Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
5. feb 2010

Lusi, srdečne gratulujem, tak už len necelých 8 mesiacov a si mama 😉

babulko
5. feb 2010

lusi blahozelam 🙂 velmi sa tesim s tebou,nech krasne vsetko vydrzite do porodu 🙂 a vas vitam doma matelko aj s drobcekmi,nech ste zdravucky 🙂 drzte sa

lusinkaj
5. feb 2010

Dakujem sobka,babulko 🙂

eva7780
autor
5. feb 2010

lusi gratulujem 🙂 len aby to neboli dvojky 😉

lusinkaj
5. feb 2010

evi mne je uz jedno ja len nech uz byt konecne mama 🙂 ale vobec to nemusi byt,vies bola pouzita PK,lepidlo tak vsetko svoje robi 🙂

bonsai
5. feb 2010

lusi..pozerala som doma lieky a mám ich..estr..2 krabičky a fem..je tam 5 tab...tak sa môžeme dohodnúť..kedy Ti ich dám.. 🙂

ixi
5. feb 2010

lusi krasne cislo super 😵

lusinkaj
5. feb 2010

dobre moja,tak mozme sa na druhy tyzden dohodnut zase na takom stretku...hm?a aka je expirka? 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

ixi dakujem 🙂

bonsai
5. feb 2010

jasné..v pohode..dohodneme dník..a bude...a bola som sa pozrieť..04/2011..to je dúfam v pohode.. 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

urcite tak vyberiem tie co skor koncia a potom tie co mam ja svoje doma... 😉 ok tak na druhy tyzden sa dohodneme

lusinkaj
5. feb 2010

ale ved to je v pohode,ja som tam videla ze 04/2010 a to je tam 2011 taze jaaaaj to je dobre 😀

bonsai
5. feb 2010

som rada..už som TI ich prichystala..aby som nezabudla..a keď si dohodneme stretko..tak ich zoberiem so sebou..ja ich nepotrebujem..a len tak ich vrátiť do lekárne sa mi nechce..tak radšej ich dám Tebe, ktorá to potrebuješ.. 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

jasne dakujem... 🙂 tak sa dohodneme kedy presne ... 🙂

matelko1
5. feb 2010

ahojte.pekny vecer prajem.
skor som sa dnes nedostala na net.drobci daju zabrat.

janapo
5. feb 2010

ahojte kocky, ja len tak na skok ze co je tu nove a co nevidim 🙂 lusi gratulujem 😵 ten pocit je nadherny ze? 😉
a gratulujem aj dvojnasobnej mamine -matelko 😵 nech ste vsetci traja zdravucki 🙂 na fotky som aj ja zvedava 😝
velmi sa s vami tesim dievcence a prajem to samozrejme aj vam ostatnym snazilkam 😉

madonnka
6. feb 2010

Ahojik,prajem dobré ránko 🙂
matelko diky za sms,som rada ze ste domka a ze sa máte fajn,posielam vám pusinku 😵
Lusi,lilly gratulujem k pozíitivnému testiku,nech sa bobácikovia pekne drzkajú 😵

Neviem ci sa pamatáte na zabkuevku,niektory den mi volala a povedala mi úzasnú správicku,po 3 neúspesnych IVF je teraz tehu PRIRODZENE v 8tt 😵 Je na Pn,pre istotu 🙂

katarina822
6. feb 2010

ahojte madonnka fakt super spravicka 🙂 tento rok bude plodny 🙂 .drzim palce aj ostatnym snazilkam. 🙂 😉

petronelka77
6. feb 2010

Lusi, Lili, Matelko gratulujem 🙂

walle
6. feb 2010

no toto!!!! 😵 😵 😵

tak lusinkaj, čo sa nám tu trápila so štítnou žľazou a mesiace sa na to chystala...šup a je tehulka!!!! To je úžaasné!!!! blahoželám, nech sa bábo drží a nech je zdravučké a samozrejme aj maminka.... 😵

lili tiež blahoželám, nejako sa to tu začína spozitivnievať!!! asi je správny čas...Sofi, ideme na to?

Sofi, aj ja sa chystám na KET marec-apríl,podľa menzesu...nepamätám sa, či som na to zareagovala...

ináč, máme už vásledky z Prahy, je to ok, len ja mám napísané"autoprotilátky proti kardiolipinom IgM slabo pozitívne" - a neviem, čo to znamená, ale asi niečo s hematologiou, pretože radia brať Anopyrin 50mg/denne.
Takže v pondelok sa objednávam na hematologiu a ideme na to...

Maaaaaaaaaaaaatelko, vitajte doma. objímam Vás chlapčekovia i vašu maminku...asi už nebudeš mať čas moc k nám chodievať....chápem, veď toto je krásny dôvod...

lusinkaj
7. feb 2010

Krasnu nedelu vam prajem 🙂 dnes nemusim varit,ideme k svokre super... 😉
walle,dakujem... 🙂 veru ten cas leti,teraz som mala zlu stitku a uz som tehulka...ale este to je len zaciatok..budem kludnejsia ak to uz bude vo vyssom stadiu... 🙂

matelko1
7. feb 2010

ahojte.krasnu nedelu prajem 🙂
lusi krasne hcg.ja som mala okolo 300 a vidis.nakoniec budes mat dvojky 🙂

lusinkaj
7. feb 2010

matelko ahoooj,nie co si ziadne dvojky,ja nechcem...ja len jedno 😉
len 300 si mala???

svetluska23
7. feb 2010

Ahojte dievčence.

Matelko blahoželám k chlapcom. nech ste zdraví, šťastní. Už aj ja by som chcela mať po tom.
Ako to zvládaš?

Lusi ja ťa tiež nechcem strašiť ja som mala hcg 625. A tiež to budú dvojky

lusinkaj
7. feb 2010

Sveti...nechame sa prekvapit,ale dufam ze nie... 🙂 ale kazdy den hcg stupa a ja predsa som bola az na 15.den tak snad je tam jedno 😉

keka151
7. feb 2010

ahojte babi ja som tu prvy krat a chcela by som sa spytat co nasleduje dalej u hermana ak mame urobene vys. a asi ideme na IVF prosim poradte sme bezdetny 7 dlhych rokov.dakujem

lusinkaj
7. feb 2010

keka tak ak ides na ivf,tak nasleduje stimulacia inj.na tvorbu vajicok,dr.ti bude kontrolovat budes chodit na utz ako rastu vajka...ak bude vsetko dobre pojdes cca 2 tyzdne na odber vajok,to sa robi pod narkozou je to cca 5-10 min.ten isty den na obed ides domov,a ak si das predlzenu kul.tak za 4-5 dni ti vlozia emb.ako sa rozhodnes jedno alebo dve 😉 co chces este vediet???

ofs
7. feb 2010

Ahojte babenky,
tak som tu, so smutnou správou. nebilo srdiečko, v piatok som bola v nemocnici.... 6 týždeň, bolí to veľmi, je to už druhý MA. prvý prirodzene, a tento po po prvom IVF. Pritom išlo to síce ťažko, hermi bol tiež zúfalý, ale nakoniec sa oplodnili dve a jedno sa ujalo. Ešte že mám doma malý 7-ročný poklad.
Lusi veľmi sa teším, super, prajem ti to z celého srdca, statočne si bojovala a čo sa mi najviac na tebe páčilo, verila si si, čo je super. Moje pozitívne myslenie bolo niekde v prdeli po minuloročnej skúsenosti. Hcg však pekne stúpalo, 21.1. bolo 18300. ET bol 23.12., pekný vianočný darček, že? Pritom ja som začínala s HCG 210 /5.1./, Lusi takže možno že budeš mať dvojky. Ale poviem ti, nerieš to, bude tak ako má byť, veď už aj ty si si zažila svoje.
Mne v podstate už minulý pondelok povedal hermi, že ak do piatka nebude srdiečko biť, bude zle. V piatok som nešla za ním, lebo už to bolo jasné, a chcela som to mať za sebou čím skôr.Snáď sa nenaštve, že som neprišla, zajtra mu zavolám.
Lusi kedy sa môže ísť na druhé ivf? V prvom rade však musíme prešetriť z čoho sa potrat opakoval, možno to nezistia, ale skúsiť to treba. Inak naposledy keď som písala, tak sme Lusi nevedeli, že ako sa počítajú tie týždne, tak od oplodnenia a vraj plus 2 týždne, ale veľmi tomu nerozumiem, veď je jasné, kedy došlo k oplodneniu, tak neviem prečo treba pripočítať 2 t.
Matelko, tebe so srdca blahoželám, prajem pevné zdravie chlapcom a vám radosť z detičiek
Lusi napíš

lusinkaj
7. feb 2010

ofs ☹ ☹ ☹ je mi to velmi luto ☹ viem co prezivas,prezila som to iste pri 1ivf srdiecko nebilo a presne teraz sa toho bojim 😒 ale velmim,ze teraz to bude dobre ved uz by sme si to zasluzilo... 😉
ja mam ist k hermimu o 3-4 tyzdne ale nepojdem tak neskoro,je dlha doba na cakanie...ja sa osalim dovtedy 😕
urcite pojdem skor,ale zajtra budem volat mojmu gyn.sa musim obj.tento tyzden lebo mi dochadzaju lieky tak snad mi urobi aj utz...ale velmi sa bojim... 😒

lusinkaj
7. feb 2010

ofs este otazka po kolkych tyzdnoch si isla na utz,kedy ti kazal hermi???ja som prekvapena ze povedal zhruba o 4 tyzdne 😒 na 2ivf mozes ist 3 mes.pockaj po kyrete a potom mozes ist..ale ja by som hned neisla by som trosku odychl od chemie,liekov...