dufam ze od júla sa nám aspon trocha zlepsil spg :((

cerkutka
6. feb 2012

@zujanka ahaaa🙂 a preco ste tak dlho cakali s babom??🙂 ci ste sa pokusali len to nevyslo?? tak drzim palce aby bolo vsetko tak ako si prajete🙂

cerkutka
6. feb 2012

@babulka2474 ahoj🙂 no iba pri tom poslednom sa plati 100 EUR - aspon tak to bolo v zmluve a potom bude zalezat od vysledkov🙂 a od toho co budete potrebovat pre vasu diagnozu🙂

cerkutka
6. feb 2012

@lilli202 ty si taka mladaaaa?🙂 a uz riesite umele oplodnenie?? wau🙂

lilli202
6. feb 2012

@cerkutka ale neni naco cakat moja.vies azzospermia sa od seba nevilieci.vies no

zujanka
6. feb 2012

@cerkutka ďakujem krásne 🙂 No s manželom sme spolu iba 2 roky tak preto teraz 🙂

slniecko001
7. feb 2012

@cerkutka ahoj, už som tu, boli sme celý víkend lyžovať fajne bolo... 🙂 Ja idem na 3.vyšetrenie až 10.2. na 10.20, povedal, že mi dá dlhšiu pauzu... (asi mám čas, veď mám iba 39 😉 )

slniecko001
7. feb 2012

@cerkutka ja už jedno bábo mám tiež po IVF, teraz chceme druhé, ak sa zadarí... pri prvom to vyšlo na 5. pokus 😨

babulka2474
7. feb 2012

dakujem za info potom dam vediet co sa toho 22.2 dozvieme ako to s nami vyzera

cerkutka
7. feb 2012

@slniecko001 joooj az na piaty pokus?? fuu tak to si trpezliva🙂 ale aspon ze uz mas jedno babetko🙂 ja este nemam nic dufam ze sa to zmeni v priebehu tohto roka🙂

cerkutka
7. feb 2012

@lilli202 a ako ste prisli na tu azospermiu?? to ste sa len tak dali preventivne vysetrit?? hmm to mna v tvojom veku este taketo veci voobec nenapadli🙂

cerkutka
7. feb 2012

ja idem inak baby zajtra🙂 na to tretie vysetrenie tak som zvedava, sice to mozem byt ked tak ci onak mi nic nepovie ale to uz by mal mat vysetrene manzelove spermie hmm....🙂 ale on je betar nic nepovie🙂 som zvedava ako dlho budem cakat na to konecne vysetrenie, mohol by to dat este tento tyzden nech mam pokoj ale asi neda..och..i🙂

cerkutka
7. feb 2012

@slniecko001 kde ste boli lyzovat? niekde na jahodnej? ja som si kupila tento rok nove lyze a nevyzera to ruzovo s nami ze by sme mali ist lyzovat, povodne sme planovali ze pojdeme do Alp v aprili ale potom sme sa dali na tuto proceduru a tak som to radsej zrusila ze reku clovek nikdy nevie ako dlho sa to bude vsetko varit a co ked do aprila sa nieco "ukuchti" aj ked to by som asi bars rychla bola🙂

slniecko001
8. feb 2012

@cerkutka ahoj, dobre bude, neboj, ja som si tiež po prvom pokuse povedala, že kašlem na to, mala som komplikácie, ale potom som si povedala, že idem ďalej. Pri druhom som potratila, tretí nevyšiel, štvrtý sa tiež neudržal, piate sa chytilo, potom tiež začalo štrajkovať, mesiac som si poležala v nemocnici, ale oplatilo sa. Aj keď teraz niekedy zlostí ako čert, ale veď to chceme, nie? 😵

slniecko001
8. feb 2012

@cerkutka lyžovať sme boli v Šachtičkách pri Banskej Bystrici. Bolo fantasticky, krásne počasie, málo ľudí, dobre upravené zjazdovky. Tiež som mala obavy z toho, ako to zladíme dokopy, pretože keď som sa rozhodla, že idem skúsiť šťastie, tak sme už mali lyžovačky vyplatené, ale zatiaľ to do seba zapadá, ešte máme jednu lyžovačku pred sebou teraz začiatkom marca a potom v apríli, tak uvidíme, čo nám povie dr., ale nemyslím si, že to pôjde tak rýchlo, že by sme to nemali stihnúť. Ja síce nečakám na poisťovňu, som samoplatca, ale všetko závisí od výsledkov. Ty ideš dnes na 3.vyšetrenie, však? Daj potom vedieť čo je nové, nech viem, čo ma čaká. 😉

lilli202
8. feb 2012

@cerkutka ahoj.no ako bolo na 3-vysetr???tak my sme prisli na azzoospermiu tak ze som isla ku mojmu gyn. a on poslal manzela do BB dr kubis napisal na papier ze azzospermia..ale nic nepovedal ten neni dobry dr.ale to sme uz boli v juli tak dufam ze sa uz zmenilo aspon trocha..no verim v tom velmi.....hovoril ty dr nieco dneska??mne nic nepovedal ked sme boli na 3-vysetr.21.2ideme na konzultáciu asi toho sa bojim najviac :(((

cerkutka
8. feb 2012

@lilli202 ahoj, ani mne nic nepovedal iba ze sa nemam bat lebo ze som este mlada🙂 joooj dnes mi je tak zle..normalne ze brutal:( som ani v praci nebola som si zobrala cely den volno neviem ci som daco pojedla alebo co...no ale ja mam prist az 28.2:( dofrasa - nemal skor volny termin🙂 takze ty budes uz buduci tyzden vediet co a ako🙂 tak mne sa to posuva ale tak asi je vsetko tak ako ma byt - uz to neriesim som rada ze mam tieto vysetrenia za sebou🙂

lilli202
8. feb 2012

@cerkutka no aj ja som rada ze uz mam tieto vysetrenia za sebou.nie nabuduci tyzden az po tom tyzden mame ist na jednu.mne ani tolko nepovedal.ty mas kolko rokov???,velaja boli dneska??ked som ja bola tolky tam boli .

lilih
9. feb 2012

Ahojte.... chcela by som vedieť či niekto z Vás chodí k dr. Hermanovi ... Zatial chodím k dr. Toporcerovej ale chcela by som prejsť k nemu ... Počula som ,že ma vysokú úspešnosť tak , ked mam za sebou 3 . neuspešné IVF tak to chcem vyskúšať ... ale chcela som vedieť Vy čo chodíte k dr. Hermanovi aké máte skúsenosti .. dakujem za odpovede ...

cerkutka
9. feb 2012

@lilli202 ja mam 30 a aj manzel ma tolko isto🙂 vies co ja som meskala 4 min, za co som hned "dostala" hoci neviem ako si to vsimol haha🙂 a bolo tam ludi.... ale nie vela jeden par a este jedna babenka ale ta bola rychla myslim ze dosla iba po injekciu🙂 a inak vies co? pocas toho ako som u neho sedela mu niekto telefonoval ze je tehotna🙂 tak som mala taky dobry pocit som mu hned zagratulovala🙂

cerkutka
9. feb 2012

@lilih ahoj, asi vsetky co sme tu tam chodime🙂 ale to ci je dobry ti poviem ja osobne asi az po tom ako to vyskusam zatial som iba v stadiu pozorovania🙂 ale su tu baby ktore s nim su velmi spokojne a boli uspesne, a ako som pisaa hore ked som bola teraz navysetreni tak mu niekto vola ze ma uspesny tehu test🙂

cerkutka
9. feb 2012

@slniecko001 jasne odreagovat sa treba podla mna🙂 aby si nebola stale v strehu a krci ze co ta caka🙂 pockaj a ty ked si samoplatca to znamena ze uz to je tvoj stvrty pokus nie?? 🙂 tak to ty mne mas povedat co ma caka haha🙂 ja som bola vcera, pohodicka, zobrali krv urobili sono...a nic🙂 musim cakat dalsie dva tyzdne - lebo vyzera byt pan dr. velmi zaneprazdneny a nemal skor volny termin🙂 pocuj (nemusis mi odpovedat) ale kolko ta to vyjde ako samoplatcu a kolko s poistovnou?? 🙂taketo detaly som ja zatial vobec neriesila hoci by som uz asi mala zacat🙂

lilih
9. feb 2012

Tiež by som chcela vedeiť na ktorý pokus sa Vám podarilo otehotnieť ... lebo už strácam nádej ... pojdem po4x a ked sa to zase nepodarí tak neviem ako to budem znášať ... dosť sa preto trápim ... Už 4 roky chodím po všelijakých vyšetreniach . ☹

slniecko001
9. feb 2012

@lilih ahoj, neviem síce, koľko máš rokov, ale musíš myslieť pozitívne... pozri ak ťa to uteší, ja som chodila po vyšetreniach 10 rokov (prefuky, laparoskopie, lieky) a potom som išla na IVF raz, potom 2xKET, potom opäť IVF a nakoniec KET - 5. vkladanie - úspešné. Treba veriť, aj keď viem, že každá to znášame inak, ja som to brala tak športovo.

slniecko001
9. feb 2012

@cerkutka ahoj, samoplatca som preto, že tento rok budem mať 40. Koľko ma to bude stáť? Presne neviem, ale základný cyklus s odberom stojí nejakých 990 Eur + injekcie, lieky, mrazenie a možno nejaký zákrok - mala by som sa vopchať do 2000 Eur. Ak budeme úspešní. Ak nie, tak sa to potom nabaľuje. Cez poisťovňu si k liekom iba doplácaš a taktieť tých 990 Eur ti prepláca poisťovňa.

lilih
9. feb 2012

@slniecko001 Ved hej ... to mi každý hovorí .. ..., ale ked vidím okolo seba samé detičky každý s bruškom a my s manželom sme 8 rokov sami ... je to trochu deprimujúce hoci sa mame velmi radi ... Mne je 33 r. a manželovi 36 r. Dúfam ,že teraz ked prejdem k Hermanovi tak sa nám už tiež pošťastí a budeme mať vytúžené bábo ...
Teraz mi zistili 2 myomy na meternici tak dúfam ,že to nebude problém ...

matelko1
9. feb 2012

@lilih hlavne treba verit a nevzdavat sa.....a co sa tyka myomu,tak aj ja som mala a mam ho stale.herman ma ani na vklad nechcel pustit a nakoniec to riskol a dobre urobil,podarilo sa.....takze neboj aj ty budes stastna a budes mat babo,musis verit a herman je fakt velky odbornik...a ake vysetrenia mas za sebou,lebo pises,ze 4 roky chodis po vysetr..

matelko1
9. feb 2012

@lilih a to vsetky IVF si u toporcverovej absolvovala?...herman je velky odbornik,ma velku uspesnost,...a co sa tyka skusenosti tak ja vobec nelutujem,ze som si vybrala prave jeho....moc toho nenahovori,ale zato na 4 sedeni je konzultacia,tak tam sa vsetko dozvies....vsetky vysetr.robi dokladne....

lilih
9. feb 2012

3x inseminácia 3x IVF u dr. Toporcerovej a nič ... mne to už bude jedno či nahovorí vela alebo malo či bude mať zlý prístup to mi je všetko jedno ... len nech sa to podarí ...

lilih
9. feb 2012

@matelko1 Teraz ešte chceme chvílu počkať aby manže dobral lieky profertil aspon 2 balenia a tak sa k nemu objednáme ...