Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

vivera
26. okt 2012

@cerkutka budem ti veľmi držať palce. Nerozmýšlala si nad embryoskopom? Mne dr povedal, že každý druhý prenos skončil pozitívnym testom.

bambula27
26. okt 2012

@cerkutka ale nieee :( Citam to tu kazdy den, ze kedy napises, ci si testla a teraz toto....Ale moja, mala si ist dnes na krv, nie? Neides? Ved boli uz aj take pripady, ze test mali baby negativny a z krvi to bolo pozit. Stale to nemas potvrdene.
@vivera a inak aj ja som svoj prvy pokus prezivala tazko, teda to, ze bol neuspesny, kedze my sme sa ani len k ET nedostali ☹ Aj som sa hned pred Hermanom rozplakala. No akosi som sa z toho dostala, ale vcera som bola za svojou gynek. a ked chcela napisat do karty, opytala sa, kedy bol ET a ja ze nebol. Dvihla hlavu, pozera....a ja zase slzy. Tak ma povzbudila, ze Herman je velmi sikovny....aj ked je obcas zahundrany, niektorym pacientkam nie je vobec synpaticky, ale sikovny je, ze ma vraj vysoku uspesnost. Tak preco potom tu citam same negativa?????

cerkutka
26. okt 2012

@bambula27 neidem na krv moja lebo lekar mi povedal ze to je velmi skoro, ze vysledky su v tychto dnosch skreslene takze mam prist v pondelok. takze idem v pondelok, nadej tam sice est daka minimalna ostala, ale sme si s manzelom povedali ze dobre ze sme testli teraz aspon sa sklamanie rozdeli napolku🙂 polka teraz a polka po krvicke🙂

vivera
26. okt 2012

@bambula27 ja viem, že nie každému je sympatický. Ale ja mu plne dôverujem. Mňa sa moja Dr pýtala, či nechcem skúsiť iné centrum, ale my to už dobojujeme s ním 🙂

bambula27
26. okt 2012

@cerkutka jasne....preto som ti pisala minule, ze ja by som testla, aby som nebola moc sklamana potom z vysledku z krvi. Dobre ste spravili. Ale ja stale verim....do pondelka este cas a nech to hcg cez vikend poriadne stupne 😉

bambula27
26. okt 2012

@vivera no mojmu manzelovi tiez nie je sympaticky, ale ja som nejak uz z tolkych sklamani po neuspesnych tehu testoch, a inych pokusoch tak obrnena, ze mna len tak taky neuspech neodradi (aj ked som velmi citliva, takze u mna slzy su vzdy), takze presne ako ty vravis...tiez to chcem dobojovat v Gyncare. Nie je naj zmenit centrum, uz len preto, ze dotycny lekar pozna tvoj stav, a v inom centre by slo vsetko pekne od zaciatku.....Ja tiez verim, ze nam Hermi pomoze, a uz nech to stoji co to stoji.

cerkutka
26. okt 2012

@bambula27 neverim tomu:( ja uz som mala tusaka od toho dna ked mi neprisla menstruacia ale bolesti som mala take akokeby som ju mala kazdu chvilu dostat, vtedy som vedela ze keby ze neberiem utrogestan tak ju dostanem....

cerkutka
26. okt 2012

@vivera lebo ho chce predat preto ti ten embryoskop spomynal, mne vycital ze som si to nedala ako blazon...ale tha...bolo to fakt hodne vela penazi naraz..nemali sme tolko k dispozicii:(

bambula27
26. okt 2012

@cerkutka utrogestan brani menstruacii? Ale tie pocity ako PMS ty mozes mat predsa kludne, ak by si bola tehu a je cas tvojej menstruacie. To predsa neznamena ze tehu byt nemozes....

cerkutka
26. okt 2012

@bambula27 brani brani - sice asi komu ako......ale vela bab pise ze az po jeho vysadeni dostanu mrchu...a ano pravdu mas ze pocity by teoreticky mohli byt pri tehu tie iste ako pri PMS ale test ukazal jednoznacne na ktorej strane rieky sa nachadzam.........zbytocne sa tu nadejame a aj keby som vam velmi chcela dat nadej ze mozno ......tak sama sebe ju nedavam pretoze 11DC po KET je uz prilis neskoro na to aby test neukazal ani ducha🙂

bambula27
26. okt 2012

@cerkutka Moja, ja chapem tvoje reakcie, pocity...ja sama by som na tom bola rovnako ako ty. Ale jedno je fakt, ze stale tam aj ked mozno malinka, ale sanca je. Lebo som tu citala baby, ktore tiez testli pred krvou, na teste nic a z krvi hcg pozit. Moze stupat ovela neskor u teba. Ja nevravim, ze urcite si tehu, to nemoze povedat nikto...ale akosi sa nemozem zbavit toho tusaka, o ktorom som ti minule pisala 😉 Takze mna presvedcis az ked ti to povedia z krvi 🙂

vivera
26. okt 2012

@cerkutka ja viem, tie ceny sú strašné. Ja som včera vyplácala 6x puregon, k tomu bude ICSI a PK. Dochádzame 200km. Všetko sa točí okolo peňazí. Ale neľutujem jediné euro.

cerkutka
26. okt 2012

@bambula27 pasujem ta za vesticu ked to bude naozaj tak hihi🙂)) potom mozes predpovedat vsetkym a dokonca na tom aj zaraaabat🙂)) hihi🙂)))) a ja budem tvoja manzerka🙂) jooooj moja keby to tak bolo ako ty hovoris.......bola by som happy ako cappy....🙂

cerkutka
26. okt 2012

@vivera a uz si na tisicke🙂 ked si das ten embryotransfer..ci ako sa to vola mas dalsich +250 - akoze takto...keby ze viem ze to fakt vyjde tak to asi dam....

vivera
26. okt 2012

@cerkutka ja mám posledný pokus, takže to silno zvažujem.
@bambula27 mne nechceš niečo vyveštiť? 🙂

cerkutka
26. okt 2012

@vivera
@bambula27 heeeej pockat pockat.......ja som jej manazerka to musi prejst najskor cezo mna🙂)))

vivera
26. okt 2012

@cerkutka no baby , nejako sa už dohodnite 🙂

cerkutka
26. okt 2012

@vivera pozri najskor overime jej zrucnosti v mojom krvnom teste a podla toho sa stanovi cena hihi🙂) booze baby som rada ze sa aspon trocha zasmejem na tom mojom dnesnom nestastnom dni🙂

lilli202
26. okt 2012

@cerkutka co to tu citam ja????????ale ja tomu neverim ze to nevislo??aky test si si robila?????urob fotku a daj hore..

slniecko001
26. okt 2012

@cerkutka inak moja ani ja som nevydržala a testla som sa dnes ráno a..... nič, test negatívny. V pondelok ešte pôjdem na krv, to bude 13. deň po KET, ale dávam tomu malú nádej. Ja som si dala embryoscop, povedal mi, že vsšetkých 10 embryí sa krásne delí a čo z toho? 1. pokus neúspešný, 2. pokus na 90% tiež a ďalej uvidíme. 😒 Ja som chcela, aby mi urobili AZH, ale doky mi ho vyhovoril, že nech si za tie peniaze dám radšej embryoscop. AZH mi urobili predtým v inom centre potom, čo som mala 4 pokusy neúspešné a práve ten sa podaril. Neviem, či to bolo práve tým, ale neviem si inak vysvetliť, prečo sa embryo neuhniezdi. ☹

cerkutka
26. okt 2012

@slniecko001 och to je mi luto:(( tak sme v tom spolu, ale vies co.......aspon ti dam malu nadej.....v inom fore kde su tiez snaziliky a cakatelky po KET bola baba s ktorou som si pisala a ta mala negativny test a prave mi pisala ze je tehu po krvi🙂) tak ti posielam stipku nadeje 😉

cerkutka
26. okt 2012

@lilli202 test uz je v kosi moja.....no urcite fotku budem neuspesneho testu robit...co si🙂) keby bol uspesny tak uz tu davno visiii🙂)

lilli202
26. okt 2012

@cerkutka lebo ni kazdému ukazuje aj test hned nieko sa tam objavi druhá ciarocko po 2min niekomu po 5min...

cerkutka
26. okt 2012

@lilli202 ja som pozrela aj po 3 aj po 5 🙂 a nic....takze NIC 🙂 zbytocne to tu vobec riesime, radsej sa podme sustredit na dalsie kolo🙂) ale zlataaa si ze mi chces dat nadej🙂

cerkutka
26. okt 2012

Inak baby mne je tak spatne, ze keby ze si dnes nerobim ten sprosty test tak si urcite vnutorne myslim ze to vyslo.....uz 2 dni ma boli hlava jak das, trpim nespavostou a citim sa choro........myslim ze je to tym umelym zadrziavanim menstruacie (ked uz nie tym tehotenstvom lol)

bambula27
26. okt 2012

@cerkutka
@vivera Vestit nieeee!!! Od toho beriem ruky co najdalej. Ale moje vnutorne pocity....to sa uvidi, ci sa nemylia. Doteraz som bola v tomto uspesna....hadam sa teraz nepopletiem 😀 Chcem, aby aj toto vyslo.

bambula27
26. okt 2012

@slniecko001 ach nie, ... uz nepiste take spravy, lebo ja k Hermanovi uz viac nepojdem 😠 A tak ako pise @cerkutka tak stale tam mala sanca je...lebo s tymi testami tesne pred krvnym testom to uz velakrat bolo tak, ze bol negat. aj ked boli zienky tehu. Takze moje zlate, plati to pre vas obe....sanca este stale je.

lilli202
26. okt 2012

@cerkutka ale este neni nic prehraté..pondelok krv bude pozit....

slniecko001
26. okt 2012

@cerkutka
@bambula27 ďakujem vám baby, dnes mám celé popoludnie v brušku taký pocit, ako keby mala dojsť mrcha každú chvíľu. Normálne by mala dojsť zajtra. No dozvieme sa v utorok ako to vlastne je 😒

cerkutka
26. okt 2012

@slniecko001 to tebe este iba ma dojst mrcha??? to je divne....a to v ktorom dni si mala vklad?? ja uz som dva dni po mrche...teda po ocakavanej...bolelo ma brucho ako das v den mrchy..teraz uz nic....