Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
5. okt 2012

@jania023 hmm ja som to tiez pocula...neviem no.....ved kolko fotiek deti ma dookola..a kolko ludi mu neustale vola, myslis ze by sa mu toto oplatilo? ved by totalka prisiel o reputaciu keby to naozaj tak bolo...neviem fakt..ved uvidime ako a co bude ...ale pravdou je ze ked tu tak citam tak uz som davno necitala nic v style ze sa to podarilo furt sa to iba nepodari... ☹

lilli202
5. okt 2012

@cerkutka ahoj a ty na kolki den ide na odber vajok???

jania023
5. okt 2012

@cerkutka neviem ja osobne som bola svedkom rohzovoru dr. a pacienta ktory mu prave volal ked som bola ja v ambulancii ze su romovia a ze by chcely vajko alebo embrio bielych nie romov,tak doky povedal ze nieje problem ze ZOZENIE aj cernocha a ked zlozil telefon tak mi povedal..nato nikdy nezabudnem ze ja im dam bieleho tam im dam cigana a zvalime to na genetiku 😒 takze tak je to tam je to vsetko iba o biznise v prvom rade a az potom o pomoci nam neplodnym 😒 inak ja som mala 24 embrii 6 vlozene a 18 zahadne zmyzlo vraj neprezilo mrazenie co je blbost lebo chlapik co ich mrazil vlastnorucne bol moj sused a vravel ze im nic nebolo ze boly velmi kvalitne tak otazak znie kde su?? 😝

cerkutka
5. okt 2012

@lilli202 presne 2 tyzdne odkedy som zacala brat ten sprosty puregon a ten som zacala brat asi 3 DC takze 17DC je odber, inak utekam na pohtovost, zasa mam alergicku reakciu...ja uz neviem fakt ze ci nie z toho :((

cerkutka
5. okt 2012

@jania023 a podarilo sa ivf?? s tymi co ti dal?? och ani mi nehovor, dost mam depky z toho ako moje telo zle reaguje na hormony:((

cerkutka
5. okt 2012

inak som dnes baby zacala akosi zahadne spinit...ja som uz fakt nanervy:(

bambula27
5. okt 2012

@cerkutka Moja....uz si vysetrena?? Pana beka, ta to co sa deje? Kde sa ti ta reakcia prejavuje?

bambula27
5. okt 2012

@jania023 a kam teraz chodis, ak nie k Hermanovi? Ja som sa vdaka konikovi rozhodla pre neho. Ale moja gynekolgicka nebola mojim rozhodnutim velmi nadsena. A ked som jej povedala, ze Hermi povedal, ze mm nema dobry spermiogram, tak sa zasmiala a povedala, ze k nej este ani jedna zena od neho neprisla, ze muz ma dobre vysledky. Inak, tiez obcas ked sedim unho a niekto mu vola, tak som zhrozena. Niekedy mi je strasne sympaticky, a inokedy mam nanho neskutocne nervy. Jeho sa nieco opytat to chce odvahu, lebo sa clovek boji, co z neho zase vylezie.

jania023
5. okt 2012

@cerkutka podarilo iba na mesiac prvy krat nie ale na druhykrat mi odumreli plody cca v 5-6tt

jania023
5. okt 2012

@bambula27 nieco mi hovor 😀 my sme maly zly spg vraj katastroficky tak mi doky hovoril ked sme tam boly obaja ze mame problem obaja a ked tam nebol manzel tak mi vravel ze mi to povie narovinu...ze VYMENTE KOHUTIKA a nemusite sem chodit....tak som mu odpovedala ze co robite dnes vecer pan doktor? 😀 joooj jak sa hanbil potom 😀 😀 ale ma nasral i napriek tomu..dalo sa to povedat aj inak

bambula27
5. okt 2012

@jania023 prosiiim??? to nemyslis vazne. To je drzost. A preco vam potom ponukol on IUI, ked ma VRAJ manzel zly spermiogram. Vie byt fakt niekedy neprijemny...A kam teda chodis? Ci nechces prezradit?

jania023
5. okt 2012

@bambula27 on najprv urobil 2x IVF potom asi 4 inseminacie a nakoniec som bola u ineho dokiho na laparku..takze vsetko naopak 😀 teraz chodim do caru ale v zahranici tam su suprovy..najprv som mala kontrolny cyklus v com bol aj prefuk a spg manzela a samozrejem ze skumali aj ci spg prechadzaju hlienom takze vsetko je ok na oboch stranach takze preto robim iba iui

bambula27
5. okt 2012

@jania023 ze mu to svedomie dovoli.... 2x IVF, 4 IUI...to je mozne? A zvlast ak vysledky ani zdaleka nie su take ak on hovori. Ja normalne mam z toho zmiesane pocity po tvojich prispevkoch.

jania023
5. okt 2012

@bambula27 ak vam pomoze tak to je hlavne a zvysok nieje dolezite 😒 je pravda ze jeho praktiky su divne ale hlavny je vysledok...toto mi zrobil pred cca 12 rokmi takze teraz neviem ci mu svedomie nepohrozilo rozvodom 😀

bambula27
5. okt 2012

@jania023 Ach moja...to mas pravdu, dolezity bude uz len vysledok. Mna len mrzi, tak ako tu uz ktosi pisal, ze uz velmi dlho som tu necitala, ze "PODARILO SA" ☹ ... tak velmi by bodla taka dobra sprava. Stale len, nevyslo a nevyslo...

renka7274
5. okt 2012

Dobrý vecer všetky snazilkam, udrela mi do oči tato tema a nakoľko som absolvovala IVf u dr. Hermína úspěšně, chcem vám všetky popriat, aby ste co v nejlepsej pohode zvládli pripravu a aby sa to podarilo.

cerkutka
5. okt 2012

@bambula27 no uz som teraz prisla domov, zasa mi napichali injekcie tak cakam kym to ustupi, tento lekar ale tiez povedal ze si nemysli ze je to z hormonov..tha uz fakt neviem:(( mam si nasadit prisnu dietu...iba vodu a suchare:(

bambula27
5. okt 2012

@renka7274 toto som potrebovala!!!!! 😵 Na prvykrat sa podarilo???

jania023
5. okt 2012

@bambula27 opytaj si 3 embria a tam sa to podari 😀 😀 a potom uz len cakat a hlavne veeeela a veeela utrogestanu po vlozeni

jania023
5. okt 2012

@bambula27 ale vlastne aj mne sa podarilo ale potom odislo takze nieco natom bude 😉

bambula27
5. okt 2012

@cerkutka ach moje zlate... ☹ rozmyslaj, z coho to moze byt. S cim si bola este v kontakte...

bambula27
5. okt 2012

@jania023 vlozit 3, myslis???? Gynekologicky mi povedala, aby som si pytala 2. A mne do protokolu nepisal ani utrogestan..tusim len DUphaston.

jania023
5. okt 2012

@bambula27 to je to iste hlane je dat si veeeela 😀 ja by som si pytala aj tak 3 vecsia sanca na uspech ale aj na 2ky..ale takto nemusis riesit dalsie babo o niekolko rokov 😉

renka7274
5. okt 2012

@bambula27 áno, napriek všetkým negativnym prognózam a dokonca aj napriek skeptickým vyhlaseniam dr. Hermana, lebo sme odmietli platit za vsetky nim navrhovanymi doplňkové "služby"

bambula27
5. okt 2012

@jania023 sak mm by sa zblaznil, keby sa ujali trojky :D

bambula27
5. okt 2012

@renka7274 co ste odmietli? juj, tak to sa tesim, ze vam to vyslo....konecne pozitivna sprava

renka7274
5. okt 2012

@bambula27 odmietli sme platit za lepidlo na embrya a predĺzenu kultiváciu embrya, takže dr. sa nepacilo, že z nás nemá taky biznis a tak sa vyjadril, že prenos sa asi nevydari, lebo mi vložili mozno aj nekvalitne embrya.

bambula27
5. okt 2012

@renka7274 ale embryjka zabojovali 🙂 super....my planujeme dat si predlzenu kultivaciu, ale lepidlo urcite nie. To je uz len reklamny tah.

renka7274
5. okt 2012

@bambula27 já som vychadzala z toho, že keď poistovna hradi kultiváciu 48 hod., tak musí mat nejaku garanciu, že sa ten zákrok podari. Samozrejme, že kliniky sa snažia zatraktivnit svoju ponuku a samozrejme je to pre nich plus prijem.moja kolegyna otehotnela po 3. IVf a bez predlzenia kultivacie, predtym si dali to predlzenie a nevyšlo to.

lamilka
5. okt 2012

@jania023 keby len 50 eur ale my sme platili za vykon 100...neviem, manzel ma odhovara, chce aby sme sli do BA, neviem sa rozhodnut ci zostat alebo ist prec.