Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
6. jún 2010

bara444 - pozri IP, všetko by malo byť ok u teba...Hermi sa nikdy nemýli-vraj 😖

walle
6. jún 2010

betka - na inseminácii som nebola, neviem ti presne poradiť...nech ti to vyjde...

sofia2008
6. jún 2010

walle..drzim palce na KET 😵

felicita2
6. jún 2010

@walle dakujem za rady, ved prave toho hyperstimulacneho syndromu som sa bala, ale dnes sa citim fajn, rano som uz nemala nafuknute brucho , urobila som si sice vecer caj z rasce asi aj to pomohlo, ale ja som zjedla vcera dost hrozna a to nielenze cisti, ale aj dost nafukuje teda aspon mna- ale bola som pazrava 😀
v priebehu dna nafuknuta sice som, ale tak normalka a dnes nemam ani bolesti nic, tak dufam, ze to zajtra bude o.k. a ET vyjde

felicita2
6. jún 2010

@walle a silno silno drzim palce nech to tentokrat vyjde.

walle
6. jún 2010

feli -super že je ti lepšie!!! vyzerá to veľmi nádejne!!! 😵
ináč, veď budeme spolu čakateľky !!! ja síce KET a ty ET...ale obidve budeme v "nádeji", že? ty ideš na vklad zajtra a ja pozajtra... 😵
držkajme sa!!!!

sofi!!! ďakujem moc...oh, ako ti je dobre...v jeseni sme tu spolu bojovali... 😔 dúfam, že medzi našimi detičkami bude pribl. polročný rozdiel!!! 😉

matelko1
7. jún 2010

ahojte.
tak to bol tazky vikend.nasa ulica sa zmenila na nepoznanie.vsetko bralo ploty,zvierata,no neskutocne.voda bola az po kolena,ludi z niektorych domov museli evakuovat.my sme mali akurat pivnicu plnu vody,stale vodu odcerpavame a stale spodna voda naraza.deti som uz rano pripravila o 5-tej keby doslo k najhorsiemu,ze odchadzame.zobudili sme sa rano o 4.tej na sirenu.

sofia2008
7. jún 2010

wall, ja dufam, ze ti to vyjde 🙂
matelko..my byvame na dedine, ale nas Torysa nastastie nezaliala 🙂 ale vedlajsia dedina-hotova katastrofa, ja viem dobre, o com hovoris, mame vodu na zahrade kazdy rok ☹
ani sme nespali v piatok doma, lebo sme cakali, ze nas zaplavi..nastastie sa to nestalo 🙂
a teraz mame horucavy..aspon tym ludom tie domy skor vyschnu

lusinkaj
7. jún 2010

ahojte 🙂
ako sa mate,co je tu nove?mne rano vezmu krv hned budu vysl.a len sa modlim aby boli lepsie a isla som konecne domov 🙂
viac tu asi uz nevydrziiiiiiim 😒 😉
walle,tebe drzim prsty aby ket vysiel 🙂
matelko ty ako,drobci pocuvaju?
sofi,ty si uz bola na morfologicky utz?mi ideme v stredu 🙂

sofia2008
7. jún 2010

ahoj lusi..no konecne si sa ozvala..hlavne, aby si uz isla domov 🙂
boli sme minuly tyzden, je to na 100% dievactko, mame 330g 🙂 a vsetko je v uplnom poriadku..klop klop
ale poviem ti, ze som mala strach, trvalo to vyse 25minut, same merania atd..ale potom to uz bola ulava 🙂 🙂

matelko1
7. jún 2010

ahoj lusi.no konecne si sa ozvala 🙂 ..pevne verim,ze uz budes mat vysledky dobre a pojdes domov 🙂
chlapci su zlati,pocuvaju 🙂
sofi tak dievcatko,no super 🙂 ..mne robil utz dankovcik a boli sme vo vnutri asi 50min,vsetko meral atd.tiez som sa bala,ci je vsetko ok.on si najprv meral a potom nam az rozpraval 🙂 ..ked nam povedal,ze je vsetko ok,tak sme si vydychli a uzivala som si tehu. 🙂

sofia2008
7. jún 2010

aj mne ho robil dankovcik..uz by som chcela, aby bol koniec a mala uz malu pri sebe 🙂
ja sa este furt sem tam bojim, aby to dobre dopadlo..

matelko1
7. jún 2010

@sofia2008 este si uzivaj kym si tehu a oddychuj.potom uz nebudes 😉 kazda sa boji a az kym si nevidi svoje dieta,tak az potom si vydychne....ale neboj,bude dobre 🙂

sofia2008
7. jún 2010

😵

matelko1
7. jún 2010

@sofia2008 jasne,ze bude dobre 😵 ..musis verit,tehu zvladnes......

matelko1
7. jún 2010

no kde ste baby....
chlapci uz bubaju 🙂

felicita2
8. jún 2010

@walle tak ako po KET ?
ja som bola vcera na ET - vlozene 1 emryko a na krv HCG mam prist 18.6. a som sa pytala sestricky kde mam ist na krv ci k svojej gyndoske ci k nim a povedala mi , ze ak som z Kosic tak mozem prist k nim do centra. Vy ste tiez boli v centre?

nakoniec sme mali ICSI, pedlzenu kultivaciu a dali sme aj lepidlo - pre istotu naj to trime 😀

a ako velmi sa setrite po ET, KET ? take lahsie domace prace, zehlenie, vysavanie , umyvanie robite - mam kopu zehlenia, ale zase babo mi je prvorade

sofia2008
8. jún 2010

ahojte 🙂
konecne mame krasne teple a slnecne dni 🙂
wall..tak ako?
felicita..drzim palce, nech to vyjde 🙂
nech vam to obom aj s walle vyjde 🙂

felicita2
8. jún 2010

@sofia2008 dakujeme pekne 😉

chcem sa opytat po ET ste brali Utrogestan vecer po 2 gulicky ci po 1 ? Lebo to mi nevyjdu ani do kontroly HCG ked budem brat ako predtym po 2. Ci to nevadi?
V tych pokynoch od Hermana mam Estrimax 3x1 tbl. , Duphaston 2x2 a Utrogestan vecer do skoncenia balenia, ale nemam tam napisane ci 2 gulicky ako doteraz, ...len sa bojim ci nezacnem krvacat ked uz nebudem brat ten Utrogestan .
Ci proti tomu je ten Duphaston?

matelko1
8. jún 2010

@felicita2 po 2 gulicky som si davala.ani mne to nevyslo do kontroly hcg.aj duphaston je proti tomu.

matelko1
8. jún 2010

@felicita2 na krv som bola u hermana a pritom ani niesom z KE,ale tam su vysledky este v ten den.u nas by som cakala do 3 dni.ja som po ET,aj KET normalne fungovala....ked to ma vyjst,tak to vyjde ci lezis doma,alebo nie.
pozri sa ked otehotnies normalne,tak ani o tom nevies a robis,skaces atd.

inac drzim palce nech to vyjde.

katarina822
8. jún 2010

Ahojte baby ktore mate zaujem pridte myslim 10.6.je to v Kosiciach. 😉 Zoznam miest, adresy i dátumy Turné plodnosti, nájdete na www.bocianoviny.sk - a pozvite aj priateľky a známych. 🙂

Nájdete nás aj na Facebooku: http://www.facebook.com/group.php?gid=363590686... 😉

felicita2
8. jún 2010

@matelko1 dakujem 🙂

walle
8. jún 2010

ahojte babuľky...tak mám po KET...vkladali sa 2 embryjká - jedna blastocysta a jedna morulka - po rozmrazení a predlženej kultivácii 24 hod.
som dosť ubolená tak dnes ležím...
feli - neviem ti poradiť s liekmi...ja beriem estrimax 3 x denne a duphaston 3 x denne, nič viac.
a čo??? stretneme sa 18.6. u Hermiho? aj ja idem vtedy na kontrolné HCG...

Ďakujem všetkým čo na mňa mysleli...objímam vás...

walle
8. jún 2010

feli - ja budem robiť iba to, čo ma teší a baví a nebudem sa moc namáhať...žehliť, vysávať určite nie...predsa sme trochu problematickejšie prípady...ľahké práce ok.

bara4444
8. jún 2010

drzim palce walle
🙂

felicita2
9. jún 2010

@walle super, a o ktorej tam budes? mohli by sme sa tam fakt stretnut

ja sa tiez radsej setrim, prezehlim len to nevyhnutne co manzel potrebuje do prace a inac vegetim s vylozenymi nozkami 😉

felicita2
9. jún 2010

ja som taka tapa - som poplietla lieky mam brat : Estrimax 3x denne 1 tabl a Duphaston 2x denne 2 tabl.
No a teraz o 14 hod. som mala zobrat 1 tabl. Estrimax, ale som sa pomylila a zobrala Duphaston - 1 som zhltla, druhu som uz vyplula ked som si to uvedomila.
Tak som zobrala este tu 1 Extrimax ktoru som mala vziat.
Ked si to vyrovnam tak, ze si vecer dam namiesto 2 Duphastonoch len jeden - kedze som ten 1 zjedla naobed - tak by to mohlo byt o.k. nie?

sofia2008
9. jún 2010

felicita..v pohode, nic sa nedeje 🙂

cizana
10. jún 2010

chcela by som sa poinformovať- zajtra idem na vklad a na papieroch od lekára som čítala, že si treba doniesť aj pyžamu, prezúvky... To sa robí na operačke? /predtým som bola v SPLNe a tam to bolo na ambulancii/
môžete mi dať info ako to prebieha? Aj časovo? Ďakujem
😉