Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
28. nov 2012

@darfi ahoj vies co ani mna to nelaka velmi nejak verim tomu ze tom vyslo. Akkor neskoro si bola u hermana? ?dovtedy su brala tabletky? ?ja mam ist pondelok na krv.

darfi
28. nov 2012

Treba pozitívne myslieť. K Hermanovi som isla až po 3 týždňoch od testu HCG, chodila som k svojmu gynekológovi, do KE mám 100 km.Tablety som brala tak ako povedal 2 krát duphaston, noc utrogestan. Ked nemáš krvácanie tak by malo byt všetko OK. Neviem aký máš vek, ja mám 37 a odporučil odber plodovej vody, Aj sa bojím ale čo už. Všetko je tak ako má byť.Držím prsty.

mona32
29. nov 2012

@cerkutka ahoj, no ja sa chytam vsetkeho kedze uz nam 4 x nevislo 😒

cerkutka
29. nov 2012

@lilli202 ja urobim, rozlozim sklamanie na dve polovice🙂)) nemam ja dobry pocit daako, neviem, nic ma neboli citim sa fajn, v podstate rovnako ako po prvykrat akurat sa mi zdalo ze ma viac bolelo brucho prvykrat pocas toho casu ked som mala dostat mrchu inac vsetko narovnako.... 😒

cerkutka
29. nov 2012

@mona32 tak drzim palce🙂)

tromboska
29. nov 2012

Ahojte,
brali ste niektora estrimax dalej, aj ked potvrdili tehotenstvo?
Dakujem za info.

lilli202
29. nov 2012

@darfi ahoj nie nekrvacam nic ani mrcha nedosla ja som este mlada 20rokov mam. Aj ja mam daleko 250 tam aj spat 500km

lilli202
29. nov 2012

@cerkutka ale musis verit moja ze to vyslo ..mna v podbrusku boli taky tlak mam.

milagrosss20
29. nov 2012

Ja som dnes dostala ☹ v utorok mame u doktora uz konzultaciu a to budem uz 6 dc ☹ to ma nezacne ani stimulovat nic ☹.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

matelko1
29. nov 2012

@tromboska ano ja som brala,ale uz nepamatam do ktoreho tyzdna,potom ma tu u nas hospitalizovali/to bola som v zaciatkoch tehu/,volala som hermanovi a ten povedal,ze ho uz mam vysadit....

timmka
29. nov 2012

@tromboska berie sa len do potvrdenia tehu , myslim srdiecka a potom sa vysadza, uz ho mozes vysadit 😉 , ja som ho brala do 8tt a herman mi ho vysadila, asi zabudol ti povedat, ja som sa ho pytala....

cerkutka
29. nov 2012

@lilli202 mna vobec🙂 dnes ma boli bo mam taku suknu co mas tlaci ta dnes umieram ale normalne ma neboli, tak ti drzim palce🙂 a vlastne aj sebe este🙂ja mam inak kontrolu 5.12 teraz pozeram - ani som nevedela🙂

lilli202
29. nov 2012

Neboj sa nicoho hahha. Ved som ty vravela ze vy to malo but NA papieriku ja idem pondelok bojim sa

linka
29. nov 2012

@lilli202 a kam ides na krv?

lilli202
29. nov 2012

Ahoj linka k Hermanovy ..preco? ?

linka
29. nov 2012

@lilli202 len tak,ci k svojmu alebo do KE...kedy testnes? uz by ti mohlo ukazat

lilli202
29. nov 2012

Nechcem testnut moja uvidime v pondelok ..ty si kde bola na krvicku rozmyslam este kde mam ist k svojmu mam blizko hermana mam daleko.

labanka
29. nov 2012

odchadzam od vas Hermanovky, lebo Hermanovka uz nie som ☹

linka
29. nov 2012

@lilli202 ani nebudes testovat? ja som chodila k svojmu,ved rovnaky vysledok ti povie aj tvoj gynekolog.,potom mu len nahlasis vysledok Hermanovi

linka
29. nov 2012

@labanka preco odchadzas? ani ja uz nie som a obacas sem napisem.

labanka
29. nov 2012

@linka to je komplikovaneeeeeeeeeeeeeee ☹

lilli202
29. nov 2012

Ale ze ony vysetruje beta hcg a nieco hcg ci co. A ty ako chodis niekde na umele? ?

linka
29. nov 2012

@lilli202 aj tvoj gynekolog ti to vezme a je to jedno ci beta ci nebeta...vysledok rovnaky,no ja by som kvoli krvi nesla 500km,ale rob ako myslis...ved som ti uz pisala,ze uz neriesim ziadne umele,stacilo...

lilli202
29. nov 2012

Uvidime este len ked pojdem k mojmu tak vysledky budu az o dva o tri dni a u hermana hned ten den budem vediet. Takze si skoncila ani neskor nechces

linka
29. nov 2012

@lilli202 aha,ja som mala v ten den ked som bola u svojho...ani v buducnosti uz nechcem,mame ine ciele dosiahnut to po com tuzime..

linka
29. nov 2012

@labanka aj prezradis preco?

bambula27
29. nov 2012

Zienky, pozdravujem vas. Dnes som 1DC, zajtra zacinam s Gonalom...tentokrat 150 jednotiek, bojim sa trosku toho, ved niet sa comu cudovat. 😔 V stredu 5.12. mi dal kontrolu...ale suuuuurne potrebujem zohnat max. 5 ampuliek Cetrotide...Neviete mi pomoct? V teme "mam nemam lieky na IVF" som pisala....zatial sa ozvala len jedna, ale cakam na ponuku, ci neponukne niekto, kto ich mal preplatene poistovnou. Lebo inac zas poriadne sumy.... ☹ ach.

timmka
29. nov 2012

@bambula27 to su svine tie baby, nechapem ako mozu zarabat na nestasti druhych...... 😠 ide ma porazit, ja ked som mala , tak som popredala za kolko som kupila,nic viac.... ani korunu a dokonca som aj utros podarovala, ked mozem tak pomozem, proste su to svine a im sa to raz vypomsti 😠 , ja ked som zhanala estrimax, nechcela som ist ku svojemu dr. tak mi jedna baba ponukla za 28 eur, v lekarni sa doplaca cca 3 eur, pizda jedna, to je vymysel ze oni tolko platili, chcu mat z toho biznis, ale jedna tu pisala , ze ma 5x cetrotide, aspon sa mi zda, skus mrknut

fajne ze zacinas uz teraz, drzim paluchy, takze mrcha krasne prisla po dobrati liekov 😉

timmka
29. nov 2012

@lilli202 moja kludne testni cez vikend, vysledok by uz mal byt 100%, testy neklamu, cca na 9-10 den ukaze ked si v tehu, ked neukaze, tak bohuzial to nevyslo 😒

timmka
29. nov 2012

ja by som testovala uz od 7 dna, nie linka??? 😀 nevydrzala som 😉